Jump to content
Dogomania

starszy ONek czeka na pomoc... czy sie doczeka? - podobno znalazl dom


missieek

Recommended Posts

[B]aktualizacja: podobno znalazl dom w Wolbromiu

--------------------------------------------------------
[/B]
pilnie poszukiwany tymczas dla starszego ONkowatego psa
spokojny, inne psy na niego ujadaja

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5841/img1863m.jpg[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/dziadek1.jpg[/IMG]

[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/inne/dziadek2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MAtko...co za pięknosc....kurcze....Olkusz....nie mogę...normalnie nie mogę patrzec na te żółte budy..jak je wiedzę, to mnie cos trafia...normalnie mózg zaczyna mi parowac.....tzreba go szybko stamtad zabierac....tylko gdzie??A moze tam do tej Megii(co mial jechac od wiosenki Sokrates????)kurcze...to moze bylaby szansa...??tylko teraz deklaracje...watek rozeslac...nie...no........:-(:-(:-(

[B]CIAPULINKO- OD 12 DNI POZOSTAWILAŚ MOJE SERCE W BÓLU:-(:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Psy ktore nie wychodza z budy czeka je pogryzienie jak nie zagryzienie, identczna sprawa byla z Petra i Dusia, :-( Petre zabralysmy od razu bo byla cala we krwi, a za kilka dni jak pojechalysmy po Dusie to juz byla tak pogryziona ze szycie trwalo ponad trzy godziny. Trzeba sciagnac ludzikow na watek zeby zdazyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Ten psiak już długo tam jest :-(:-(:-( pisałam na Ofiarach o nim jakiś miesiac temu. Biedny, ma depresję :-([/quote]
o NIE.........nie depresję...jak slysze o psie z depresja- bieglabym na piechote zeby go zabierac..ale...co tu sie dziwic..tam chyba wiekszosc jest z depresja...wyciagajmy go pliiisssssssss....co z tym hotelikiem u Megii??A moze wiosenka tez go weźmie???jejoooo..a co z kasa..????nie mam juz sil...glowa puchnie od nadmiaru nieszczescia....:placz:

[B]CIAPULKO MOJA..NIE MA CIEBIE JUZ 12 DNI...TESKNIĘ STRASZNIE:-(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']23 lipca był tam już na pewno :-(:-(:-(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/index168.html[/URL] post 1680[/quote]
O nieeeeeeeeeeeee...nawet tam juz nie wchodze na ten watek...nie moge....:placz::placz::placz::placz::placz:
Byl na pewno- bo wiosenka byla kilka dni temu i go widziala przeciez....[B]

CIAPULKO MOJA..NIE MA CIEBIE JUZ 12 DNI...TESKNIĘ STRASZNIE:-(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]mam dla niego miejsce u Czarodziejki:loveu::loveu: jutro będę wiedziała czy wypali transport, jeżeli nie trzeba szybko poszukać awaryjnego!!![/B]

Pies nie ma tam najmniejszych szans na przeżycie:shake: to i tak cud, że do tej pory się uchował - jak zobaczyłam wątek byłam pewna, że dopiero tam trafił:-(
Kwestia czasu jak się rzuci na niego stado:-(:-(

[B]Trzeba go zabrać jutro!!![/B]

Potrzebne deklaracje - miesięczny koszt pobytu u Czarodziejki 300zł, proszę...

Link to comment
Share on other sites

300 zł to naparwdę niewiele..moze na poczatek Cohen sie podzieli z Nim..pożyczy kase na jakis czas az deklaracje sie uzbieraja....no i imię Mu trzeba nadac....co o tym myslicie??To brat przeciez jednej niedoli.....:placz:

[B]CIAPULKO MOJA..NIE MA CIEBIE JUZ 12 DNI...TESKNIĘ STRASZNIE:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak na szybkiego

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/starszy-onek-czeka-na-pomoc-czy-sie-doczeka-potrzebne-deklaracje-145618-post12901292/#post12901292"][IMG]http://i499.photobucket.com/albums/rr351/mike17pl/dziadek2.jpg[/IMG][/URL]

Nadi i Stiviemu się udało, wyciągnęliśmy ich z Olkusza to i Tobie piesku tego życzę. :buzi:
Jak coś to służę pomocą banerkową, skrobnijcie do mnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett'][B]Ick, Paulinko[/B] wielkie dzięki:loveu::loveu:
[B]
Gonia[/B] hmmm aż się boję zapytać:evil_lol: czy poprowadziłabyś księgowość kolejnego z olkusza:roll:[/quote]
zaNIM SIĘ SYTUACJA WYKLARUJE..TO CHYBA DAM RADE..Z mOICH "ksiegowosciowych" psiakow- jutro do domku idzie Kubuś...Kajetanek odszedł za TM..:-(
[*]....a Tobiś przejdzie na inny system płac(Mama chrzestna si e znalazła i zostaje dozywotnio w DT) chyba od nastepnego miesiaca, wiec mysle ze dam rade...myśle..bo poki- co t te wszystkie psiaki jeszcze mam...mysle tez, ze kubus ktory idzie do domku i mila oddac swoj majatek (200zł) dla Sokratesa..poźniej dla Cohena- bedzie sie mogl podzielic ta kwota z Tym psiuniem i dostanie od Niego 100(cohen ma sporo funduszy zgromadzonych- a tu chodzi chyba o Olkusz- wiec na 100% cioteczki z kubusiowego watku sie zgodza)Jesli tak, to macie stowkę w zanadrzu(jednorazowo wprawdzie, ale jest)..
Ale prosze nade mna czuwac jak przejme finanse- bo na poczatku moze byc ciezko- zanim wszystkie tamte psiaki nie beda dokladnie rozliczone...Chyba ze ktos jest chetny na przejecie ksiegowosci..:lol:

[B]CIAPULINKO- TO JUZ 12 DNI BEZ CIEBIE- TĘSKNIĘ BARDZO:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Gośka WIELKIE DZIĘKI[/B]:loveu::loveu: będę czuwać ale ja mam bardzo nieregularny dostęp do sieci dlatego u mnie z księgowością byłoby ciężko..

Czyli ONek ma już własną księgową:loveu: i 100zł na początek - dziękuję!!

Mam nadzieję, ze jutro uda się go zabrać...piesku wytrzymaj jeszcze trochę:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Ick na razie mamy 100zł; w przypadku koniecznych wydatków na już można ewentualnie pożyczyć od Cohena;
nie mamy w ogóle deklaracji :shake::shake:

Psa można wyciągnąć jak będzie transport na trasie Olkusz - okolice Bełchatowa;
Czekam niecierpliwie na telefon czy opcja transportu dzisiaj wypali; jeżeli nie konieczna inna opcja...

wątek na transportowym:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/pilne-onek-z-olkuskiej-mordowni-okol-belchatowa-145660/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Ick na razie mamy 100zł; w przypadku koniecznych wydatków na już można ewentualnie pożyczyć od Cohena;
nie mamy w ogóle deklaracji :shake::shake:

Psa można wyciągnąć jak będzie transport na trasie Olkusz - okolice Bełchatowa;
Czekam niecierpliwie na telefon czy opcja transportu dzisiaj wypali; jeżeli nie konieczna inna opcja...
wątek na transportowym:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/pilne-onek-z-olkuskiej-mordowni-okol-belchatowa-145660/[/URL][/quote]

Off !! Co za pomyłka !!!
To na początek mamy 100 zł i może jeszcze coś od malicji

CZy w tytule możemy ewentualnie dodać słowo Olkusz i słowo pilnie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']Paulino_mickey dzięki za szybki odzew:loveu:
Goniu to wspaniale,żę mamy już 400 zł na początek.:multi:
Czy można już bidaka wyciągnąć ?:placz:....( oby nie było za póżno )))[/quote]
Sluchajcie cioteczki..to 400zł to jest moja propozycja- ale musze na watkach cohena i kubusia o wszystko zapytac...ja mam owszem ta kaske ale tak naparwde to kasa wspolna...wczoraj ok 23 mi dogo siadlo...jeszzce kilka razu udalo mi sie wejsc na jakas stronke ale juz nic napisac nie mglam...probowlama jeszcze kolo 2.00 ale nic....to drugi raz pod rzad tak sie stalo(przedwczoraj o tej samej porze siadlo:mad::mad:)ja dopiero jestem..zaraz napisze wiec na watk Cohena(bo to 300 zł to chyba bylaby pozyczka...) ajakos deklaracji nei widze jeszcze wcale...no a z ta 100 to chyba raczej problemu nie bedzie...dzis KUbus jedzie do domku a ja jego kaske trzrymalam do onca- na wszelki wypadek-no ale jak pojedzie to kasa jest i bylo ustalone ze 100 na jakiegos psoaka a 200 na cohena..ale poniewaz Cohen ma juz sporo kaski zebrane-to pomyslalam ze to 200 zl podzielimy na 2 chlopaczkow- no ale to tez musze napisac dziewczynom...tzn tak- z ta 100 to raczej problemu nie bedzie..a to 300 zl to musi byc ustalone koniecznie...inaczej sobie nie wyobrazam...
Mam jednak nadzieje ze Onek juz zabrany..ale nawet nie wiem gdzie on jedzie..???
[B]
CIAPULKO...13 DZIEŃ BEZ CIEBIE SKARBIE MOJE...:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malicja']ciotki, mialam zacisnac pasa w tym miesiacu ale nie moge...jak patrze na tego biedaczka :-( jednorazowo moge wplacic 40 chf, to jest jakies 110 zl (nie wiem ile bank potraci przy zaksiegowaniu..)[/quote]
maLICJO...wielkie dzieki...ostatnio chyba dla Lapeczka tez wplacalas 40 i na konto wplynelo 110, 19 zł:lol::lol::lol::lol:
KOchana jestes- bardzo dziekujemy:loveu::loveu:

[B]
CIAPULKO...13 DZIEŃ BEZ CIEBIE SKARBIE MOJE...:-(:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...