Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sarabella']
Jak uważacie czy maltańczyki na zimę więcej łzawią,bo ja już nie mam siły i włos też taki dziwny się zrobił:-([/quote]
noo...
[quote name='sarabella']hej!! dostaliśmy dzisiaj numer startowy:multi: 18593 mały co:evil_lol: [/quote] my ciut :razz: mniejszy... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']weź sie nie nabijaj... :oops:[/QUOTE]
My wczoraj Maltusię wykąpaliśmy, poprostu CZARNA woda z niej leciała, bo postanowiłyśmy ją wykapać w 'głębokiej' < takiaej, że jej ledwo łapki zakrywało:D:D> wodzie, jak potem spływaliśmy to ten żużel zostawał na dnie.
Teraz jest śliiczna, włos się jej poprawił i nie ma juz takiego napuszonego:) oczka? nie łzawią, prawie w ogóle baardzo dobrze nam idzie:):) Maltusi włos się wydłużył i wyprostował:):) super, ale nie będę się juz przechwalać, a sądze ze tekst p. Martyny to nie żart p. Aniu! naprawde trzeba sie zacząć bać:D:D Ja Judkę przywitam, bo chyba będę mogła poznać naszą forumową gwiazdę:):)?< nei obrażając innych, chodzi o ilość zdjęć bo tych Judy jest chyba najwięcej!> p. Sarabello, tak, to zdecydowanie MAłY nr. startowy, my naszego jeszcze nie otrzymaliśmy... czekamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='georgina']Kto poradzi co robić??:-( :roll:

Shamirowi już rosną nowe kły, a stare siedzą i nawet nie drgną:shake:
Ma teraz 2 rzędy......poczekać czy lecieć do weta?
Czy też miałyście taką sytuację??[/quote]

Nie ma co czekać tylko usuwać bo później stałe ząbki mogą się pokrzywić i zgryz bedzie do niczego. Moja sędzina w ZK zawsze ostrzega przed długim czekaniem... a pytanie weta nie ma specjalnego sensu bo jemu nie zależy na prostym zgryzie. Wielokrotnie słyszała różne opinie sędziów, hodowców i wetów. Ostatnio czytałam artykuł o myciu yorków i pani weterynarz mówiła zeby psów nie kąpać częsciej niż raz na pół roku bo to im strasznie szkodzi! Powiedziała nawet, że pies to nie żaba!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNikka']Nie ma co czekać tylko usuwać bo później stałe ząbki mogą się pokrzywić i zgryz bedzie do niczego. Moja sędzina w ZK zawsze ostrzega przed długim czekaniem... a pytanie weta nie ma specjalnego sensu bo jemu nie zależy na prostym zgryzie. Wielokrotnie słyszała różne opinie sędziów, hodowców i wetów. Ostatnio czytałam artykuł o myciu yorków i pani weterynarz mówiła zeby psów nie kąpać częsciej niż raz na pół roku bo to im strasznie szkodzi! Powiedziała nawet, że pies to nie żaba![/quote]

[B]Dziękuję NNikka[/B] :).....postanowiłam poczekać jeszcze kilka dni i meczę małego - ruszam mu te kiełki, w tę i z powrotem:evil_lol: , może puszczą same, a jak nie, to rwanko:-( :angryy:
A co do kąpieli, to też usłyszałam od któregoś z wetów, zeby psa kąpać co pół roku:-o , już widzę maltana nie kąpanego tyle czasu:-o :-o :diabloti: :razz:


[B]Aniu- [/B]wygraną na światówce masz jak w banku, Judka pięknieje z każdym dniem, zakładaj jej czerwona kokarde, bo zazdroszczę;) ;) ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Puli, zajrzysz do nas na ring maltankowy? Szukaj tam gdzie będzie wszędzie białe dawało po oczach :lol: A ja numerek zawsze zakładam tuz przed wejściem na ring :cool3: W Gdyni założyłam wcześniej, to był cały wygnieciony, poklejony i w ogóle wstyd było wyjść z takim :lol:
Co do ząbków, to ja się podpisuję rękoma (i nogami :lol: ) pod tym co NNikka napisała.
A co do kąpania... no cóż. Wczoraj kąpałam Nel po tygodniu i uwierzcie mi miałam pietra czy jej ten syf zejdzie :-o

Link to comment
Share on other sites

My sie wystawiamy w czwartek,ale zostajemy podziwiać wszystkich,więc Was obejrzymy w ringu i na BISie . Z tym białym to nie tak łatwo,bo oprócz Was i cottony,i bichonki,i jeszcze nie wiadomo kto tam w poblizu sie znajdzie....Łatwiej będzie nas namierzyć bo dwie czarne multikudły będzie widać wśród tej bieli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Sarabella, a jak będzie już mała Nemi u nas to zapraszam was na kawkę :kaffee_2:[/quote] buuu... ze ja mam tak daleko... :(


[quote name='georgina'][B]Aniu- [/B]wygraną na światówce masz jak w banku, Judka pięknieje z każdym dniem, zakładaj jej czerwona kokarde, bo zazdroszczę;) ;) ;) :evil_lol:[/quote] eeejjjj.... nie nabijajcie sie... ja tu stresa mam przed debiutem... :placz:żebym sie nie wycofała przypadkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Tylko te numerki miejcie przypięte cały czas,bo ja sobie zrobie ściągę i będe na was polować w Poznaniu.[/quote]


to ja tez sie pochwale numerkiem :evil_lol: bede z klatką z rudo bialym shihtzkiem, no i do tego młodszy brat +rodzice :evil_lol:
a numerek łatwy do zapamietania 19444

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Też chciałam jechać w każdy dzień, tym bardziej że mam żabi skok. Niestety, pracujemy oboje i nici z tego :placz:
Sarabella, a jak będzie już mała Nemi u nas to zapraszam was na kawkę :kaffee_2: oczywiście z Ticulem. Będzie jazda :evil_lol:[/quot

Dzięki Cocerek za zaproszenie oj będzie jazda będzie zwłaszcza jak daj Bóg przyjadę z dwoma:evil_lol: :evil_lol:
Ja też nie jadę codziennie na wystawę ,zaglądam w piątek ,bo moja handlerka yorka wystawia:lol:
No Anno przygotuj się Ty wiesz jakie to uczucie zwyciężyć?? nie zapomnij chusteczek :placz: :crazyeye: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Karolinko, trzymam kciuki i życzę powodzenia! ;)

U nas z jedzeniem jest różnie. Niestety nauczyłam ją żebrać :oops: (... moja bardzo wielka wina). Ale nie zawsze stoi koło mnie, czasem w ogóle nie reaguje. Za to Toffi odwalił przedwczoraj niezły numer. Wlazł na biurko gdzie zostały krakersy i pożarł niemal całą paczkę :-o Bałam się że coś mu będzie, ale na szczęście nie. Zresztą on już kiedyś całego czekoladowego gwiazdora zjadł i nic mu nie było. Tak więc u nas chwila nieuwagi i od razu Toffi ma ucztę :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...