Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ale wiecie , psu sie nie wierzy , niech by co któremu odbiło i mogło by być nie fajnie , na szczescie obyło sie bez niemiłych sytuacji ;)

Dzisiaj miałam plus tego że młody szybko wstaje , spie sobie i nagle słysze jak młody śpiewa , myśle sobie " co On tam szybko dzisiaj wstał , przecież jeszcze nawet 5 nie ma " ( na 5tą mam ustawiony budzik ) , ale coś mnie tknęło i zerknęłam na zegarek a tam 6:15 , jak wyskoczyłam z łóżka to o mało o sufit się nie roztrzaskałam , i mówie do Sebka " budzik mi nie dzwonił " a On patrzy na mnie jak na debilke i mówi " jak Ci nie dzwonił ja zaciskałaś " buahahahahahaha ja nic takiego nie pamietam ....

No i oczywiscie znowu dzisiaj zdycham , nos mam jak renifer Rudolf , oczy jak cpun i w ogóle , ale udało mi sie zdobyć recepte na leki , moze wreszcie pomogą ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Hahahaha funny.gif

Zdążyłaś do pracy?

Na autobus nie zdążyłam bo mialam o 6:18 wiec pojechalam rowerem , zimno było jak diabli, wiatr wiał nieamowicie ale zdążyłam dojechać , szybko sie przebrałam było za 5 i se mowie pójde chociaż kawe z automatu wypije bo padne ( nie lubie tej kawy ale z braku laku i kit dobry ) sięgam do plecaka a portfela nie ma , został w torbie od wózka :D 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

I kawy nie było :P

Byla bo sie okazalo ze na kluczyku od automatu mam 1 zł i mi wystarczylo na kawe , ale na tą jeszcze bardziej niedobrą niż zawsze biorę :D ale zawsze jakąś tam " kawe" łykłam ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

fajnie macie :)

ja mam też godzinę 22:13 a za oknem biały dzień..... dzie polarny... i tak do sierpnia... dopiero potem zacznie sie ściemniac prędzej..... ehh...

Nie zazdroszczę , ja lubie jak wieczorem jest ciemno , wtedy jakoś lepiej odpoczywam ;)

Link to comment
Share on other sites

Cieszyłam się że Fabian tak jak mamusia uwielbia świeże suche bułeczki , ale po zjedzeniu bułki zawsze jest cały wysypany na policzkach drobnymi czerwonymi chrostkami ;( tak jak miała Maryśka i ma zresztą do dziś ehhh

nie wiem czy na zdjęciu będzie widać jego czerwone policzki ;)

 

20160518_165051.jpg

20160518_182701.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, Aleksa. napisał:

Strasznie ma czerwone. Nie dawaj mu tego świństwa :P

Bułki są pychota <3

 

Ale się dzisiaj wqurwiłam , doszła pościel , nie dość że nie taki kolor co chciałam to jeszcze " popuszczana " na szewkach :/grrrr

 

 

 

 

20160519_163045.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chciałam machnąć ręką , mama mi miała zszyć maszyną to co trzeba i po krzyku ale stwierdziłam że nie popuszcze bo tamta miała fajne kolorki i zestawienie a ta mi się nie widzi :/ wiec im napisałam e-maila i dołączyłam fotki , przeprosili i prosili o wyrozumiałość , mam im ja odesłać na ich koszt a Oni odeślą mi dobrą pościel w zamówionych kolorach , bawienia w uj z tą reklamacją bo musze wypełnić ankiete reklamacyjną i wydrukować taki papier który mam pokazac na poczcie żeby wiedzieli że koszta przesyłki pokrywa tamta firma ale się zaparłam i pobawie sie z tymi papierami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...