Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Stosowałas coś kiedyś bez recepty? Zanim dostane się do alergologa to chyba zdechne :lol:

 

Kiedyś brałam zyrtec ale o mi w ogóle nie pomagało , też się wlaśnie boję że zanim sie dostane do alergologa to mnie zdąży niezle sponiewierać , u was tez są takie kolejki nawet prywatnie ?

Link to comment
Share on other sites

Hej Aga :)

 

A ślub dawał Ci gwarancję, że mąż będzie kawę robił?! :P

 

Ja kotlety dziś robiłam na obiad ;)

 

Hejka ;)

 

nie no ale przed ślubem to mi kawe robił a dzisiaj mi powiedział że robił wczoraj to dzisiaj ja mam zrobić hahahaha 

 

ja nie przepadam za kotletami ale facet to facet musi zjesc kawal miesa bo inaczej to nie obiad ....

Link to comment
Share on other sites

Ja mięcho lubie tylko w fastfoodach :P

 

Angi u mnie na NFZ czeka się rok :/ wiec ja nie moge iśc inaczej jak prywatnie a i tak czekam najmniej 3 miesiące wiec musze pilnowac zeby sie zarejestrowac na czas tak zeby mi sie nie zdazyły zaczac objawy alergii i co roku nie trafiam :P

Link to comment
Share on other sites

U mnie w przychodzi są chyba takie terminy jak ty masz prywatnie :P ale ta lekarka jest do dupy.
Pojechała bym jutro się zapisać od razu ale nie wiem jak ta alergolog jest czynna, a nie chce mi się jechać przez miasto by pocałować klamkę :lol: nie wiem ile prywatnie bym czekała, ale myślę że z 2 tyg :P a widzę ze prywatnie przyjmuje, tylko nie widzę w jakich godzinach :/
2 tygodnie to prywatnie czekałam u endokrynologa, u którego zostało 150 zł by dowiedzieć się ze mam lekarza do dupy, a moja tarczyca jest wzorowa :D

Link to comment
Share on other sites

Chciała bym żeby u nas były takie terminy bo co jak co ale za służbę zdrowia nie powinno sie płacić , przecież już mi odciagają składki na NFZ więc płace podwójnie :/

No to ja co roku tyle zostawiam u alergologa tylko za to że powiem dzien dobry i że mi wypisze receptę , to jest chore ale co zrobic , albo trzeba zapłacić albo zdychac w domu ....

Link to comment
Share on other sites

No szybko, bo pewnie gdybym się nie zgodziła na raka godzinę to miałabym później ;)

Dostałam allergocrom, nasometin i clatre :P nim padnie pytanie

 

Ty już o tym raku nie myśl :P

 

Nie miałam żadnych z tych leków , oby były skuteczne , a co do pytania to za pozno bo u Ciebie w galerii już padło :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...