Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

[quote name='agaga21']przerażające...u nas już dziś rano było biało. nie cierpię zimy.[/QUOTE]

u nas 0'C o 7.30 i szron na trawie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

hejka ;)


wstałam wstałam :eviltong:

u nas też zimno , jak jade z pracy to ludzie musza skrobac szyby więc szału z temperaturą nie ma ale jak jeszcze w czasie jazdy mi rzęsy nie zamarzają to nie jest najgorzej :diabloti:

weszłam na chwilę i dalej ide ogarniać dom , już mnie cholera bierze jak widze w koło ten piach co psy znoszą do domu , pozamiatam umyje podłogi a za chwile niedosyc ze pełno piachu to jeszcze podłoga cała w kurzu :placz:

więc juz was nie zdaze pewnie poodwiedzac ale życze wam miłego dzionka :eviltong: i ide ścierać kurze :flaming:chociaz nie wiem po co jak za chwile bedzie pewnie to samo :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

hej :) kiedyś zamarzły mi rzęsy jak na dworze było -30'C ,a my szliśmy śpiewać kolędy do klasztoru (nalezałam do chóru szkolnego w gimnazjum) :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To zbieraj do woreczków, a ja sobie jakoś odbiorę i będę miała do piaskownicy dla Theosia :D[/QUOTE]

takie z klakami psimi i kocimi ?? :eviltong:

[quote name='marta.k9080']hej :) kiedyś zamarzły mi rzęsy jak na dworze było -30'C ,a my szliśmy śpiewać kolędy do klasztoru (nalezałam do chóru szkolnego w gimnazjum) :cool1:[/QUOTE]

ooooooo :diabloti:

[quote name='Angi']niech psy śpią na dworze :P[/QUOTE]


Qwendi śpi tak na pół , pół nocy na dworze pół w domu ale Neron nie chce spać na dworze :shake:

nie będzie u nas nowego kotecka :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='dOgLoV']powiedz to Sebkowi :-(

ide wziac prysznic zaraz wrócę ;)[/QUOTE]

powiedz mu,że komu do cholery przeszkadza jeden kot więcej :mad:

Link to comment
Share on other sites

ueee mówiłam mu że 2koty czy 3 co za różnica to miał same przeciw

- idzie zima koty beda siedziały cały czas w domu Ibri będzie lała na schody

- Ibri nalej na schody Pepsi pojdzie za nia i wszystko rozniosa pod łapami na dom ( wtedy roznosiły by 3 koty )

- nie wiadomo jak nowy kot zareagowal by na nasze duze psy

- nie wiadomo jak nasze koty przyjeły by nowego domownika

- spadnie śnieg ja pojade do mamy na tydzien nocek ( nie mam stad dojazdów ) a on zostanie z całym zwierzyńcem

i wiele wiele innych powodów na NIE :placz:

-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...