Jump to content
Dogomania

starszy ONek czeka na pomoc... czy sie doczeka? - podobno znalazl dom


missieek

Recommended Posts

Malicja:loveu: dziękujemy!! [SIZE=1](hmm znam te obietnice z zaciskaniem pasa:evil_lol:, w moim przypadku też nie działa:diabloti:)[/SIZE]

[B]Gośka niestety ONek nigdzie jeszcze nie pojechał:-( nie mam do tej pory potwierdzenia transportu:shake: a innych propozycji BRAK:shake:
[/B]
Jechać może do Czarodziejki, u której psiaki mają WSPANIAŁĄ, DOMOWĄ opiekę, wylegują się w ogrodzie, chodzą na spacerki; DT kameralny, domowy (obecnie 3 psiaki); Nick Czarodziejki nie jest przypadkowy:lol: z psiakami robi cuda:loveu: kocha i pracuje przede wszystkim z ONkami. Mój Amik jest nie do rozpoznania po kilku miesiącach:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umieral-w-schroniskowej-budzie-teraz-w-dt-szukamy-ds-81926/index107.html[/url]
Amika trzeba było wynieść z boksu ze schronu w budzie (!!!), skrajnie wycofany - teraz jest zadowolonym, uśmiechniętym psiakiem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anett']Malicja:loveu: dziękujemy!! [SIZE=1](hmm znam te obietnice z zaciskaniem pasa:evil_lol:, w moim przypadku też nie działa:diabloti:)[/SIZE]

[B]Gośka niestety ONek nigdzie jeszcze nie pojechał:-( nie mam do tej pory potwierdzenia transportu:shake: a innych propozycji BRAK:shake:
[/B]
Jechać może do Czarodziejki, u której psiaki mają WSPANIAŁĄ, DOMOWĄ opiekę, wylegują się w ogrodzie, chodzą na spacerki; DT kameralny, domowy (obecnie 3 psiaki); Nick Czarodziejki nie jest przypadkowy:lol: z psiakami robi cuda:loveu: kocha i pracuje przede wszystkim z ONkami. Mój Amik jest nie do rozpoznania po kilku miesiącach:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umieral-w-schroniskowej-budzie-teraz-w-dt-szukamy-ds-81926/index107.html[/URL]
Amika trzeba było wynieść z boksu ze schronu w budzie (!!!), skrajnie wycofany - teraz jest zadowolonym, uśmiechniętym psiakiem:loveu:[/quote]O jaaaaaaaa...no tak- juz pamietam..i to ma byc nawet hotelik za 200zł parwda???To jak za darmo.....:lol:

[B]
CIAPULKO-TO JUZ 13 DZIEŃ BEZ CIEBIE..:-(:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Przyjmę psa, tak jak obiecałam Anett, ale potrzebuję kilku dni na uporządkowanie spraw osobistych, mam kilka wyjazdów bardzo ważnych, więc proszę o wyrozumiałość..:roll:[/quote]
CZyli nawet gdyby ..to jutro nie moze byc zabrany stamtad..???:roll:[B]

CIAPULKO- TO JUZ 13 DZIEŃ BEZ CIEBIE..PATRZĘ NA CIEBIE W BANERKU..TAK CHCĘ CIĘ PRZYTULIC MOJA MORDECZKO NAJUKOCHAŃSZA:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

jestem; niestety też mam czasem problemy z wejściem;
jutro będę dopiero wieczorem;)
za to wiszę na telefonie:lol:
Zbójini wielkie dzięki:lol: pamiętaj proszę o przyszłym tygodniu;)
Gosiaku dzięki za bazarek:loveu:

Niestety musimy poczekać kilka dni:-( Czarodziejce dzisiaj wieczorem rozstrzygał się konieczny wyjazd. Niestety nie znalazłam żadnego czasowego rozwiązania; nie ma kto psa przetrzymać przez kilka dni:shake:

Z lepszych wiadomości - ONek miał być przeniesiony do pojedynczego boksu więc powinien być względnie bezpieczny:roll:
[B]Missieek zapomniałam, czy mogłabyś zadzwonić do olkusza, żeby ich poinformować, że pies zostanie zabrany w ciągu najbliższych dni?[/B]
(i dobrze byłoby żeby pies był i to cały:mad:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']:roll:
[B]Missieek zapomniałam, czy mogłabyś zadzwonić do olkusza, żeby ich poinformować, że pies zostanie zabrany w ciągu najbliższych dni?[/B]
(i dobrze byłoby żeby pies był i to cały:mad:)[/quote]
Oj tak tak...koniecznie..plisss missieek...a anetko skad wiesz ze bedzie przeniesiony do pijedynczego boksu??To pewna wiadomosc???:roll:

[B]CIAPULKO- TO JUZ 13 DZIEŃ BEZ CIEBIE..PATRZĘ NA CIEBIE W BANERKU..TAK CHCĘ CIĘ PRZYTULIC MOJA MORDECZKO NAJUKOCHAŃSZA:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']zgłaszam się do miesięcznych deklaracji na hotel dla onkowatego...
mogę przeznaczyć na niego 50 zł co miesiąc, będę wpłacać ok. 12-go każdego miesiąca.
poproszę na pw nr konta.[/quote]
Oj...to cudowna wiadomoś..mamay dodatkowe 50 zł- a to jest majątek:loveu:BArdzo bardzo dziękujemy- nr konta przesle na PW i prosze kogos aby zebral do kuy wszystkie fundusze- jakie mamy zebrane i deklaracje- to wazne i zacheca do dalszej pomocy..ktora jest w zasadzie "na wczoraj"...:roll:

[B]CIAPULEŃKO...14 DZIEŃ BOLI MNIE SERCE..TAK BARDZO BOLI:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Bahlsa bardzo dziękujemy:loveu::loveu:

hmm deklaracje do kupy wyglądają następująco:
[B]
[U]Wpłaty jednorazowe[/U]
100zł z funduszu Kubusia
100zł Malicja
100zł anett

razem: 300zł

[U]Deklaracje miesięczne[/U]
50zł Bahlsa


razem: 50 zł
brakuje 250zł miesięcznie[/B]

Co do imienia to zaproponujcie coś dziewczyny bo mi do głowy jedynie przychodzi Boss - tak absolutnie na przekór; chyba żeby zaczarować rzeczywistość:roll: bo jaki z niego Boss:placz: Dziadziuś, Misiek, jednym słowem biedaczysko:-(

Link to comment
Share on other sites

głosujemy??;)

wiecie tak mi się marzy, że jak go wyciągniemy okaże się, że on wcale nie jest taki stary, a Czarodziejka szybko postawi go na łapy i zrobi z niego prawdziwego, dostojnego ONka:lol: i jednak będzie Boss pełną gębą:cool1:

Prosiłam Dogomankę żeby sprawdziła w schronie co z naszym biedakiem, czy na pewno został przeniesiony do tego pojedynczego boksu/klatki;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Hmmm to może faktycznie Boss odczaruje zły urok :lol:[/quote]

no właśnie taką mam nadzieję:roll:
Czarodziejka padnie ze śmiechu jakiego jej [B]Bossa[/B] zawieziemy:crazyeye::evil_lol:

Ika w niedzielę OL nieczynny? bo Dogomanka nie może ani jutro ani od poniedziałku:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...