Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja nie lubię pić alko.. drinka,wino, szampana, piwo pewnie bym z 3h pija i nie dopila..:D wiec jak mam pić to pije wódkę smakowaz kielicha, żeby szybko wypić ze znajomymi i z głowy.. kilka kieliszków czystej piłam bleehh

Jak się 18lat nie miało to do reddsow ciągnęło, a teraz nawet nie mam ochoty na żadne alko.ostatnio może z pół roku temu coś przełknełam :P

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eee takie coś nic nie da :P

 

Ja uciekam w świat marzeń :P zamiast zaspokoić pragnienie to sie tylko przymuliłam tym piwem :P

 

wiec do juterka ;) jak bedzie ładna pogoda to pojdziemy z psiakami na spacer i moze będa zdjęcia ale nie obiecuje ;)

 

dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie lubię pić alko.. drinka,wino, szampana, piwo pewnie bym z 3h pija i nie dopila..:D wiec jak mam pić to pije wódkę smakowaz kielicha, żeby szybko wypić ze znajomymi i z głowy.. kilka kieliszków czystej piłam bleehh

Jak się 18lat nie miało to do reddsow ciągnęło, a teraz nawet nie mam ochoty na żadne alko.ostatnio może z pół roku temu coś przełknełam :P

widziałam ahahahha
Link to comment
Share on other sites

Ola od czasu do czasu trzeba przepłukać wątrobę :P

 

 

widziałam ahahahha

 

o tym samym pomyślałam!!! wczoraj na spontanie do koleżanki pojechałam i jeszcze jedna koleżanka była! :D miałam nie pić, bo autem, ale wypiłam baaaardzo słabego drinka,właściwie bardziej sprite niż martini :P miałam jechać przed 6 do domu, a jednak jechałam o 8 :D 

Link to comment
Share on other sites

Nie grozi mi to :P

 

Ja wypije jedno piwko i mam dosyć , ostatni raz sie upiłam z 8 lat temu właśnie wódką i powiedziałam "nigdy więcej " . żebym tak wytrzymała była w postanowieniu że nie bede jadła na noc nie zdrowych i tuczących rzeczy :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...