Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nooo...a ring to się na miejscu okaże :lol: spokojnie Kisses, oddychaj! :evil_lol:


[B]edit:[/B]
wytrenowane z [B]Kisses[/B]:D

[B]Nera-[/B] niestety powiedziala ze dostala zaproszenie od rodziny z Włoch która przyjechała dziś - więc się nie pojawiła, ale jutro obiecała się zjawić :-)

My z [B]Kisses[/B] ćwiczyłyśmy dziś 3 godziny, bo 4-ta to już było wylegiwanie sie w cieniu i psie pogaduchy Kisses jest zdolnym uczniem, zalapała o co chodzi :-)
Nauczyła się:
- litery "T"
- litery "L" w obie strony
- okręgu
- trójkąta równobocznego
- trójkata równobocznego ze zmiana miejsca sędziego
- trójkąta prostokątnego ze strętem w lewo
- trójkąta prostokątnego ze strętem w prawo
- dwa zadania po sobie: litera T i okrąg
- dwa zadania po sobie: litera L i trójkąt

Czasem tylko głupie błedy robi, ale potem wałkujemy ćwiczenie kilka razy aż automatycznie Kisses robi dobrze :-)
Jutro jeszcze powtóreczka ze wszystkiego no i 'zygzak' dołożymy tak na wszelki-wielki :-)

Jestem zadowolona z mojej uczennicy, trzymam kciuki za debiut w Przemyślu :multi:

Link to comment
Share on other sites

No tak mnie właśnie tu dziewczyny namówiły:evil_lol: A ja nie mam psa:oops:

Może ktoś z Was jedzie także na tą wystawę ze swoim pupilem i zechciał by mi go użyczyć na chwilę:loveu:?

Bardzo mi na tym zależy, to będzie mój debiut i stresuję się już teraz:evil_lol:
Rasa dowolna:loveu: Z góry wielkie dzięki;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, potwierdzam dziś trening dla Kisses, Coffee&Nery i Moniek193 :lol: Ja właśnie pije kawe i powoli sie zbieram, żeby na 12" wszystko było przygotowane na ogorodzie :lol: z tymi pseudo-pachołkami pomysł się sprawdził i nauka na nich idzie szybko :lol: Pod koniec dziś urozmaicimy trening i zrobimy bez nich :razz: Jaki ze mnie pomysłowy trener haaa :cool3:

[B]EDIT (godz.17:26):[/B]
My dziś po drugim treningu : z Kisses, Moniek123 i psiulką.
Coffe&Nera niestety nie mogła uczestniczyć, ale mam nadzieje, że jakoś nadrobi.
Kisses dziś dużo prezentowała tego, czego się wczoraj nauczyła - doszedł dziś zygzak, "8", no i figury w parach, jako że miałam dziś większą liczbę uczniów i bezlitośnie to wykorzystałam :lol: 6 godzin z przerwami na odpoczynek i ciasteczka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']No to uwaga uwaga, wiadomość na gorąco: będę w Przemyślu :cool3: niestety kosztem Białegostoku czego bardzo żałuje :placz:[/quote]
Tak? No to sie spotkamy :multi: Ty grupa starsza, nie? :diabloti:

[quote name='ewka122']W tym roku chyba pierwszy raz JH w Przemyślu, a takie zaiteresowanie!!! ;)
Fiu fiu ;)[/quote]
No, i to jest super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...