Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

To w sumie dobrze i niedobrze jednocześnie... ;)

 

Jak dla mnie to bardzo dobrze ;) mi taka sytuacja pasuje , za bardzo się wtrącała , miałam mniej swobody niż jak mieszkałam z rodzicami a nie na tym polega małżeństwo i mieszkanie z teściową tylko że Ona tego nie rozumiała ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak teściową ma takie podejście to nic nie zrobicie innego, może się opamięta ;) A wy w ogóle nie rozmawiacie ze sobą? Czy cośtam mówicie?

W sumie to ona może czekać aż będziecie zmuszeni poprosić ją o pomoc i ją przeprosić, zwłaszcza jak wrócisz do pracy, to Fabian mniej będzie miał mamy, i może myśleć że będzie wam niezbędna...

Link to comment
Share on other sites

Jak teściową ma takie podejście to nic nie zrobicie innego, może się opamięta ;) A wy w ogóle nie rozmawiacie ze sobą? Czy cośtam mówicie?

W sumie to ona może czekać aż będziecie zmuszeni poprosić ją o pomoc i ją przeprosić, zwłaszcza jak wrócisz do pracy, to Fabian mniej będzie miał mamy, i może myśleć że będzie wam niezbędna...

 

Nie rozmawiamy w ogóle , mijamy sie jak powietrze a raczej nawet staramy sie nie mijać ;)

 

Dokładnie tak jak piszesz , Ona mysli że ją przeprosimy ale My nie mamy za co i nie mamy zamiaru tego robić a jak ja wroce do pracy to mamy już wszystko ustalone , bedziemy pracować na przemiennie a różnice tej godziny zanim np ja wroce a Sebastian już wyjdzie młody bedzie u mojej mamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale się psiska ładnie bawią, fajnie że potrafią się razem wybiegać bez rzucania piłki przez pół godziny :)

 

A teściową nie ma co się przejmować, kiedyś może przemyśli swoje postępowanie i istnieje prawdopodobieństwo że co nieco zrozumie ;). A ona nie miała się przypadkiem wyprowadzić? Zapomniała czy co :P

Link to comment
Share on other sites

A mnie nic nie boli, na nic nie padam :P

Za to mam brzuch pełny, bo zabrałam rodzinkę do kawiarni ;)

Zjadłam olbrzymiego gofra z lodami i bananami posypanymi cynamonem :) Pyyyyyyyyyyyyyyycha :loveu:

Nie wiedziałam, że banan + cynamon, to takie pyszne połączenie :)

Link to comment
Share on other sites

Mi się nie chce robić gofrów i wolę iść do kawiarni :P

 

A ja pierwszy raz takie coś połączyłam i nie żałuję :P

Zawsze myślałam, że cynamon to tylko z jabłkiem ;)

Z bananem w ogóle go nie czuć :P

Ale wiem, Aga + cynamon, to złe połączenie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...