Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Sucha skóra u niemowlaka nie jest niczym nienormalnym, nie ma się co martwić, z czasem się unormuje ;).
Ja nie uczę siadać, niech się sama mała uczy, później z chodzeniem też niech sobie sama radzi, z gadaniem również :p. Nie uczyłam się przemieszczać a i tak sekunda i np. przed kąpielą dzieć trzyma drzwi pralki albo wsuwa dywan czy puzzle piankowe :mad:. Niemalże jak spacer ze szczeniaczkiem który wszystko próbuje zjadać :evil_lol:

Hej Aga :). U Ciebie też takie piękne słoneczko? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Sucha skóra u niemowlaka nie jest niczym nienormalnym, nie ma się co martwić, z czasem się unormuje ;).
Ja nie uczę siadać, niech się sama mała uczy, później z chodzeniem też niech sobie sama radzi, z gadaniem również :p. Nie uczyłam się przemieszczać a i tak sekunda i np. przed kąpielą dzieć trzyma drzwi pralki albo wsuwa dywan czy puzzle piankowe :mad:. Niemalże jak spacer ze szczeniaczkiem który wszystko próbuje zjadać :evil_lol:

Hej Aga :). U Ciebie też takie piękne słoneczko? ;)[/QUOTE]

Tylko dlaczego to tak dziwnie wygląda :lol: od razu mi sie skojarzyło z tym jak brat miał kameleona i skórę zrzucał :evil_lol:

ja lubie takie mobline dzieci co juz potrafią broić a nie tylko lezą i nic nie robią :lol:

Tak u mnie wiosenna pogoda , aż pranie włączyłam , powiesze i pewnie wieczorem będzie już suche :lol: ale za to z ciśnieniem jest coś nie tak bo się czuje dzisiaj jak by mnie walec przejechał ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Dobry :)

U mnie też ładna pogoda i pranie się pierze :)[/QUOTE]

Hejka ;)

ja już dawno pościagałam :lol:

[quote name='Aleksandra95']U nas dzisiaj tez gorąco. Mała śpi, a ja zaraz na krześle usne nie śpię od 3.20 :([/QUOTE]

Ale było warto tak wczesnie wstać :lol:

[quote name='marta1624']Hejka Aguś :)[/QUOTE]

Hejka ;)

Link to comment
Share on other sites

macie troszkę Stasia :loveu: zdjęcia marnej jakosci ale Oni tak mają ciemno w pokoju ze nie idzie zdjęć robić :mad:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/NUArNoSwq6AmD2rhpE4BD6iMU_qY_XXKXbuQkO9u3nA=w640-h426-no[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Hibvp8SnWxM/VAn6EpnQtII/AAAAAAAAC5Y/cSkxEus2Cik/w640-h426-no/DSC08965.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pg5vZ45oq3o/VAn6Es20PuI/AAAAAAAAC5k/yJhclzMPUv4/w640-h426-no/DSC08966.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QosXu0AFUEU/VAn6FKEwt_I/AAAAAAAAC5U/EwsVazEOlDk/w640-h426-no/DSC08983.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aHDkQdu9_ug/VAn6Fgp79_I/AAAAAAAAC5g/q9Dr0frE29o/w640-h426-no/DSC08987.JPG[/IMG]

;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Te włosy ma boskie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


z takimi włoskami cały czas sobie go wyobrażałam :loveu: mój brat jak sie urodził miał jeszcze dłuższe , szkoda ze wtedy się tak zdjęć nie robiło , było by co porównać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie ta skóra mu bardzo schodzi.
Na pierwszym zdjęciu jakie usteczka ma :lol:
Włoski :loveu:. Jak zacznie ruszać główką to się wytrą z tyłu. Maniula ma cały czas powycierane przez raczkowanie na plecach :evil_lol:

Też dzisiaj pranie zrobiłam :lol:. U nas było bardzo ciepło, aż żałowałam że pod sweterkiem nic nie mam bo bym się na spacerze rozebrała a tak musiałam się męczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dowiedzialam się wczoraj że to mocne schodzenie skórki to przez przenoszenie jest , Marysia faktycznie czegoś takiego nie miała więc dlatego tego nie pamiętałam ale już bratowa nasmarowała go oliwką i ładnie mu ta skórka schodzi , jeszcze kilka kapieli i będzie ok :loveu: dzisiaj tak patrzyłam i póki co włoski mu sie nie wycierają ale też mało co na razie się rusza więc nie mają mu jak się wytrzec ;) zrobiłam mu nawet zdjęcie jak słodko sobie spi ale wstawie za jakaś chwile bo musze chociaz odkurzyc :lol: w lumpku dzisiaj taka bida była że jedyne co kupiłam ( ale oczywiscie zdjęcia zapomniałam zrobić ) to taki kombinezon do pływania dla Stasia :loveu: moja bratoa jest maniaczką basenu , mój brat nie chce chodzic na basen bo jak był mały to lekarze źle wyleczyli mu obustronne zapalenie ucha i ma jakąś "dziure" w uchu i za każdym razem po basenie ma z tym uchem masakre , więc teraz bratowa bedzie miała małego kompana do wody :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej Agnieszko R. :diabloti:

[quote name='*Monia*']Też dzisiaj pranie zrobiłam :lol:. U nas było bardzo ciepło, aż żałowałam że pod sweterkiem nic nie mam bo bym się na spacerze rozebrała a tak musiałam się męczyć.[/QUOTE]

U mnie dziś było 25'C w cieniu :multi:
Theoś biegał w koszuleczce i spodenkach jak w środku lata :p


Aguś, tylko z tym basenem, to niech się wstrzyma, tak do około 3 miesiąca ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...