Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hej laski ;)

 

tak sie zaczytałam ze zasnęłam :P

 

a tak na prawde to poszłam spac bo myslalam ze za 2 godzinki bede miała pobudkę na butle a tu mi młody niespodzianke zrobił i obudził sie na mleczko dopiero o 6stej :D  ale przynajmniej sie wyspałam :D

 

 

Bylismy w mieście , Marysia jest teraz na etapie monster hight czy jakos tak wiec poszłam do sklepu i pytam o jakies portfeliki czy cos z tymi "księżniczkami" a babka do mnie że to już jest przezytek i nie prowadzi juz tego buahahaha no to mam problem z zającem dla niej grrr 

Link to comment
Share on other sites

Mnie też to wszystko przeraża :P

 

A autko pewnie musiało by być różowe :P

 

Angi kupiłam laptopa bo wtedy pracowałam tylko na siebie , nie byłam zamężna więc całą wypłate miałam tylko na siebie i Nerona więc mogłam sobie na to pozwolić , teraz na pewno nie kupiła bym takiego prezentu , Gabrysi się fuksło że dostała lapka na komunie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie dostałam żadnego takiego prezentu. Chyba ze pies się liczy :P to się przyznaję, że w czasie komunii myśli krążyły przy psie co zawitał tydzień później :lol: i z komunijnych hajsow kupilam sobie jeszcze aparat na wyjazd, który ciągle jakos żyje :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...