Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']Ty już bardzo dużo dla nas zrobiłaś :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

Nie przypominam sobie :eviltong:

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-tWOb55f5lc4/U_4SNpa_0VI/AAAAAAAAC3E/GhVg0-GhkEw/w640-h480-no/DSC_8109.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Nie przypominam sobie :eviltong:

[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-tWOb55f5lc4/U_4SNpa_0VI/AAAAAAAAC3E/GhVg0-GhkEw/w640-h480-no/DSC_8109.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

To będe czesto Ci to przypominać :eviltong:

juz się nie moge doczekac aż będą w domu :loveu:

Jak byłam w szpitalu to aż mnie ciary przechodziły na samą myśl że niedługo tam trafię :roll: chyba powoli zaczynam się bać , nie porodu , tylko tego pobytu w szpitalu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Profesor']ja bym się obawiała posiłków :evil_lol:[/QUOTE]


Paulina też sie ich obawiała , Ona nie lubi nic co słodkie na obiad i brat sie z niej śmiał że będzie na obiady dostawała zupy owocowe , dzisiaj wchodze do niej a tam pełen talerz zupy owocowej :evil_lol: właśnie szła ją wylać do kibelka :lol: a w ogóle jakie piguły pojeba.....e , dzisiaj w nocy wszystkie dzieci płakały bo jak sie okazało dały ciężarnym na obiad zupe kalafiorową i surówkę z białej kapusty :splat:dały to zjadły a pozniej ryk całą noc :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_'][COLOR=#faebd7][SIZE=1]Pytanie mam: ty zawsze prowadzisz psy na kolcach? Czemu?[/SIZE][/COLOR]

Śliczny mały :loveu:
I prezenty od Magdy :loveu:[/QUOTE]

Tak , zawsze , gdyby nie mialy kolcy nie miały by spacerow , trzeba wybrac mniejsze zuo ;)



[quote name='magdabroy']To może lepiej ja nie będę pisała jakie miałam posiłki w szpitalu :diabloti::eviltong:[/QUOTE]

Może lepiej nie , wystarczy mi sam strach przed szpitalem :eviltong:

[quote name='marta1624']Śliczny Staś i prezenty od cioci :loveu:[/QUOTE]

dziękuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Aguś....... A już nic :D[/QUOTE]

Cooooooo ?

[quote name='Yuki_']bo mnie zastanawia, czemu są tak popularne i często używane na spacerach[/QUOTE]

Kolcy nie używa się dlatego że są popularne , kolce używa się jak ma się "trudne" psy i kiedy spacery na zwykłych obrożach są nie mozliwe ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Cooooooo ?



Kolcy nie używa się dlatego że są popularne , kolce używa się jak ma się "trudne" psy i kiedy spacery na zwykłych obrożach są nie mozliwe ....[/QUOTE]
Pier***isz :D Powinnaś je na obrożach prowadzić, takich 2cm :diabloti: A nie tak, zua jezdeś :D Kolce to tylko dla mody zakładasz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']bo mnie zastanawia, czemu są tak popularne i często używane na spacerach[/QUOTE]

Tylko, że moja Tora nie chodzi w kolcach, a kiedyś mnie też pytałaś właśnie czy chodzi w kolcach :roll:
To już staje się męczące, takie ciągłe pisanie/czytanie w galeriach na temat kolcy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Tylko, że moja Tora nie chodzi w kolcach, a kiedyś mnie też pytałaś właśnie czy chodzi w kolcach :roll:
To już staje się męczące, takie ciągłe pisanie/czytanie w galeriach na temat kolcy :roll:[/QUOTE]

Bo ty też zua jesteś (nawet córki galery nie odwiedzisz :D).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...