Jump to content
Dogomania

O TUFFI BOY Buteo


Buteo

Recommended Posts

Dlugo zastanawailem sie czy napisac ten post.Jednak wciaz przychodzace maile i dawne wpisy do Ksiegi Gosci na mojej www wreszcie sklonily mnie do tego.
Wiekszosc osob bywajacych na Dogomani wie ze Bigos ma jedna nerke.Jako JEDYNY pies z tego miotu i o ile mi wiadomo jako jedyny ze wszystkich psow z mojej hodowli.Rowniez w hodowli skad pochodzi ojciec Bigosa nic takiego nie mialo miejsca (ani u jego potomstw). Jest to bardzo przykre dla Natali jak rowniez dla mnie.
W przychodzacych mailach jest wiele przykrych slow pod moim adresem,podobnie bylo KG.Szkoda tylko ze ludzie ci (a moze tylko jeden czlowiek?) nie ma odwagi podpisac sie.Nie chce tu przytaczac epitetow jakie sa kierowane pod moim adresem i uwag dotyczacych moich psow.
Postanowilem wiec napisac jak sparawa dotyczaca mnie,Natali i Bigosa zostala rozwiazana.
Natalia otrzymala zwrot polowy wartosci szczeniecia (w ratach)
W przypadku (odpukac) przedwczesnego zejscia Bigosa,o ile powodem beda nerki,Natalia ma prawo wyboru szczeniecia z najblizszego miotu jaki urodzi sie w Buteo za 50% wartosci.
W przypadku rezygnacji z kupna szczeniecia zwroce Natali to, co zaplacila za Bigosa.Nie chce tu podawac wszystkich szczegolow umowy jaka zostala zawarta miedzy nami.To sa punkty glowne.
Z Natalia utrzymuje normalny kontakt,czasem dzwonimy do siebie lub piszemy maile.Z kazdym ,komu sprzedalem psa mam taki kontakt i nie musze wstydzic sie zadnego bullka ktory nosi moje "nazwisko"
To tyle z mojej strony.Jest to raczej info niz nowy temat do dyskusji.Mam nadzieje ze kasliwe maile juz nie beda przychodzic a wpisow nie bede musial gumkowac.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem jesteś w porządku. A ci co głupoty wypisuja , to się nie znają na rzeczy. W kazdej hodowli może się zdarzyć taki lub inny przypadek. U mnie na osiedlu jest bulinka ze znanej hodowli, białą, bardzo ładna , ale głucha. Też zdarzenie losowe. Pozdrowienia.

Link to comment
Share on other sites

[b]Cyt[/b] [u]Jest to bardzo przykre dla Natali jak rowniez dla mnie. [/u]

Dla nas też, polubiliśmy Bigosa! :calus: Bądźcie dobrej myśli z jedną nerą też można normalnie funkcjonować a nawet [b]wygrywać wystawy[/b]!

A co do wpisów KG, nie przejmuj się, anonimy piszą zawistni tchórze! :evil: szkoda czasu na czytanie takich pierdół!

Link to comment
Share on other sites

Nie wydaje mi się , aby ktokolwiek był upoważniony do tego aby cię oceniać a co dopiero osądzać .Przecież to co przydarzyło się Wam ,a konkretnie Bigosikowi , mogło spotkać każdego.Najważniejsze jest to że nadal pozostajecie w kontakcie , a szczegóły umowy nikogo nie powinne obchodzić a w szczególności tego ,,miłego ,, czepielskiego.
A Bigos i tak jest piękny. :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Bigosik ma juz teraz piękne ciałko. Niech nam żyje sto lat !!! :D Z tym da się żyć !
Piotrze - daj spokój z anonimami. Toż to wredne tchórzostwo!!! :evil: Musi to pisać ktoś, kto jest nieźle podszyty strachem, a lubi jednocześnie zaglądać do cudzego gara zapominając o swoim podwórku. To kaleka jakaś :evilbat: .
Pier----ć takich w łeb i patrzeć, czy równo puchną :evil: .
Sorry za wyrażenia, ale nie cierpię takich ludzi. Psują niepotrzebnie atmosferę.[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

[b]PIOTRZE CHYLE CZOŁO ku Tobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b]

A takimi wpisami sie nie PRZEJMUJ naprawdę ,wiem,ze jest to NIEZMIERNIE PRZYKRE ,ale na pocieszenie nie jesteś sam :wink: - a to wpisy z mojej KG tylko,ze ja ich nie usuwam - nie chce robić SATYSFAKCJI tym wszystkim .................... :evilbat: :evilbat: no i nie mam NIC do ukrycia :)

[color=darkred] nazwisko: znajomy
e-mail:
www:
treść: Staff-ka jest to najgorsza najbardziej banalna strona jaką widziałam . Niemasz zielonego pojęcia o psach i o chodowli traktujesz je jako źrudło dochodu a nie jako pasje jesteś poprostu tępa . Artykuły umieszczona na stonie w większości są skradzione z innych lub skopiowane słowo w słowo nienatrudziłaś nawet że by sama coś napisać więc krutko powiedziawszy dno dno jak diabli
kiedy: 2005/01/01 21:50:43

nazwisko: ktos
e-mail:
www:
treść: Nie rozumię dlaczego wpis znajomego wywołał takie oburzenie. To, że nic Pani nie wyhodowała w rasie amstaff to chyba ogólnie wiadomo i widać to przeglądając zdjęcia na Pani stroni. Skoro Pani nic nie hoduje to musi się Pani zajmować tym tylko w celu podratowania domowych finansów. Nie służy to rasie. Może gdy uda się Pani WYHODOWAC psa klasy Rapid Shot ludzie zmienią zdanie, bo teraz wyrabia sobie Pani markę żerując na pracy innych hodowców.
kiedy: 2005/01/21 14:31:57

nazwisko: Ktoś
e-mail:
www:
treść: W takim razie jak można nazwać 4 mioty amstaffów Pani Kasi? Który szczeniak świadczy o jakości?? odp. żaden
kiedy: 2005/01/26 11:05:16 [/color]

W pewnym momencie to sie zrobiło FORUM z mej Ksiegi hahahaha :wink:

A Bigosa poznałam osobiscie i jestem nim zachwycona ,a kolorek to w ogole jest the best !!!!!!!!!!!!!!!
Będzie z niego SUPER ROSŁY SAMIEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, tylko Nati musi przestrzegac dietki,aby sadełko sie nie dawalo mu we znaki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy kochamy Bigosika i mamy nadzieję, że pożyje jeszcze wiele lat. Uczestnicy Dogomanii znają jego historię i nikt Cię nie odsądza od czci i wiary. Tufi też się nie skarży. :wink: Psiak taki się urodził i tyle, to się może zdarzyć w najlepszej rodzinie (nie tylko psiej). Poza tym w momencie sprzedaży szczeniaka nikt nie wiedział o jego "felerze", nie wciskałeś nikomu na siłę chorego psa. A po ujawnieniu się wady postąpiłeś rozsądnie i honorowo. Hodowla bywa loterią, nie wolno nastawiać się tylko na zysk, bo można się rozczarować, trzebia też być człowiekiem. Mam nadzieję, że nie spełni się najczarniejszy wariant Waszej umowy i że mały jeszcze długo będzie nas czarował i wygrywał wystawy. :)

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka bardzo smieszne sa te wpisy w KG, hehe nawet ktos poprawnej polszczyzny nie ma , to co do piero ma sie na hodowli znac :lol: . Najwazniejsze jest to ze Tufi z Buteo sie dogadali i sa na stopie kolezenstwa i nie maja zednu sobie za zle ze jest jak jest

Link to comment
Share on other sites

juz dawno pozbylam sie zludzen co do poziomu kultury jaki cechuje niektorych ludzi w tej "branży".
co ciekawe, sami padamy obecnie ofiara anonimow, a przeciez nie zajmujemy sie hodowlą, ba! nawet jeszcze nei mamy wlasnego psa. ale o to wlasnie wszystko sie rozbija. jedna noga stoje w gniezdzie os i zastanawiam sie co bedzie dalej :lol:

kiedys w ksiedze gosci timara dzialy sie podobne rzeczy, ale administrator ujawnil numer IP i osobka zostala zdemaskowana. proponuje tu zrobic to samo, jesli jest taka mozliwosc. nie tyle z ciekawosci ale wlasnie po to aby zlosliwosci sie skonczyly. nie ma gorszej kary dla anonima niz zdemaskowanie.

Link to comment
Share on other sites

popieram MSMIMI w całej rozciągłości. Niektórym ludziom łatwo jest wypisywać podobne bzdury jeśli zachowują anonimowość. Ale tak na prawdę w internecie można łatwo takiego "ktosia" zdemaskować. Jeśli te posty są wyjątkowo uciążliwe i natarczywe to powinno się poprosić admina o pomoc.
A wogóle to uważam że zachowanie się hodowli Buteo zasługuje na uznanie i BRAWA. Oby hodowców zachowujących się fair było coraz więcej!!!

Link to comment
Share on other sites

[b][i]Ponieważ nie jesteśmy anonimowi w sieci - choć niektórzy głupcy tak myślą (jak powyżej opisywany tajniak :evil: anonim :evil: amator)- należałoby ujawniać ich IP oraz miejsce, skąd nadają :evilbat: .
My go paluszkiem pokażemy, on się :oops: , no i może nabierze choć trońkę rozumku do główki, która to jeszcze go nie posiadła.[/i][/b]

Link to comment
Share on other sites

WSZYSCY MACIE RACJE !!!! GŁUPOTA POWINNA BYĆ KARALNA :evilbat:
AŻ WSYTD, ŻE TAK LUDZIE I TO CZESTO MIANUJĄCY SIE MIŁOSNIKAMI PSÓW POSTEPUJĄ - PATRZ WPISY :-?
POZDRAWIAM WSZYSTKICH, KTÓRZY OBDARZYLI BIGOSA TAKA MIŁOŚCIĄ(ZARÓWNO HODOWCA JAK I RODZINKA) MIAŁ CHŁOPAK SZCZĘSCIE :D
POZDRAWIAMY :D

Link to comment
Share on other sites

Mnie zastanowiło jedno, co by taki (z pełną odpowiedzialnością używam tego słowa) [b]idiota[/b] wpisał w KG (gdyby taka była) matce, która urodziła chore dziecko: niewidome, głuche, czy z wadą serca naprzykład.
Co z niej za matka, nie nadaje się do rodzicielstwa bo urodziła chore dziecko...

Rozumiem, że jest Wam przykro, pewnie każdemu z nas by było, ale takich rzeczy nie piszą normalni ludzie i cóż albo ich ujawnić, albo olać

Ja również składam wielkie ukłony Buteo,

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim dzieki za mile slowo.Za kilka dni napisze czy publicze ogloszenie tego co i tak wszyscy wiedza,dalo jakis skutek.
Pisalem ze od strony ojca Bigocha jest wszystko ok.Oczywiscie od strony matki rowniez.Nizej cytuje fragment maila od Oli Jastrzebskiej
[quote]12 firmowanych przeze mnie psow z 6- ciu miotow nie wykazalo zadnych odstepstw od normy w budowie narzadow wewnetrznych (mialo robione USG a jeden sekcje)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...