Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

O 13.05.2016 o 10:28, Ania :) napisał:

To jedźcie do zoo w weekend :p 

Właśnie w weekend nie chcemy jechać bo w zeszłym roku pojechaliśmy i do afrykanarium wejść nie szło tyle było ludzi :/ nie chce nam się przeciskać jeszcze z wózkiem w takim tłumie ;) pojedziemy w przyszły poniedziałek , może ;) zależy od pogody i od kierownika czy mi da urlop ;)

10 godzin temu, Aleksa. napisał:

Co za złośliwy człowiek z tego szefa..

Ano :/ ale i tak go lubie hehehehe nie jest zły , wiesz jego goni góra więc On goni nas , a pod Nami nie ma nikogo więc My nie mamy kogo gnać :D

 

Qurwa ale mnie Pepsi podrapała , chciała wskoczyć na stół i spotkała ją kara buahahahahha a mnie przy okazji :P źle chyba obliczyła odległość i nie doleciała a że byłam obok stołu to ratując się wbiła się w moją noge maupa jedna :/

Link to comment
Share on other sites

A to w zoo będziesz ? :D

Qurwa Sebek kosił trawe i nie mogłam otworzyc okna zeby mi pyłków nie nawlatywało to teraz mnie zawołał obok do pokoju a tam okno otwarte i znowu padam ;( jebane pyłki ;( Angi miałaś kiedys doczynienie z jonizatorem powietrza ? daje to coś w alergii ? ;)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Angi napisał:

Na zawodach bede ;) w parku poludniowym (?) 

Nie mialam, ale jakos bezsensu mi sie wydaje :D

Szkoda ze nie w zoo bo byśmy się umówiły , na zawody pewnie by Sebek nie chciał jechać ;(

Już nie wiem co by tu wymyslic zeby sie nie męczyć :/

 

3 minuty temu, *Magda* napisał:

Cześć łamAga :)

 

 

Jestem niezastąpiona :)

oooo hello :D

No ba ! zawsze Ci to powtarzałam :D

Link to comment
Share on other sites

Pościel zamawiam na allegro bo jest ta sama cena co u nas na targ już wliczając koszt przesyłki a na targu nie ma takiego wyboru wzorów , a wiem że gatunkowo jest mega , można prac i prac i prac i nic się nie dzieje ;)

Magda nie ma w brązie :P są tylko takie http://allegro.pl/posciel-satyna-bawelniana-160x200-dwustronna-super-i6142074028.html

 

Marta to zazdroszczę , Nam dzisiaj nawet udało się zmoknąć :/

 

Ale dzisiaj Psy wystraszyly Sebastiana a Sebastian mnie , normalnie ręce mi sie trzęsły i myślałam że padnę na zawał , robiłam w kuchni gofry a Sebek siedział w pokoju z młodym , nagle słysze z pokoju " Qurwa Aga " i Sebek leci do mnie z wrzaskiem no to ja milion myśli na minute i z przerażeniem w oczach że z młodym sie coś stało a Sebek do mnie " furtka jest otwarta a psy na ulicy" mało tego jakiś koleś się darł pod oknem z samochodu żeby ktoś wyszedł złapać psy więc Sebek myślał że kogoś pogryzły , ale na szczescie wszystko skonczyło sie dobrze , Neron sam wrócił na posesje jak tylko Sebka zobaczył a Qwendi przyszła jak ją zawołał . Oczywiście furtka była otwarta przez głupotę bo jak wracalismy ze spaceru to Sebastian otwierał furtkę a młody mi uciekł wiec za nim pobiegłam a że pobiegł z drugiej strony domu to bliżej miałam do drugiej furtki i nią weszłam na podwórko a Sebek myślał że zaraz wróce i zostawił mi brame otwartą :/

Link to comment
Share on other sites

Teraz, *Magda* napisał:

Hahaha :D

Ale Qwendi za posesją jest chyba "normalna" i nie gryzie ludzi?

tak Qwendi poza posesją ma wyjeb...ne na wszystko , byle se połazić i powąchać ale ludzie się jej boją , zwłaszcza że za płotem zachowuje się jak "lew" , poza tym coraz częściej słyszy się ostatnio w wiadomościach o pogryzieniu przez tą rasę :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...