Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja jestem za twarda :P Nie pozwalam sobie wejść na głowę, nawet obcemu psu ;)

Dziś np. jak szłam po Theodora do przedszkola, to zabrałam ze sobą Torę. Plan był taki, że idę polami, wychodzę od strony przedszkola, zabieram młodego i idziemy do domu już normalnie. W polach spotkałam sąsiadkę z Kisi (husky). Jako że Kisi nie jest spuszczana ze smyczy, to postanowiła swoją panią przeciągnąć kilka kroków, a potem położyła się na ziemi i czekała aż my się zbliżymy. Sąsiadka mogła sobie ją ciągnąć z całej siły-pies miał ja w głębokim poważaniu :P Kisi ma ponad 3 lata i takie numery są u niej normą. Jakby była moim psem, to dostałaby po łbie i tyle. To nie pies będzie decydował czy stoimy czy idziemy i w jakim kierunku :P

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Ja jestem za twarda :P Nie pozwalam sobie wejść na głowę, nawet obcemu psu ;)

Dziś np. jak szłam po Theodora do przedszkola, to zabrałam ze sobą Torę. Plan był taki, że idę polami, wychodzę od strony przedszkola, zabieram młodego i idziemy do domu już normalnie. W polach spotkałam sąsiadkę z Kisi (husky). Jako że Kisi nie jest spuszczana ze smyczy, to postanowiła swoją panią przeciągnąć kilka kroków, a potem położyła się na ziemi i czekała aż my się zbliżymy. Sąsiadka mogła sobie ją ciągnąć z całej siły-pies miał ja w głębokim poważaniu :P Kisi ma ponad 3 lata i takie numery są u niej normą. Jakby była moim psem, to dostałaby po łbie i tyle. To nie pies będzie decydował czy stoimy czy idziemy i w jakim kierunku :P

Ja to wiem , i starała bym się własnie tak postępować jak piszesz ale wolę nie ryzykować ;) 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś napisał:

Aga, a CC są łątwiejsze w obsłudze od ONów? Bo mnie zawsze wydawało się, że wręcz przeciwnie, ale nigdy nie widziałam na żywo cane corso i może się mylę.

Molos a On to dwa światy , z każdym psem trzeba pracowac żeby był "normalny" ale On to inna historia , Onki maja niski próg nadpobudliwości , poza tym ja chce Kanara a nie CC chociaż to chyba podobna pólka jeśli chodzi o charaktery ;)

3 godziny temu, Oscar Patric napisał:

widziałam,fajny pies ale nie dla mnie :)

Dla mnie też nie ;) ale bardzo piekny egzemplarz z tego bordeuxa , fajną ma kufę ;)

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, *Magda* napisał:

Ja tam uważam, że ONki są łatwą rasą ;)

A ja mam dzisiaj jakąś zawieche , patrze się bez celu w monitor , miałam dzisiaj szkolenie BHP i sąsiad ( oracuje w tej samej firmie ) w przerwie się śmiał że "spadałam" z krzesełka , normalnie modliłam sie żeby koles zrobił przerwe na kawe bo nie potrafiłam oczu utrzymac otwartych , nie wiem co sie ze mną ostatnio dzieje ale zasypiam na stojąco ;)

No więc , pogapiłam się bez celu w monitor i ide spac bo o 5 pobudka :/

Jutro dodam jeszcze jakieś fotki z wystawy ;)

i pokaże Wam jak młody mówi Aga hehe mama nie chce powiedzieć ale po imieniu umie mi walnąć :P

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłam pewna, że chcesz CC, jaka wtopa :p. Niemniej jednak podziwiam, wg mnie onki też są łatwą rasą w porównaniu z molosami właśnie - ale co człek to obyczaj :D.

Współczuję wstawania ze skowronkami, ja obecnie straszny śpioch jestem. Dobrej nocy.

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Tyś napisał:

Byłam pewna, że chcesz CC, jaka wtopa :p. Niemniej jednak podziwiam, wg mnie onki też są łatwą rasą w porównaniu z molosami właśnie - ale co człek to obyczaj :D.

Współczuję wstawania ze skowronkami, ja obecnie straszny śpioch jestem. Dobrej nocy.

Pewnie dlatego tak myślałaś bo kiedy pisałam że może by wziac CC ale jak sie bliżej przyjrzałam kanarom to wole kanara ;)

Ja tez jestem śpioch , dzisiaj oczywiście lekko przyspałam i musiała robić wszystko szybciej a w pracy zasypiałam , dosłownie , teraz tez ledwo siedze ;)

5 minut temu, *Magda* napisał:

8d2e8f368ff6eaabfdb18a57d68be82d.jpg

A feeeeeeeeeee takie wlasnie mamy , ale odpukac dawno nie widziałam ;D

chyba nawet piwa pic nie mogę , zaraz się wsciekne tak mnie wszystko piecze i swedzi ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...