Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='kalyna']żeby jej do 26 się poprawiło :)
zdrówka dla niej :)
a ja dzisiaj cały dzień przespałam i jeszcze chce mi się spać :( nie ma to jak iść o 7 spać....[/QUOTE]

No oby jej sie poprawilo bo jak na ringu bedzie kulala to na pewno oceny zbyt dobrej nie dostanie :roll:

A co to sie stalo ze szłas spac dopiero o 7 ?? :lol:

mnie to czeka juz w przyszłym tygodniu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']No oby jej sie poprawilo bo jak na ringu bedzie kulala to na pewno oceny zbyt dobrej nie dostanie :roll:

A co to sie stalo ze szłas spac dopiero o 7 ?? :lol:

mnie to czeka juz w przyszłym tygodniu :roll:[/QUOTE]
dokładnie :(
a inwentaryzacja... i powtórka w czwartek :roll: wiedziałam na co się rzucam.... :(
i współczuję wszystkim, którzy mają nocki.... ale kawusia ratuje życie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']dokładnie :(
a inwentaryzacja... i powtórka w czwartek :roll: wiedziałam na co się rzucam.... :(
i współczuję wszystkim, którzy mają nocki.... ale kawusia ratuje życie :)[/QUOTE]

Hehe ja kocham pić kawe ale jestem od niej tak uzależniona że mogę ją wypic i spokojnie położyc sie spac , jak w domu mam cisze i spokój to nawet nie pamietam jak glowe przyloze do poduszki już chrapie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Hehe ja kocham pić kawe ale jestem od niej tak uzależniona że mogę ją wypic i spokojnie położyc sie spac , jak w domu mam cisze i spokój to nawet nie pamietam jak glowe przyloze do poduszki już chrapie :evil_lol:[/QUOTE]
ja też tak mam, ale jednak jak wypiło się czegoś ciepłego to i człowiek się ożywił trochę i głodu tak nie czuł :D

w sumie to ja kawy nawet nie piję.. ostatnio mnie wzięło, bo sesja była a teraz 2 nocki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']ja też tak mam, ale jednak jak wypiło się czegoś ciepłego to i człowiek się ożywił trochę i głodu tak nie czuł :D

w sumie to ja kawy nawet nie piję.. ostatnio mnie wzięło, bo sesja była a teraz 2 nocki...[/QUOTE]

Pod warunkiem ze ma sie czas w pracy na kawe :evil_lol:

Ja mam na nią 10 min z czego musze jeszcze przez całą hale przejsc i wejsc na 1 piętro :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Pod warunkiem ze ma sie czas w pracy na kawe :evil_lol:

Ja mam na nią 10 min z czego musze jeszcze przez całą hale przejsc i wejsc na 1 piętro :roll:[/QUOTE]
hahah to i tak lepiej niż my... żeby byłóo szybciej to w termosie miałam kawę... wtedy szybciutko otworzyć kilka łyków i po kawie... :roll:

a kiedy jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Biedne psiaki :( Oby było z każdym dniem z nimi lepiej ;)

A ja mam tydzień chorobowego, to mogę się za Was wyspać ;)[/QUOTE]

Mamy nadzieje ze bedzie lepiej ;)

Oooo przydalo by sie bo teraz caly tydzien na rano wiec pobudka o 5:30 a pozniej nocki :/

szczesciara z Ciebie :eviltong:

[quote name='kalyna']hahah to i tak lepiej niż my... żeby byłóo szybciej to w termosie miałam kawę... wtedy szybciutko otworzyć kilka łyków i po kawie... :roll:

a kiedy jakieś fotki?[/QUOTE]

Heheheh w termosie kawe pijam tylko na wystawach :evil_lol:

Oj fotki to nie za predko , zwlaszcza te spacerkowe :roll:

[quote name='understandme']Wpadamy wieczornie i życzymy zdrówka dla piesków :loveu:[/QUOTE]

Witamy i dziekujemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Mamy nadzieje ze bedzie lepiej ;)

Oooo przydalo by sie bo teraz caly tydzien na rano wiec pobudka o 5:30 a pozniej nocki :/

szczesciara z Ciebie :eviltong:[/QUOTE]


Będzie lepiej ;)

5:30 :crazyeye: O tej godzinie, to ja w drodze do pracy jestem jak mam 1 zmiane :p

Chciałam więcej chorobowego, ale moja pani doktor jest troszkę służbistka :roll: Dostałam to chorobowe tylko dlatego, że mam problemy ze spaniem :angryy: Budzę się w nocy i potem nie mogę ponownie zasnąć przez godzinę albo dłużej :shake: Dziś obudziłam się o 2:07 a o 3:30 jeszcze widziałam godzinę na zegarku :angryy: a o 4:40 wstaję do pracy, więc jest to męczące :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Będzie lepiej ;)

5:30 :crazyeye: O tej godzinie, to ja w drodze do pracy jestem jak mam 1 zmiane :p

Chciałam więcej chorobowego, ale moja pani doktor jest troszkę służbistka :roll: Dostałam to chorobowe tylko dlatego, że mam problemy ze spaniem :angryy: Budzę się w nocy i potem nie mogę ponownie zasnąć przez godzinę albo dłużej :shake: Dziś obudziłam się o 2:07 a o 3:30 jeszcze widziałam godzinę na zegarku :angryy: a o 4:40 wstaję do pracy, więc jest to męczące :roll:[/QUOTE]

O jaaaa tak wczesnie wstac :roll: ja jak jade autobusem to wstaje o 5:15 i mi jest bardzooooooo ciezko i ciesze sie jak jade z Sebastianem ze moge te 15 min dluzej pospac :evil_lol:

Ale niedobra to Twoja pani doktor :angryy:

ja ide spac wiec kolorowych snow i przespanej całej nocy zycze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja też idę spać. Dzięki i wzajemnie ;)[/QUOTE]

Dziekuje bardzo ;)

[quote name='deer_1987']moze za granica jest ten lek?[/QUOTE]

musiała bym Pauliny spytac o nazwe tego wycofanego leku bo nie pamietam jak ona to mowila w kazdym badz razie juz cos wyczaila i próbuje to sprowadzić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja zaraz sprawdze co u nas znajde pod ta nazwa[/QUOTE]

Jak tam poszukiwania ?? ;)

[quote name='M&S']Dobranoc:):)[/QUOTE]

noc była dobra ale za krótka :evil_lol:

[quote name='Sylwia K']wow, ale wy wcześnie wstajecie, ja jeszcze mam przed soba prawie rok lenistwa ;)[/QUOTE]

o jaaaa ale masz fajnie :lol: chociaz powrót do pracy bedzie dla Ciebie na pewno bardzo ciężki :lol:

[quote name='M&S']Dzień dobry, miłego dnia:)[/QUOTE]

Hejka ;)

dziekujemy , wzajemnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...