Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Do kogokolwiek Fabian się nie poda, to będzie miał ciekawie :D

 

w kogokolwiek się nie wda bedzie miał przejeba...e :D

 

 

nie no jeszcze sie nie zabijamy ale czasami jest gorąco , dzisiaj się pokłóciliśmy o przykrywanie młodego to się Sebek wkurzył i poszedł do pokoju obok i siedzi tam do teraz hahahaha 

Link to comment
Share on other sites

Foch z przytupem :P

To on jeszcze nie wie że kobieta ma zawsze racje? :P

 

Foch na całego , do jutra mu przejdzie ;)

 

jego zdaniem kobieta nigdy nie ma racji :P

 

Ale dobra , ide spać bo jutro chce skoczyć wczesnie rano z młodym do lekarza , cały czas ma coś z oczkiem , strasznie mu łzawi i ropieje a do tego na policzku ma czerwoną gęstą wysypkę , i pokaszluje , wydaje mi sie ze krztusi sie śliną bo ma normalnie ślinotok bo teraz jak spi to w ogóle nie kaszle ale wolę dmuchac na zimne .... 

 

 

no więc dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

 

Ale u nas dzisiaj pogoda ;( wiedziałam ze jak ja mam konieczne wyjscie tobedzie padać , ale nic , folia na wózek i jechane :D

 

Czekam aż młody zgłodnieje , nakarmie go i ruszamy ;) całą noc nie kaszlał wiec jestem niemal pewna że to ślinką sie zachłystuje i dlatego czasami kaszle ale te jego chrostki na policzku i ropiejące oczko mnie niepokoi więc dla spokojności przejdziemy sie do lekarza , ide dzisiaj bo jest dzien szczepien wiec moge isc na "zdrową strone " specjalnie czekałam na środe bo nie chce go brac do skupiska zarazków żeby coś załapał ;)

Link to comment
Share on other sites

U was też tyle dzieci?

 

Ale gdzie u nas ? w przychodni ? jak tak to w sumie nie wiem bo byłam na stronie zdrowych dzieci specjalnie żeby młody nic nie załapał , tam są tylko szczepienia i wlasnie można isc jak dziecko chore zakaźnie nie jest tylko jak mame coś niepokoi ;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro dopiero dostane skierowanie, podrodze się zaszczepie :P dziś tylko wypełniałam jakieś druczki..

 

przeciw odrze bedziesz się szczepiła ?:D ide se kawe zrobić bo Sebka się nie doprosze :[ quzwa nie wiem po co mi mąż , trzeba było żyć na kocią łape :[

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...