Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dziękuje Madziu ;) imprezka była super :D

Mi się ten nos Nerona mega nie podoba ;( ale jutro nie damy rady iść z nim do weta bo ja ide do pracy na rano i wracam o 20 a Sebek idzie na 11 i wraca o 19 :/ pojutrze święto więc najprędzej w środe mozemy iść 

Link to comment
Share on other sites

ehhh ciągle coś .....

Ale tak z innej beczki , zawsze pisałam że mam niegrzeczne dziecko ale był dzisiaj na urodzinkach Marysi Sebastianek , synek brata mojego szwagra ( taty Marysi ) i po tym spotkaniu stwierdzam że mam mega grzeczne dziecko , Sebastin jest tak nieznośny że głowa mała , jego mamusia leżała teraz całą ciąże bo miała zagrożoną a do Sebastianka miała wynajętą opiekunkę , współczuję jej hehehehe ale już urodziła małą Gabrysie więc może okiełzna troche Sebastiana ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

No to będzie jej ciężko :/ Ja widzę po Theodorze, jak ciężko mu teraz wbić do głowy, żeby czegoś nie robił :/

Ale Sebastianek wszystkie dzieci bije i w ogóle jak mu powiesz ż" nie wolno" to stanie i zaczyna się drzeć , dosłownie drzeć , oszalała bym ....

Takie porównanie żeby przybliżyć jego wiek , chociaż ciężko okreslic bo On duży jest ogólnie ;)

DSC06987.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, *Magda* napisał:

Wielkościowo wygląda na rówieśnika Theodora ;)

Śliczną koszulę ma Fabian :)

Możliwe że są w równym wieku ale Sebastian jeszcze dyda smoka , chodzi z lelkiem i nosi pieluchy , mówić też nie mówi :/

Dziekuje ;) ja kocham koszule <3

6 minut temu, Aleksa. napisał:

Fabianek, piękniusi! No wreszcie znalazłam mężczyznę życia!

Ola oświadczyny przyjęte :D :*

To macie jeszcze jedno ;) jest też na fb bo innego mi sie nie chce już zmniejszać ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dOgLoV napisał:

Możliwe że są w równym wieku ale Sebastian jeszcze dyda smoka , chodzi z lelkiem i nosi pieluchy , mówić też nie mówi :/

Dziekuje ;) ja kocham koszule <3

To nawet jeśli miałby 3, a nie 4 latka, to kiepsko z tym smokiem, pieluchami... :/

Ja też, ale mój Theodor już nie :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

To nawet jeśli miałby 3, a nie 4 latka, to kiepsko z tym smokiem, pieluchami... :/

Ja też, ale mój Theodor już nie :D

Dokładnie , dziwnie tak , ten jego smoczek to w ogóle przy nim był taki malutki , ja niby rozpieszczam Fabiana ale nie zrobie z niego "dużego dziecka" na pewno ;)

Dlatego ja uczę Fabiana do koszul od małego :D 

Do Nathanka też mam już odłożoną koszulę na długi rękaw ale nie wiem czy nie bedzie za mała zanim nadam tą paczkę :D na razie jestem na etapie " Sebastian znieś mi ze strychu karton do zapakowania paczki dla Nathanka  " :D

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, dOgLoV napisał:

Do Nathanka też mam już odłożoną koszulę na długi rękaw ale nie wiem czy nie bedzie za mała zanim nadam tą paczkę :D na razie jestem na etapie " Sebastian znieś mi ze strychu karton do zapakowania paczki dla Nathanka  " :D

Może na Boże narodzenie dojdzie :P

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...