Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Do tego jest rachunek z lecznicy i wynosi [B]949,00 zł[/B].
Miła pani weterynarz policzyła za kastrację 250 zł, a leki dostaliśmy bez ich narzutu. W tej cenie jest też worek karmy hypoalergicznej (15kg, jeśli dobrze zapamiętałam)

Dodatkowo zaproponowała, żebyśmy płacili w ratach:
czerwiec 349,00
lipiec 300,00
sierpień 300,00

Pytałam też, jak się Golin zachowywał w lecznicy i na pocieszenie tego wszystkiego dodam, że Pani chwaliła go, że był bardzo grzeczny.[/QUOTE]

No to podniosę - trzeba to jakoś nazbierać...

Link to comment
Share on other sites

Dorzucę się do Golinka 15 zł mies i jednorazowo 50 zł na ten rachunek z lecznicy. Tylko dajcie mi namiary na konto :)

Bazylowa dobra kobieto - masz może te obiecane dawno temu fotki ONków od B? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To aktualne rozliczenie Golina. Pietrucha, wstaw, proszę, do pierwszego postu:

[B]Deklaracje stałe:
[/B]
bazylowa 15 zł
pietrucha204 10 zł
zmierzchnica 20 zł
agata51 20 zł
gos 20 zł
mal (od czerwca) 15 zł

w sumie deklaracje:[B] 100 zł[/B]

[B]ROZLICZENIE MAJ[/B]

[COLOR=SeaGreen][B]Wplaty:[/B][/COLOR]
bazylowa +20 zł
pietrucha204 +10 zł
zmierzchnica +20 zł
agata51 +30 zł
gos +20 zł
bjuta +30 zł
ketunia +600 zł

suma: [COLOR=SeaGreen][B]730 zł[/B][/COLOR]

[COLOR=Red][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
-350 zł transport
-495 zł hotelik+odrobaczanie+przeciwkleszcz

saldo: [COLOR=Red][B]-115 zł[/B]
[/COLOR]
[B]ROZLICZENIE CZERWIEC[/B]

[COLOR=SeaGreen][B]Wpłaty:[/B][/COLOR]
zmierzchnica 20 zł
agata51 20 zł
gos 20 zł
mal 65 zł

suma: [COLOR=SeaGreen][B]135 zł[/B][/COLOR]

[COLOR=Red][B]Wydatki:[/B][/COLOR]
-349 zł (weterynarz, pierwsza rata)

Saldo: [COLOR=Red][B]-329[/B][B] zł[/B][/COLOR]

---

Saldo minusowe oznacza, że to już opłaciłam (strasznie nie lubię mieć długów, więc minus jest "u mnie").

Za chwilę trzeba będzie zapłacić za hotel około [COLOR=Red][B]-400 zł[/B][/COLOR] (dokładnie muszę ustalić z Jamorem, będzie mniej o te dni, kiedy Golin był w lecznicy, ale więcej o transport - samo paliwo), na kolejne dwa miesiące przechodzi reszta długu w weta, czyli [COLOR=Red][B]-600 zł[/B][/COLOR].

Bardzo dziękuję za bazarki, obecność i podnoszenie wątku. Ja bazarków jeszcze nie dałam rady wystawić, mam mega zawrót czasowy, ale co się odwlecze... proszę też o wsparcie finansowe znajomych poza dogo i coś z tego pewnie będzie. Do tego przypomniało mi się, że można wystawić cegiełkowe allegro.

W tym wszystkim jednak najsmutniejsze jest to, że nikt do niego nie dzwoni. Myślałam o nowej edycji ogłoszeń, ze zmienionym zdjęciem. A nawet o tym, żeby Golina przechrzcić na Kolina. Żeby się już wcale nie kojarzył z chorobą. Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Do góry, rudzielec.

Do wydatków dochodzi - 268 zł Royal Hypoalergenic 14kg.

Ale Jamor mówi, że Golin jakby milszy, spokojniejszy. Nawet zdarza mu się samemu przyjść na tulenie. Ja jutro siądę i poodświeżam mu część ogłoszeń z nowym imieniem Kolin. Ciekawe, czy coś to zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...