Jump to content
Dogomania

Kora od roku na płatnym DT - co dalej ??? Brak pieniędzy na utrzymanie !!!


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anja2201']Kora ma dom do którego idealnie się nadaje , ona nigdy nie miała silnej więzi z człowiekiem , nawet po miesiącu pobytu w schronisku Kora na pierwszym spacerze nie interesowała się człowiekiem tylko otoczeniem , to pies który idealnie czuje się mogąc biegać i pilnować .[/QUOTE]
A na poczatku stoi jak wół:
W hotelu okazało sie, że Kora jest łagodna, radosna i posłuszna Uwielbia towarzystwo dorosłych jak i dzieci. Ponadto pięknie chodzi na smyczy.

?????

Link to comment
Share on other sites

Wtrące się. Anja zle rozumujesz. Ludzie wpłacali na tego psa pieniadze więc maja prawo zobaczyc zdjecia z nowego DS! Takie cos to normalna rzecz! Chyba że chcesz pozostać nie wiarygodna więc nie zdziw się jeśli za jakis czas rozpęta się afera!

Edited by Agucha&Luki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='stzw']A na poczatku stoi jak wół:
W hotelu okazało sie, że Kora jest łagodna, radosna i posłuszna Uwielbia towarzystwo dorosłych jak i dzieci. Ponadto pięknie chodzi na smyczy.

?????[/QUOTE]

Takie było zdanie hotelu , ja poznałam Korę lepiej dopiero w schronie i napisałam co zaobserwowałam .

[quote name='Agucha&Luki']Wtrące się. Anja zle rozumujesz. Ludzie wpłacali na tego psa pieniadze więc maja prawo zobaczyc zdjecia z nowego DS! Takie cos to normalna rzecz! Chyba że chcesz pozostać nie wiarygodna więc nie zdziw się jeśli za jakis czas rozpęta się afera![/QUOTE]

Ci którzy wpłacali nie domagają się wizyt PA co chwilę , aferę robią Ci którzy Korze nigdy nie pomogli z tego co widzę .

[quote name='majku33krakow']Taki tytuł to OSZUSTWO i próba WYŁUDZANIA PIENIĘDZY OD LUDZI.nie ma wytłumaczenia że pies ma długi.[/QUOTE]


Tak? To może z własnej kieszeni powinnam dług oddać ? Poza tym jeśli jesteś taki mądry to powiedz jak tytuł zmienić , bo ja nie potrafię . Zresztą bardzo Cię proszę o nie udzielanie się tu , pojawiłeś się jak już Kora była bezpieczna w DS i siejesz zamęt .

Link to comment
Share on other sites

jak chcesz to oddaj z własnej kieszenie,nie o to chodzi tylko o to że tytuł zaprasza ludzi do dawania kasy ma psa który jest w dt i nie ma na utrzymanie,PISZE SIE DO MODERATORA JAK NIE UMIESZ ZMIENIĆ TYTUŁU,a PIES TRAFIŁ DO PILNOWANIA FIRMY,ROBI SIE WIZYTA DLA DOBRA PS A a może jest na łancuchu a moze już w lesie umiera bo firma splajtowała?,ocelot napisała że może zrobić wizyte.

(anja 2201 jest takie przysłowie: pokorne ciele dwie matki ssie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']jak chcesz to oddaj z własnej kieszenie,nie o to chodzi tylko o to że tytuł zaprasza ludzi do dawania kasy ma psa który jest w dt i nie ma na utrzymanie,PISZE SIE DO MODERATORA JAK NIE UMIESZ ZMIENIĆ TYTUŁU,a PIES TRAFIŁ DO PILNOWANIA FIRMY,ROBI SIE WIZYTA DLA DOBRA PS A a może jest na łancuchu a moze już w lesie umiera bo firma splajtowała?,ocelot napisała że może zrobić wizyte.[/QUOTE]


Gdybyś poczytał wątek zanim zaczniesz aferę wiedział byś , że wizyta po adopcyjna była i nie było żadnych zastrzeżeń , ludzie poczytajcie chwilę zanim zaczniecie aferę . Wizytę rozbiłam właśnie z Ocelot .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ale afera jest o tytuł a nie o wizyte ,tytułem prosisz ludzi o wpłacanie na psa który jest już od roku? w swoim domu.i założe sie że sama bedziesz musiała zwrócić dług bo ci nikt już nie wpaci(własnie przez tytuł.)[/QUOTE]

tytułu zmienić się nie da , jutro napiszę do moda , a ludzie którzy z Korą byli kiedy ich potrzebowała nadal z nią są i nie robią problemu z tytułu jak Ci którzy wpadli tu zrobić aferę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Gdybyś poczytał wątek zanim zaczniesz aferę wiedział byś , że wizyta po adopcyjna była [B]i nie było żadnych zastrzeżeń [/B], ludzie poczytajcie chwilę zanim zaczniecie aferę . Wizytę rozbiłam właśnie z Ocelot .[/QUOTE]

to ty wiesz że nie było,a dlaczego zdjec nie zrobiłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']to ty wiesz że nie było,a dlaczego zdjec nie zrobiłaś?[/QUOTE]

Nie będzie się przed tobą tłumaczyć bo nie czuję się w obowiązku , nigdy nie interesowała Cię Kora i nigdy jej nie pomogłeś , szkoda ,że nie dopytujesz tak o Kaję na którą deklarowałeś stałą sumę pieniędzy i jakoś jak do wpłacania przyszło zapomniałeś .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha&Luki']Anja nie bądź zabawna. Nikt nie wymaga natychmiast pa tylko prośba była o zdjęcie. Zrobić tel fote i wysłać chociażby mmsa to chwila. "Z tego co wiem to żyje" hahah to mnie polamalo.....[/QUOTE]


Tylko nie każdy musi sobie życzyć wizyt PA co chwila , Kora domu szukała ponad 3 lata i wtedy nikt zdjęć i informacji się nie domagał , bo nikogo tu nie było .Teraz jak pies jest bezpieczny nagle wzbudza ogromne zainteresowanie . Ja jestem w 9 miesiącu ciąży , mam pod opieką kilkanaście psów i na prawdę nie mam siły i czasu robić po kilka razy wizyt w tym samym dom u skoro wiem ,że nic złego się tam nie dzieje .

Link to comment
Share on other sites

Anja, pamiętaj są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Twoje dziecko jest najważniejsze. Dlatego nie denerwuj się i odpoczywaj, bo ten bardzo ważny dzień lada chwila nastąpi :) a tak w ogóle radziłabym zrobić sobie przerwę od dogo ;) po co się denerwować...

Trzymaj się cieplutko. Życzę szczęśliwego rozwiązania :)

Link to comment
Share on other sites

Majku czy ty wiesz co piszesz?
zastanów się chłopie czasami.
Chcesz, przyjedź, zrób tę wizytę.
bo ja zwyczajnie nie mam na to czasu. dzisiaj latałam kilkanascie godzin po lasach za psem niespełna rocznym, wczesniej byłam w pracy, potem w schronie.
Czasami majku wiesz muszę poświęcic czas moim dzieciom, których mi nikt nie kazał rodzić.

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Anja, pamiętaj są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. Twoje dziecko jest najważniejsze. Dlatego nie denerwuj się i odpoczywaj, bo ten bardzo ważny dzień lada chwila nastąpi :) a tak w ogóle radziłabym zrobić sobie przerwę od dogo ;) po co się denerwować...

Trzymaj się cieplutko. Życzę szczęśliwego rozwiązania :)[/QUOTE]

Chyba tak powinnam zrobić , chociaż teraz to może przyda się trochę adrenaliny , bo o ile 3 miesiące przeleżałam bo mały się pchał na świat , tak teraz mu się spodobało i nie chce wyjść , a ja już o niczym innym nie marzę :D

[quote name='ocelot']Przepraszam. Napisałam co pamietam. dokładnie nigdy nie śledziłam finansów Kory. ogólnie.[/QUOTE]

Aniu jeszcze Pola53 wpłaca regularnie na poczet długu , a osobo które tu przyszły robić afery nigdy Korze nie pomogły , może to kwestia tego ,że ostatnia afera na dogo już się nudna zrobiła i trzeba rozkręcić nową ?

Link to comment
Share on other sites

ja zrobię jeszcze raz wizytę poadopcyjną. Tylko nie wiem kiedy. Zwyczajny brak czasu. Nie wiem. Nie podam terminu, bo nie chcę nie dotrzymac.
Oczywiście może być tak, że warunki się zmieniły, ze ma gorzej niż miała, zginęła, nie zglosili faktu.
Tylko mozna spokojnie o tym napisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Chyba tak powinnam zrobić , chociaż teraz to może przyda się trochę adrenaliny , bo o ile 3 miesiące przeleżałam bo mały się pchał na świat , tak teraz mu się spodobało i nie chce wyjść , a ja już o niczym innym nie marzę :D



Aniu jeszcze Pola53 wpłaca regularnie na poczet długu , a osobo które tu przyszły robić afery nigdy Korze nie pomogły , może to kwestia tego ,że ostatnia afera na dogo już się nudna zrobiła i trzeba rozkręcić nową ?[/QUOTE]

a moze poprostu sie martwie o kore i o ciebie?,nie może tak być?,tobie nie potrzebna taka afera,masz hotelik po co ci zła opinia.powiedz mi anja czy problem był zrobić fotki?

PRZEPRASZAM was dziewczyny ocelot i ania ,duzo sie naczytałem nie raz o firmach które wywalaja psy bo splajtują.ja po prostu nie wierze lidziom zwlaszcza tym co nie pomagają zwierzakom .

Edited by majku33krakow
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...