Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='kalyna']No to lepiej trafić chyba nie mogłaś :)
a to będzie typowo kot mieszkalny? bo wychodzący to tylko na smyczy.. :)[/QUOTE]

Trafienie bylo w 10tke ;)

Tak mieszkalny , na razie bedzie wychodzil tylko na smyczy a pozniej juz w domku po ogródku bedzie mogl luzem chodzic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']piekna kocica :loveu:
psy nie reaguja zle na nowego domownika ? zawsze mi sie Neron wydawal psem ktory nie lubi kotow nie wiem czemu :evil_lol:[/QUOTE]

Qwendi chce go zalizac , łazi za nim i go oblizuje ale Pepsi już powoli sie oswaja i zaczyna podchodzic do Qwendi sama wiec na pewno lada dzień da jej popalić :evil_lol:
Tak Neron nie lubi kotów dlatego on jeszcze jej nie poznał i szybko nie pozna ;)

[quote name='sator_k_']Własnie a kotka mieszka u Cb czy u TZ-a?[/QUOTE]

Mieszka u mojego Tż-ta , ale niedługo chcemy zamieszkać razem więc i Nerona trzeba bedzie jakos przyzwyczaić , inne psy Neron tez atakuje a jak jest jakis pies u mnie w domu to jest oki wiec myse ze z kotem tez da sie go oswoić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']to życzę powodzenia z oswajaniem :)
jeszcze wyjdzie na to że kot będzie rządził:evil_lol:[/QUOTE]

Dzieki :lol:

Z tego co hodowczyni mówiła to niezła zaraza z niej jest i potrafi ustawić nawet psa :evil_lol: ale co najwazniejsze lubi sie miziać :lol: bede miała co glaskac bo Qwendi i Neron to sie raczej nie lubia lelać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Oj to Qwendi grzeszy, żeby nie chcieć mieć wymizianego takiego futerka....
To widzę, że jak się będziesz wyprowadzać to Nerona bierzesz :) a rodzice potem będą rozpaczać, że dwójka dzieci się wyprowadziła :D[/QUOTE]

Tak Nerona biore to jest mój "synuś":evil_lol: rodzice beda sie cieszyli bo oni nigdy nie chcieli psa w bloku , mama nie bedzie wyzyła na siersc a tata nie bedzie musial mnie wyreczac w spacerach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Tak Nerona biore to jest mój "synuś":evil_lol: rodzice beda sie cieszyli bo oni nigdy nie chcieli psa w bloku , mama nie bedzie wyzyła na siersc a tata nie bedzie musial mnie wyreczac w spacerach :evil_lol:[/QUOTE]
a to do bloku w Twoim mieście idziecie? to nie daleko będą mieć coby Cię odwiedzać :D
zobaczysz, że jeszcze będą płakać za Wami :) i może sobie wezmą jakiegoś psa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a to do bloku w Twoim mieście idziecie? to nie daleko będą mieć coby Cię odwiedzać :D
zobaczysz, że jeszcze będą płakać za Wami :) i może sobie wezmą jakiegoś psa..[/QUOTE]

Idziemy do domku całkiem niedaleko , samochodem jakieś 10 min , rowerem z 15 min :cool3: nooo tata kiedyś wspominal że jak sie wszyscy powyprowadzamy to sobie wezmą jakiegoś małego psiaka :evil_lol: ale wątpie żeby mama na to poszła bo ona ma bzika na punkcie siersci i piasku pozostawionego przez psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nooo tata kiedyś wspominal że jak sie wszyscy powyprowadzamy to sobie wezmą jakiegoś małego psiaka :evil_lol: ale wątpie żeby mama na to poszła bo ona ma bzika na punkcie siersci i piasku pozostawionego przez psa :evil_lol:[/QUOTE]
to pudla mini :evil_lol: albo jakieś inne bezsierściowe

U mnie też na początku tylko ja chciałam psa, a teraz sobie nie wyobraża nikt życia bez niego. Gdybym się wyprowadzała to nie ma bata żeby mi dali Chestera, zresztą on też by nie chciał. Dlatego planuję drugiego psa, który będzie już całkiem mój xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Widzę, że Pepsiasta ma już swoją miejscówę :D

Ja się całkiem nie znam na kotach, więc pytanie pewnie wyda się glupie, ale czy kota można nauczyć wracania na przywołania? :)[/QUOTE]

Wydaje mi sie ze to tylko taka tymczasowa miejscowka , bo wie ze tam jej Qwendi nie dosięgnie :evil_lol:

Hmmm sama nie wiem ale jak wczoraj mówiłam zeby do mnie przyszła to przychodziła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witamy po świątecznie! :lol:

[url]http://img251.imageshack.us/img251/8320/dsc04246h.jpg[/url] to miałaś psa z głowy pewnie na dłuuuugo jak dostał taką wielką kość ;)

[url]http://img163.imageshack.us/img163/1086/dsc04422dd.jpg[/url] jaki buziak ! :loveu:

Qwendi i kociak cudny obrazek :loveu::loveu::loveu::loveu:

Super kociak!
Osobiście nie przepadam za kotami,mało który mi się podoba. Maine coon to moja ulubiona rasa i może w dalekiej przyszłości takiego kociaka mogłabym sobie sprawić...
Moi chrzestni mają także kotkę maine coon,w której się zakochałam po uszy. :lol:

Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]

[url]http://img251.imageshack.us/img251/8320/dsc04246h.jpg[/url] to miałaś psa z głowy pewnie na dłuuuugo jak dostał taką wielką kość ;)
[/QUOTE]

On obgryzł tylko mięso a reszte zostawił :evil_lol:

[QUOTE]
Qwendi i kociak cudny obrazek
[/QUOTE]

dziekujemy :lol:

[QUOTE] Super kociak!
Osobiście nie przepadam za kotami,mało który mi się podoba. Maine coon to moja ulubiona rasa i może w dalekiej przyszłości takiego kociaka mogłabym sobie sprawić...
Moi chrzestni mają także kotkę maine coon,w której się zakochałam po uszy. [/QUOTE]

Ja kiedys tez nie przepadałam za kotami ale mój Tż zaraził mnie miłością do nich i teraz je kocham :loveu::loveu::loveu::loveu:



Dzisiaj byłam w mieście na zakupach :lol: kupiłam akwarium 25 l tylko że jak na razie nie mam tyle wody ustanej więc dopiero bojownika przeprowadze jak sie ustoi :lol: , zabawkę dla kotka , obróżke z dzwoneczkiem , i puszorki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzwoneczki u kotów to robia furorę :) bo wiadomo, czy idzie czy śpi :) a u kuzyna jak chodził po polach to jak zamykali drzwi to słuchali czy idzie....
ale znowu jak jednemu Panu po stodole chodził czy oborze to wiedział kogo i jakby dostał jeść to byłoby kogo obarczyć rachunkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...