Jump to content
Dogomania

Owczarek Niemiecki z Rodowodem. ma dom


gigi-44

Recommended Posts

Witam wszystkich!
Szukam domu dla 5 letniego ON z rodowodem,

Pies jest do adopcji gdyż jego właściciel nie interesował się nim dostawał jedzenie jak sobie o nim przypomniano, nawet nie sprawdzano czy ma wodę w misce, pies jest naprawdę śliczny tylko zaniedbany i wychudzony.
Tylko na bank będzie trzeba z psem troszkę popracować bo kojec do niedzieli był jego całym światem. Jest łagodny i pragnie kontaktu z człowiekiem wszystko go interesuje jak szczeniaka
Tak więc jeżeli ktoś szuka psa z rodowodem i jest w stanie zapewnić mu kochający dom, spacery i wszystko to co powinien mieć pies tej rasy to piszcie i dzwońcie.
Jeżeli będzie ktoś z Podbeskidzia to pomogę w szkoleniu.

[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9105/p1070169saszam.jpg[/IMG]

[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9765/p1070171sasza.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Rany jakie cudo! I był tak zaniedbywany??? :shake: A wydawałoby się, że jęsli już ktoś kupuje psa z rodowodem i wywala na niego bądź co bądź trochę kasy, to jest to decyzja dobrze przemyślana i pies będzie miał właściwą opiekę... A tu bęc! zderzenie z polską rzeczywistością :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki ale nie ogłaszaj go, jutro zabieram go do domku jeżeli się spisze to tam zostanie na razie się wstrzymaj bo on naprawdę musi mieć idealne warunki a ja chcę do niego zaglądać czy wszystko jest tak jak być powinno.
I tam gdzie ma się testować wszystkie moje warunki są spełnione bo to mój kolega z pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...