Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Szacowana lista uczestników na mp w Przemyślu :cool3:

[B][COLOR=green]Gr.Młodsza:[/COLOR][/B]
ewka122 - z Cairn Terierem
Saga2000 - z Berneńczykiem

[B][COLOR=green]Gr.Satrsza:[/COLOR][/B]
McDzik - z Lhasa apso
Zuza i Noddy - ...?
Kisses - z Westem
Pietruszka - ...?
Moniek193 - z husky
Coffe&Nera - z Cocer Spanielem Angielskim
psiulka - z Seterem Irlandzkim
Kaya93 - z husky
Foxowa - ...?

I to tylko osoby z dogomanii, pamiętajmy o tych, którzy do niej nie należą :lol: W każdym bądź razie będzie wesoło i będzie odczuwalna adrenalinka :loveu:[/quote]
Ale Saga200 idzie do starszej ;)
Ona jest rok ode mnie starsza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A ona przypadkiem w Lublinie nie była w młodszej? Przynajmniej tak jest w katalogu o ile sie nie myle??? Hmmm :lol: To mamy zagęszczenie :lol:[/quote]
Nom tak było, bo ona się źle zgłosiła i ją przenieśli, bo była z Tobą w grupie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']Nom tak było, bo ona się źle zgłosiła i ją przenieśli, bo była z Tobą w grupie :evil_lol:[/QUOTE]

Coś mi świta :lol: Strasznie byłam na swoim psie skupiona i nie patrzyłam wtedy na innych :lol: oki to juz poprawiam liste :evil_lol:

edit: poprawione :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Mc[/B], ja dzień wcześniej nie jade do hod. tylko w Przemyślu mieszka właściciel tej suczki i mam się z nim spotkać, bo ja będę już 5 września u cioci, właśnie w Przemyślu, a on mieszka w okolicy, wiec skorzystamy :evil_lol: Takie sprostowanko :lol:

Omg, ile nas sie tam nazbierało :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Oj hodowca, wlasciciel, sens wypowiedzi ten sam :evil_lol:
Noo TROSZKĘ sią nas nazbierało :multi: mam nadzieje, ze dzieki temu oddział nie stwierdzi, ze konkurencja jest zbyt malo popularna :lol: i juz będą ją dla Was organizować zawsze w tym oddziale :lol:

Link to comment
Share on other sites

Będziecie takim Rzeszow-team :evil_lol: Busik Marcel będzie was woził na wystawy w okolicy żebyście podbijały ringi :evil_lol: a ja potem będę chciała wszczegółowych raportów :evil_lol:

Szkoda, że nie jestem rok młodsza, w 2010 jeździłabym tak sobie z Wami ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Do Rzeszowa się zgłosimy też na MP, haha :D Tam będzie większa widownia, łiii[/quote]
Nie spodziewałam się tego po Tobie :evil_lol: Ale dobrze, o ile MP z Cairnami mi się nie pokryje to będę też :multi:

[quote name='McDzik']Będziecie takim Rzeszow-team :evil_lol: Busik Marcel będzie was woził na wystawy w okolicy żebyście podbijały ringi :evil_lol: a ja potem będę chciała wszczegółowych raportów :evil_lol:

Szkoda, że nie jestem rok młodsza, w 2010 jeździłabym tak sobie z Wami ;([/quote]
Ty będziesz jeździć z nami :cool1:
Albo inaczej. My się będziemy wlec na wystawy za Tobą. Ty z Arnim, ja ew. z Bombem, no i wszyscy MP :lol:

Odmładzamy Mc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Nie spodziewałam się tego po Tobie :evil_lol: Ale dobrze, o ile MP z Cairnami mi się nie pokryje to będę też :multi:


Ty będziesz jeździć z nami :cool1:
Albo inaczej. My się będziemy wlec na wystawy za Tobą. Ty z Arnim, ja ew. z Bombem, no i wszyscy MP :lol:

Odmładzamy Mc![/QUOTE]

W rzeszowie eliminacje są zawsze elastyczne w czasie, więc nic Ci się nie pokryje, sama wybierzesz pore, w której pójdziesz :lol:
taaaa zabierzcie mi rok :placz: niestety przede mną 3 ostatnie starty i koniec :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']No ładnie:D Mc odładzają a mnie i Shadow9 postarzają :evil_lol::shake: :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]No i jak tu człowiekowi dogodzić :eviltong:.[/FONT][/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=black]Nam soraya (ale w cuda nie wierze :cool3:) a tobie jakieś lewe dokumenty :evil_lol::evil_lol:.[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MateUsz']No ładnie:D Mc odładzają a mnie i Shadow9 postarzają :evil_lol::shake: :lol::lol::lol::lol::lol:[/quote]

Ano właśnie, co ty jeszcze robisz w Młodym prezenterze? :mad::lol::lol:KONKURENCJE!:eviltong::lol::lol:

Ej, Mc, jakiego rodzaju używasz? (Krem Soraya). To ja kupię, i może uda mi się jeszcze wystartować w gr. Młodszej w roku 2010. :lol::lol::lol::diabloti:

Cii! Ale se plany obmyslam! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...