Jump to content
Dogomania

KWPR Przemyśl


ewka122

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Saga2000[/B] ma byc z Bernenczykiem z tego co na wątku Przemysla wyczytalam :eviltong:
W starszej chyba jeszcze taki Michał z leonbergerką :eviltong:
I namawiam [B]Kisses[/B] na debiut w mp ale ona się boi i woli w Kielcach :lol:
No i namawiałam [B]Nere_[/B] ale ona też sie boi i mowi ze to nie dla niej chociaz kiedys mowila ze to jej marzenie :eviltong:
Czego tu się bać??? hehe
Może jeszcze nie tak malo nas będzie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]Saga2000[/B] ma byc z Bernenczykiem z tego co na wątku Przemysla wyczytalam :eviltong:
W starszej chyba jeszcze taki Michał z leonbergerką :eviltong:
I namawiam [B]Kisses[/B] na debiut w mp ale ona się boi i woli w Kielcach :lol:
No i namawiałam [B]Nere_[/B] ale ona też sie boi i mowi ze to nie dla niej chociaz kiedys mowila ze to jej marzenie :eviltong:
Czego tu się bać??? hehe
Może jeszcze nie tak malo nas będzie :cool1:[/quote]
To namawiaj oby dwie byle skutecznie ;)
Mnie troszkę kusi ta wystawa i gdyby tak przypadkiem transporcik się znalazł to może pojadę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']A no w wersji eleganckiej też jej jeszcze nie widziałam :cool1: Kisses, zostałaś wpakowana w uliczkę bez wyjścia! :evil_lol:[/quote]

Już się nie mogę doczekać zobaczyć jej debiutującej na MP. :multi: Prawdopodobnie będę jako widz, kibic i "fotograf". :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Już się nie mogę doczekać zobaczyć jej debiutującej na MP. :multi: Prawdopodobnie będę jako widz, kibic i "fotograf". :lol:[/QUOTE]
oOO Psiulka ma lustro, więc dobre fotki będą :multi:
[quote name='ewka122']
Ej no wiecie co, ja nie mam żadnych konkurentów jak na razie?[/QUOTE]
[B]ewka122[/B]- no to sobie pokonkurujesz ze zwycięzcą gr.starszej :cool3: zadowolona?
[quote name='ewka122']ja też Kisses namawiałam
i nawet psa jej szukam ;)
[/QUOTE]
noo to jak tule osób Kisses namawia, to będzie kolorowo :multi:

[quote name='ewka122']
A z jakimi psami idziecie??
Ja z Cairn Terrierem.[/QUOTE]

Z lhasa apso, tym z którym byłam w Lublinie jak się poznalyśmy :) Najlepiej mi się z nim współpracuje :)

Zuza, Ty w końcu zgłoszona?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Jeszcze się nie zgłosiłam i chyba z Przemyśla zrezygnuje, bo bardzo daleko, a w ten weekend zamierzam się już wybrać do Białegostoku.[/QUOTE]

Szkoda, ale chyba już wiem gdzie się spotkamy :) Ale to nie ten wątek :P

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry. Po pierwsze, chciałam zaznaczyć, że mnie tu jawnie obgadujecie :mad:
Po drugie, będe może z Westie może z hod. Devil In Disguise, czyli z tej, z której miałam mieć swojego westie :evil_lol:

Jak tylko [B]ewka122[/B] się pojawi, ma mi dać numer do właściciela tego pieska :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...