Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewka122']W tym roku chyba pierwszy raz JH w Przemyślu, a takie zaiteresowanie!!! ;)
Fiu fiu ;)[/QUOTE]

Co roku w Przemyślu jest JH oprócz ubiegłorocznej wystawy-bo organizatorzy stwierdzili, że ta konkurencja cieszy się zbyt małym zainteresowaniem :lol: Po najeździe tegorocznym chyba zmienia zdanie! :evil_lol:


[quote name='Coffee&Nera']Oj nadrobie nadrobie - licze iz w sobote bede miala 100% mozliwosc dojazdu całodniowetgo ;][/QUOTE]
Noo to w sobote trening nr 3 :) bo Ty i Foxowa jesteście do tyłu i musicie nadrobić :)

[quote name='Biutka']Magda, ktoś ci konkurencje robi :lol::lol:[/QUOTE]
Ja się konkurencji nie boje bo jakbym zaniemogła to mam w zanadrzu swoją niezawodną ARMIE Mc-KLONÓW JH :D hahaha

[quote name='Kisses']I w tym momencie 2 lokaty są na 100% zajęte :diabloti: Palcem nie będę pokazywać :siara:[/QUOTE]

Cicho siedź bo jesteś zdolna bestia i jeszcze z Toba przegram i co :D
Ten konkurs JH w Przemyslu się zapowiada z bardzo fajna atmosferą tak ogółem musze stiwerdzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']No jak MC taką armie JH wyszkoliła to aż strach się bać.
Ja tez jeszcze psiaka szukam.
A tak nawiasem mówiąc zna ktoś ta sędzinę co ma MP sędziować?[/QUOTE]
Pierwszy raz ją na liście sędziów widze. Wyśle we wtorek wujka do zk żeby sprawdził, czy przez te ich cudowne formularze moje zgłoszenia doszły bez problemów i przy okazji niech spyta o sędzine, bo to chyba jakaś ichniejsza związkowa. Tak mi się wydaje, bo rok temu debiut też miał ichniejszy sędzia, pan Marcin Sudoł. Więc śmiem podejrzewać, że to świerza, kumająca temat osoba. Oby się sprawdziło :razz:

[quote name='psiulka']Wiadomo kto, Mc i .... :loveu:

A Mc to nie powinna być McDzik tylko MPDzik :lol: Nasza nauczycielka zdolna! :loveu:[/QUOTE]
hahahaha MPDzik :D Może jeszcze MP3 -Dzik? :D hahah dobree

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Pierwszy raz ją na liście sędziów widze. Wyśle we wtorek wujka do zk żeby sprawdził, czy przez te ich cudowne formularze moje zgłoszenia doszły bez problemów i przy okazji niech spyta o sędzine, bo to chyba jakaś ichniejsza związkowa. Tak mi się wydaje, bo rok temu debiut też miał ichniejszy sędzia, pan Marcin Sudoł. Więc śmiem podejrzewać, że to świerza, kumająca temat osoba. Oby się sprawdziło :razz:[/quote]
Byleby nie tak jak wiesz gdzie ...
A jak wysyłałaś zgłoszenie? Ja wysłałam normalnego maila, wiec jak będziesz pytać o swoje to będę wdzięczna jeśli o moje tez zapytasz.
Może znowu da ci się całą listę wyciągnąć od organizatorów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Byleby nie tak jak wiesz gdzie ...
A jak wysyłałaś zgłoszenie? Ja wysłałam normalnego maila, wiec jak będziesz pytać o swoje to będę wdzięczna jeśli o moje tez zapytasz.
Może znowu da ci się całą listę wyciągnąć od organizatorów?[/QUOTE]

Haha no wiem, dlatego pokladam wiare w mlodych sędziach ze świerzą wiedzą :)
Generalnie jak się dzwoni to podobno nic się nie da od nich wyciągnąć :crazyeye:
Ale nie ma sprawy, ogółem powiem wujkowi, że jak może, żeby się postarał całą liste MP wyciągnąć, bo oni w internet tego nigdy nie dają. Mam nadzieje, że uda mu się coś załatwić :lol:

Link to comment
Share on other sites

A właśnie, mam nadzieję, że się nie obraziłaś, że zawracałam Ci głowę a tu nagle psa znalazłam?
Jako, że to mój pierwszy raz chciałam mieć 100% pewność, że pies będzie właśnie TEN, co go zgłosiłam :evil_lol:
Oczywiście w urok Brandulca wierzę całą sobą i wygranej Wam życzę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Kisses, jasne że się nie obraziłam, nie mam o co dziewczyno :) Przecież sama nie obiecuję, że będę na pewno wtedy jeszcze na terenie wystawy ;)[/quote]
No to świetnie :lol: Czyli się nie obrazicie, jak Was gdzieś z Bombem dopadniemy? :diabloti:

[B]psiulka[/B], umiesz, postresujemy się razem, wypijemy jakieś ziółka :evil_lol: przed tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']
[B]psiulka[/B], umiesz, postresujemy się razem, wypijemy jakieś ziółka :evil_lol: przed tym.[/quote]

Ale powiedziałaś... Tak, to nam na pewno pomoże.. :diabloti:

[quote name='Darianna']Dopadaj, chcę poznać Bombika :)[/quote]

A ja bym chętnie Brando poznała, ale już tak nie tylko z widzenia, ale na prawdę. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Spoko, dziewczyny, nie stresujcie się :lol: Ja trochę zaczynam żałować, że zgłosiłam Arniego i będę musiała ringu pilnować, bo chciałbym wam towarzyszyć w emocjach az do samego konkursu i jeszcze Wam pomóc ewentualnie sporygować ustawianie psów, ale troche też właściciele powinni pomóc.
[B]Kisses[/B] się nie chwaliła, ale dzień przed wystawą jedzie do hodowli od której użycza swoją sunią na mp i cały dzień będzie ćwiczyć z nią :loveu:
[B]Psiulka[/B] do swojej "modelki" ma pięć kroków, więc mam nadzieje, że przed wystawą też zechce z nią sie obyć i poćwiczyć :eviltong:

Super, że się wkręciłyście tak w to, mam nadzieje, że przez debiut w Przemyślu będziecie wkręcone jeszcze bardziej i pełne pozytywnych emocji :lol: Będzie dla mnie sadysfakcją, jak któraś z Was stanie na lokacie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szacowana lista uczestników na mp w Przemyślu :cool3:

[B][COLOR="Green"]Gr.Młodsza:[/COLOR][/B]
ewka122 - z Cairn Terierem


[B][COLOR="Green"]Gr.Satrsza:[/COLOR][/B]
McDzik - z Lhasa apso
Zuza i Noddy - ...?
Kisses - z Westem
Pietruszka - ...?
Moniek193 - z husky
Coffe&Nera - z Cocer Spanielem Angielskim
psiulka - z Seterem Irlandzkim
Kaya93 - z husky
Foxowa - ...?
Saga2000 - z Berneńczykiem

I to tylko osoby z dogomanii, pamiętajmy o tych, którzy do niej nie należą :lol: W każdym bądź razie będzie wesoło i będzie odczuwalna adrenalinka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...