Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][quote name='Olcia'] na szczescie skonczylo sie na wielkich potluczeniach, paru skreceniach kosci [/quote] Na szczęście! Miał farta![/quote]
oj Adda nawet nie wiesz jakiego carisma ktora go walnela, caly przod zmasakrowany, facet uciekl z miejsca wypadku :o , motor jedynie co z niego zostalo to caly łacoch, i ucierpiala jeszcze jedna babka, ktorej koło od motoru wpadło pod samochod, policjaci stwierdzili ze ta cala sytuacja wygladala na probe zabojstwa, bo nawet nie bylo sladoch hamowania samochodu, normalnie jak w filmie

Link to comment
Share on other sites

no to zdrowko Jacola :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

a moje to chyba podwujne za te nocne nerwy:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Olcia']a ja siem ciachem opycham :lol:[/quote]rozpusta :lol:[/quote]

od razu rozpusta , lenistwo i tyle bo obiadu nie chce mi sie isc zrobic :D[/quote]no dobra niech ci będzie , ja zjadłam w pracy obiadek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Olcia']a ja siem ciachem opycham :lol:[/quote] Ja to nawet nie piszę takich rzeczy, bo byłabym monotematyczna codziennie :D[/quote]ja raniutko do kawusi ciacho i do pracki :wink: humor lepszy i siły są.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...