Jump to content
Dogomania

starszy ONek czeka na pomoc... czy sie doczeka? - podobno znalazl dom


missieek

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IKA & SONIA']Z tego co mi wiadomo to w niedzielę nieczynny.
Przed zabraniem Bossa z Ol trzeba koniecznie uprzedzić, że ktoś będzie po niego.[/quote]

jasne, czekamy na info od Czarodziejki kiedy można Bossa:loveu: przywieźć..
Strasznie się dłuży takie czekanie.. a jak wolno musi płynąć czas dla tych biedaków z Ol:-(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkorange]Serdecznie zapraszamy na BOSSA bazarek[/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-lakierki-nie-tylko-na-hotelik-dla-onkabossa-ze-schronu-olkusz-do-19-09-a-145859/#post12921851[/URL]

[COLOR=darkorange]MAMY JUŻ NA BAZARKU [B]DLA BOSSA 131 zł !!![/B][/COLOR] :loveu: :multi:

I co słychać u Bossa ?? Kiedy go zabieramy!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ick:loveu: dziękujemy za przepiękny bazarek!!

Niestety nic nie wiadomo co u Bossa:shake: Dogomanka jutro też pewnie nie da rady podejść do schronu...
Czekam niecierpliwie na info od Czarodziejki, że psa można przywieźć...
psiaku wytrzymaj jeszcze trochę:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Ja to normalnie boje sie wchodzic na ten watek:shake:Dopoki Boss nie bedzie wyciagniety- nie bede miala spokoju- Wy pewnie tez..to okropne uczucie:razz:[/quote]

Goniu ja również się boję. Do czwartku jest jeszcze daleko i wiele rzeczy może się wydarzyć :shake: Oby Boss dotrwał bezpiecznie do tego czasu.

Link to comment
Share on other sites

No ja tez nie wyobrazam soebie zeby moglo byc inaczej..ale gdyby to byl normalny schron- wtedy czekanie byloby latwiejsza..nistety tam gdzie jest...nie chce pisac nawet...wszystkie wiemy:shake:
Anatt..wlasnie sparwdzalam konto- wplynelo dla Bossa od Ciebie 100 zł- bardzo dziekujemy. Mozemy tez liczyc 100 zł od Kubusia, wiec poki co na koncie Bossa mamy zebrane 200 zł. MA tez wplynac kasa o ktore pisalas- 100$..ale to rozumiem nie jest to 100 zł..prawda???Jak wplynie- natychmiast daje znac...jak bedzie z transportem??Ile bedzie kosztował???BArdzo prosze wszystkie deklarujace cioteczki tez o wplaty...kurcze...chyba tych deklaracji ne ma za wiele..a te ktore sa- to wszystkie znaja chyba moj numer konta..jesli nie znaja- prsze pisac- wysle na PW:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Jaka tu cisza ? Czy są jakieś plany zabrania Bossa w tym tygodniu ?
Mamy już 315 zł :multi:[/quote]
Bo bazarek jest super extra..no i mamy tez u mnie na koncie juz 304,98 zł( 100zł od Anett, 104,98 od malicji, 100 zł od Kubusia)..tylko najbardziej niepokoi mnie fakt, ze to pieniazki "jendorazowe"wystracza na 3 miesiace..o ile zadne leki nie beda potrzebne(w co watpie tak naprawde:razz:)..no ale oczywiscie dobre to i bardzo bardzo dziekujemy wszystkim darczyncom kochanym:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']A co z piskiem ? Czy coś ewentualnie zaplanowane?
Mozna robić dalej bazarki >> Ale psiak musi być już odebrany !!!!:placz:
A dogomanie od Onków napewno pomogą w szukaniu domku...
To kiedy go zabieramy???[/quote]
Oj..bardzo tez bym juz chciala to wiedziec ...bardzo sie niepokoje...:shake:Zeby choc jakies wiesci byly co u Niego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']A KTO NAM TE WIEŚCI DONIESIE ?
ADA-JEJE czy misieek ?
Cos to długo trwa ? Nie można zadzwonić i psiaka
zarezerwować???[/quote]
Ick...dlaczego Twj banerek z Molly nie jest podlinkowany..??Chcialam przeczytac..nie dziala...przeslij mi link na PW jakby co...:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...