Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Estercią, nadal ma problemy z kompem, dogo jej się nie chce załadować, więc teraz w sprawie zlotu proszę się kontaktować ze mną. :cool3:




[U]Do tej pory doszły wpłaty od następujących osób:[/U]
Mysia
Talia + osoba towarzysząca
Rybc!a + Borsuczek + pies
Ulvhedinn
Asia & Ginger

Razem 8 osób (z Esti)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Rozmawiałam z Estercią, nadal ma problemy z kompem, dogo jej się nie chce załadować, więc teraz w sprawie zlotu proszę się kontaktować ze mną. :cool3:




[U]Do tej pory doszły wpłaty od następujących osób:[/U]
Mysia
Talia + osoba towarzysząca
Rybc!a + Borsuczek + pies
Ulvhedinn
Asia & Ginger

[B]Razem 8 osób[/B] (z Esti)[/QUOTE]


Znaczy, że jedzie 8 osób? ;o;o
Czy jest jeszcze możliwość wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolinkka']Znaczy, że jedzie 8 osób? ;o;o
Czy jest jeszcze możliwość wpłaty?[/QUOTE]
Jasne, że jest jeszcze możliwość wpłaty. Lista nie jest jeszcze zamknięta. Kilka osób umówiło się na inny termin wpłaty, część się nie odzywa wcale. Chyba muszę jeszcze raz PW powysyłać do tych osób. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich tu zgromadzonych;) Po pierwsze to wesołych świąt i mokrego dyngusa:D
a po drugie to na zlot pojade aczkolwiek bardziej pod namiot, gdyż nie pojawie sie na całości i też nie wiem w jakim dokładnie terminie na ten zlot dojade;P

Cieszycie się??:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksowa17']niestety nie mogę jechać... proszę o wypisanie mnie z listy, Pozdrawiamy ;) i zyczymy milej zabawy! :D[/QUOTE]
Przekażę Esterce. ;)

[quote name='komar']Witam wszystkich tu zgromadzonych;) Po pierwsze to wesołych świąt i mokrego dyngusa:D
a po drugie to na zlot pojade aczkolwiek bardziej pod namiot, gdyż nie pojawie sie na całości i też nie wiem w jakim dokładnie terminie na ten zlot dojade;P

Cieszycie się??:D[/QUOTE]
No jasne! :multi: :multi: :multi:
Bedzie gitarka! Będzie gitarka! :multi: :multi: :multi:






[B]Dotarła wpłata od unwiwibejbul.[/B] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia_psiara']Czy ew. mozna sie dopisać ? I czy niepełnoletnie osoby bez opieki osoby doroslej mogą jechać? bo być moze rodzice sie zgodzą :)[/QUOTE]
Jasne, można się jeszcze dopisywać.
Osoby niepełnoletnie mogą jechać bez problemu i trochę takich osób się zapisało. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ok, PW powysyłane. :p

Policzyłam i na tą chwilę jest 5 miejsc wolnych, chyba ze ktoś jeszcze się wypisze. ;)


[quote name='Talia']Kumpele z innego psiego forum zapraszam ze swoim psiakiem. Ona ma kochana labradorkę :) na dniach da mi odpowiedz. I też raczej by jechała z os. towarzyszącą.[/QUOTE]
Super! Zapraszamy serdecznie! :multi:


My z Estercią też namawiamy dziewczyny z forum spanielowego. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny. Udało mi się na chwilę dorwać działającego kompa. Chciałam tylko poinformować, że do poniedziałku czekam na informacje kto jedzie. W poniedziałek dzwonię od ośrodka i odmawiam 2 domki. Zostawię nam tylko 3, bo w tyle się zmieścimy, z tymi co informacje mam, że jadą, lub już zapłacili. Na resztę czekać nie będę, skoro jesteście nie fair i nie płacicie w terminie, ani nawet nie napiszecie co i jak. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Esterko, z tego co zrozumiałam to z początku miał być wynajęty cały teren, tak? Czyli teraz nas ominie ten luksus?[/QUOTE]
Na to wygląda. :roll:
Tyle osób się zapisało, teraz część się wypisała, a część w ogóle się nie odzywa, nie odpisuje na PW.

Może trochę rozreklamować zlot na dogo, może ktoś się jeszcze zapisze? :cool3:

Jakieś banerki w podpisach (tak jak kiedyś). Mamy czas do poniedziałku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...