Jump to content
Dogomania

SZCZECIN 2005 :)


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
Ogółem: 23

Psy -
Klasa szczeniąt - 1 639
Klasa młodzieży - 3 640 - 642
Klasa pośrednia - 1 643
Klasa otwarta - 4 644 - 647
Klasa championów - 2 648 - 649

Suki -
Klasa młodzieży - 3 650 - 652
Klasa pośrednia - 3 653 - 655
Klasa otwarta - 5 656 - 660
Klasa championów - 1 661

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Ja byłabym bardzo wdzięczna za stawkę Airedale Terrierów... Mam zgłoszoną suczkę, klasa championów, ale mam również zerwane więzadło kolanowe, więc chyba nie pojadę. Stawka pomogłaby mi podjąć tę decyzję, bo zobaczyłabym na przykład, czy znalazłby się ktoś, komu mogłabym w razie potrzeby powierzyć wystawienie mojej suczki...[/quote]

Airedale to nr katalogowe 740 - 751
po tych nr w wykazie wystawców (link podany prze bonię) znajdziesz nazwiska... (najlepiej ctrl+F i wyszukiwać numery)
szkoda żeby championki nie pokazać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szaraduszka']Airedale to nr katalogowe 740 - 751
po tych nr w wykazie wystawców (link podany prze bonię) znajdziesz nazwiska... (najlepiej ctrl+F i wyszukiwać numery)
szkoda żeby championki nie pokazać :roll:[/quote]Nawet inter :wink: .

Dzięki, ale sprawa nieaktualna - jeszcze zanim ta lista została opublikowana, okazało się, ze moje zgłoszenie gdzies się zapodziało, więc raczej niż próbować go szukać, wycofałam Misię, co przy obecnym stanie mojego kolana było mi zdecydowanie bardziej na rękę (a właściwie "na nogę" :wink: ).

Przy okazji chcę tu publicznie bardzo gorąco podziękować pewnej dogomaniaczce ze Szczecina, która całą tę sprawę najpierw odkryła, a potem załatwiła po mojej myśli. Nie będę jej ujawniać, bo ona zrobiła to wszystko na priw - jeżeli zechce, to sama się ujawni :wink: . Ale jestem jej ogromnie wdzięczna, bo dzięki jej sprawnej akcji udało się uniknąć sporego zapewne zamieszania! A wszystko to robiła w chyba najbardziej zapracowanym i zwariowanym dla niej okresie. Brawo i dziękuję! :D

Link to comment
Share on other sites

Marek, to chyba Ciebie widziałam, gdy kuśtykałam z Misią w kierunku ringów w Lesznie, nie? Chyba mi szczęście przynosisz - za każdym razem, jak Cię widzę, to jakieś zwycięstwo. :D Szkoda, że nie jadę do Szczecina. :wink:

Link to comment
Share on other sites

XIII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH z prawem przyznawania CACIB
18-19.06.2005

Wystawa odbędzie się na terenie stadionu K.S. „ARKONIA” przy ul. Arkońskiej w Szczecinie.


[b]Daisunia![/b]Tak ciężko Ci zajrzeć na stronę zdaje mi się , Twego oddziału? :-? Dziwi mnie też pytanie ,o której zaczyna sie wystawa?Wydaje mi się,że w wystawach jesteś już "oblatana",często wypytujesz o stawki czy wyniki wystaw na różnych forach,więc powinnaś również wiedzieć,że wystawy ZAWSZE zaczynaja sie o tej samej godzinie /chyba,że jest "poślizg" z jakiegoś ważnego powodu/ :-? .

Link to comment
Share on other sites

[b]Matagi[/b]
pytalam sie bo nie moe od paru dni wejść na stronę oddziału w Szczecinie ..(ogolem na wiekszość stron nie mogę wejsć) mam chyba jakiegoś wiruska na kompie , to chyba dlatego .. Pozdrawiam i dzięki serdeczne za odpowiedz .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']X wiedzieć,że wystawy ZAWSZE zaczynaja sie o tej samej godzinie /chyba,że jest "poślizg" z jakiegoś ważnego powodu/ :-? .[/quote]
albo za są granicą :wink: w niektórych krajach zaczynaja sie o 9 :o :o dlatego lubie te nasze-polskie bo zawsze to godzinka spania dluzej :wink:
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...