Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
KaRa_

Anna Redlicka

Recommended Posts

Sprawdza zęby, nie lubi stresować psa, który np.nie lubi stać na stoliku :-) w kl. do pośredniej przymyka oko na niektóre rzeczy :-), lubi psy oglądać w ruchu :-) sympatyczna miła ;-) nie rozdaje tytułów na prawo i lewo :-) lubi psy mocne :-) nie wiem co jeszcze :-) opisy ogólne są dosyć długie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IX grupa - czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Ocena doskonała dla psa który był ciągnięty po ringu i trzymany przez 2 osoby na stole! Wg mojej oceny słaba znajomość wzorca rasy. Merytorycznie ocena psów bardzo mierna. Nie polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wolę się nie wypowiadać ale osobiście jestem przeciwna rozszerzaniu przez sędziego uprawnień do sedziowania wielu ras z wielu grup bo jak wiadomo - jak ktoś się zna na wszystkim to nie zna się na niczym. W Niemczech np. w mojej rasie sędzia musi być hodowcą danej rasy i sedziować tylko tę rasę ew. pokrewne. Sędziowanie  wszystkich ras świata jest niedopuszczalne. A u nas niestety jest odwrotnie bo taniej wynająć sędziego do wielu ras jak wielu sędziów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim niemiła. IX grupa - nie zna wzorców części ras, nie wiem, jak jest z dużymi, ale to chyba lepiej jej idzie. Widziałam, jak na jednej z wystaw oceniła na bardzo dobre oceny psy, które były doskonałymi w swojej rasie, wielokrotnie nagradzanymi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×