Jump to content
Dogomania

Moje Kochane ruskie misie:)


Olcia

Recommended Posts

[quote name='Olcia']a teraz moi Państwo z niczego zrobimy coś i Pan Słodowy i pudełka zapałek robił koszyk na grzyby :D[/quote] I jeszcze McGywer (za cholerę nie wiem jak to się pisze) był taki uzdolniony :lol:
[quote]a ten drugi [b]porgram[/b] leciał zawsze w niedziele o 6.30 na pierwszym programie :lol:[/quote] Wybacz, ale o tej porze [b]porgramów[/b] nie oglądałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hehehe, mój tato zamówił nawet książki "Zrób to sam" - dla pana domu, pani domu i pociechy... Z tej wręczonej mi z pietyzmem ksiązki mogłam sie nauczyć np. jak zrobić radioodbiornik, czy skleić model samolotu i inne w tym stylu...
Dodam, że w chwili, gdy zostałam obdarowana byłam kilkuletnią dziewczynką :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Z tej wręczonej mi z pietyzmem ksiązki mogłam sie nauczyć np. jak zrobić radioodbiornik, czy skleić model samolotu i inne w tym stylu...
Dodam, że w chwili, gdy zostałam obdarowana byłam kilkuletnią dziewczynką :roll:[/quote]
A tata to synka nie chciał przez przypadek??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A skąd wiesz? :o :lol:[/quote] Wywnioskowałam :lol:
[quote]Przez prawie 9 miesięcy zwracał sie do mnie per Kuba :roll: A w Prima Aprilis zjawiła się na świecie córa :lol:[/quote] Ty to potrafisz :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']biedny tata Asher KUbusia chciał a coore dostał[/quote]

Jasne :evil: To asher jest biedna, bo miała nieszczęście okazać się Asią, a nie Kubą, czego jej ojciec przez długi czas nie przyjmował do wiadomości :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Olcia']biedny tata Asher KUbusia chciał a coore dostał[/quote]

Jasne :evil: To asher jest biedna, bo miała nieszczęście okazać się Asią, a nie Kubą, czego jej ojciec przez długi czas nie przyjmował do wiadomości :roll:[/quote]

biedna Asher :D , ale za to pewnie Tata Cie nieźle "wyszkolił" :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][/quote] A oprócz odpowiedniej lektury jak to okazywał? :lol:[/quote]

Adda może lepiej sie nie pytajmy bo to może w Asher traume z dzieciństwa wywołać i co wtedy, a wizyta u psychologów drogawa troszke :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='adda']A oprócz odpowiedniej lektury jak to okazywał? :lol:[/quote]

Adda może lepiej sie nie pytajmy bo to może w Asher traume z dzieciństwa wywołać i co wtedy, a wizyta u psychologów drogawa troszke :lol:[/quote]

Nie nooo, to raczej udziweczynkowiani chłopcy miewają traume, bo rodzice ich w dziewczęce ciuszki przebierali :wink: Na szczęście dziewczynka w portkach to żadne dziwo :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Nie nooo, to raczej udziweczynkowiani chłopcy miewają traume, bo rodzice ich w dziewczęce ciuszki przebierali :wink: Na szczęście dziewczynka w portkach to żadne dziwo :wink:[/quote]

[b]asher,[/b] rozumiem Cie doskonale! Ja mialam byc Pawelkiem, ale skoro okazalam sie Beatka, to od chwili gdy tylko pewne stalam na swych dwoch nozkach, uczona bylam co to mlotek, lutownica i kombinerki ;) Jedynie do wiertarki nie udalo mnie sie przekonac ... moze to po tym, jak zakladajac wiertlo odbezpieczylam przycisk ON. Krew z reki bryzgala po scianach, ale na szczescie dlon z 5 paluchami mi ocalala. Od tego incydentu, dostala sie pod skrzydla mamy i babci i bylo ... jeszcze smieszniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']A wiecie co :roll: Tak się zastanawiam, dlaczego mój tata tak zawzięcie zabierał mnie na ryby :hmmmm: Mojej siostry nie zabierał, jest starsza :roll:[/quote]

No to juz wszystko jasne :talker: Wypijmy za Adama :drinking: :lol:

Link to comment
Share on other sites

nie chora tylko do domu ze szpitala dopiero wrocilam bo moj znajomy na motorze sie rozwalil dzisiaj przy tunelu na wislostradzie, na szczescie skonczylo sie na wielkich potluczeniach, paru skreceniach kosci kasacji motoru i obiectnicy ze wiecej na motor nie wsiedzie, a ta ostatnia najbardziej mnie cieszy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...