Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Marta można podjeść ale nie jak sie nie mieści w swoje ulubione spodnie ;)

 

Angi nie interesuje mnie co w świeta zrobi teściowa , czy będzie siedziała sama czy gdzieś pojedzie ;) sama taką droge wybrała , ja sie meczyłam 3 lata z nia i jeszcze jej było źle , więc teraz ma lepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Boże Aga :P

 

 

Nikt mnie tak jeszcze nie nazywał :D

 

dobrze ze nie poszło na laptopa :P

 

a ....uj z telefonem , przynajmniej mnie po nocach nie bedzie budził , ostatnio tylko zjebe przez niego dostałam bo w nocy dzwonil mi co godzine i w koncu o 5tej Sebek nie wytrzymał i mnie zjeb....ał że mam go wyciszyć hahahaha 

Link to comment
Share on other sites

Hmm a czemu od razu nie wyciszyłaś? :P

 

 

a bo wiesz co , ja mam takie coś że jak spie to jestem bardzo zua jak mam coś zrobić , ja nawet miałam ten telefon wtedy w ręce bo patrzyłam kto się dobija ( najpierw dostalam dwa sms-y z informacją kim jest a pozniej dobijanie dzwonienien hahahaha ) , ale tylko spojrzałam kto to i odłozyłam telefon wqurzona ze mnie budzi i pozniej już nawet tych telefonów nie słyszałam :P

Link to comment
Share on other sites

hahahaha nie , Mojej koleżanki chłopak sie o wszystkim dowiedział zrobił masakre u tego kochanka w domu i On ze mna chcial sie skontaktować żebym pomogla mu sie skontaktować z moją kolezanka tak zeby ten jej sie nie dowiedział , naiwniak , w koncu sie ze mna skontaktował ale mu nie pomogłam ;)

Link to comment
Share on other sites

O matulu, ale to pogmatwane :P A koleżanka zerwała z kochankiem na stałe? No i jej mąż wybaczył? :)




Normalnie mnie wciągnęło :P

 

hahahahaha 

 

skomplikowane troszku hehe , Moja koleżanka nie ma męża ma chłopaka ale jest z nim od jakiś 9 lat i z tego co mi dzisiaj powiedziała to nie do konca zerwala z kochankiem , musze jej wpierdol...ić moze wreszcie mnie posłucha :P

 

ja się nie mieszam w czyjeś związki i  to jej decyzja co roi ze swoim życiem , dotąd ją "kryłam" ale jak sie juz wydało to lepiej żeby to zakonczyła ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...