Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnnaM']dzisiaj mnie napadło na robienie Judce zdiec... to kilka z nich... (sorry ale nie moglam sie zdecdowac...) :loveu:

[IMG]http://img280.imageshack.us/img280/4149/2vt1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img280.imageshack.us/img280/3023/3js6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6533/4ot7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2628/5bg5.jpg[/IMG][/quote]
[B][COLOR=red] Cudna ona jest! :loveu: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockerek']Nesjanka, rozmawiałyśmy o tym, pamiętasz? A tak w ogóle to mi się zdaje że Judy nie łzawi wiele - genetyka? :cool3: Aniu, wypowiedz się proszę :lol:[/quote]


tak pamiętam - i stosuję do zaleceń

może jest ciut lepiej - ale okolice oczu Amiśki nie są takie białe jak u Judki czy Nelki .................... :shake:

to napewno genetyka !!!!!
matka Amiśki nie ma problemu z łzawieniem - niestety tej zalety Amiśka nie odziedziczyła - odziedziczyła ją 3 siostra - ta która nie miała być wystawiana - a była ......
Amiśka została wybrana ze względu na temperament, budowę ciała iiiiiiii dlatego, że NIE łZAWIłA - niestety teraz jest inaczej
ale walczymy :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

no kochani spotkamy się w Poznaniu ............. :multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

co zaglądam tu to widzę że szlejesz na ringach Martyno z Nelką cieszę się z waszych sukcesów i wielkie gratulacje dla Ciebie za wytrwałosć a dla Neli za to że taka piekna i grzeczna na ringach pozdrawiam i życze udanego wystepu w Poznaniu bedę trzymała kciuki za was obie:)

Link to comment
Share on other sites

AiK, trzymaj kciuki trzymaj :lol: A ja Cię w Zielonej Górze widziałam, ale akurat śmigałaś z aparatem po ringu więc nie chciałam przeszkadzać :cool3:

Nesjanko, no właśnie mioty są zróżnicowane. Moja mała Nemi ponoć najmniej łzawi ze wszystkich sióstr i mam wielka nadzieję że tak już jej zostanie. No ale wiadomo, zacznie się zabkowanie itp. :roll:
Dziewczyny, a za miesiąc o tej porze to juz będziemy po tych wielkich emocjach :razz: Ja to sobie chyba wezmę wolne w pracy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Martynka[/B]- właśnie się dowiedzialam, że w mlodziezy jest zgłoszonych 15 suniek, a w pośredniej 2. Gdybys dała Nelke do pośredniej- to miałabyś miejsce gwarantowane :)
Oczywiscie masz ogromne szanse wśród tej 15-stki, jak nie 100 %:cool3: , ale o ile miałabys mniejszy stres

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']Geo... mówisz o swiatowej? skąd masz te wiadomości?[/quote]

hehe, o światówce:cool3:.......ma się te wtyki w Poznaniu:lol:

POdaje stawkę

[COLOR=red][B][U]PSY[/U][/B][/COLOR]
kl. szczeniat- 5 psów
kl. młodzieży - 5 psów
kl.otwarta- 6 psów
kl.pośrednia- 2 psy
championy- 2 psy

[B][U][COLOR=red]SUKI[/COLOR][/U][/B]
[COLOR=black]kl. szczeniąt- 8 suniek[/COLOR]
kl.mlodzieży- 15 suniek
kl. otwarta- 5 suniek
kl.pośrednia- 3 sunki
championy- 7 suniek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']noo... prosze prosze...
Tyyy... mów... skąd wiesz? :razz::razz::razz:[/quote]

[B]Aniu[/B]- żadna tajemnica:evil_lol: , znajoma była dziś w Związku i popytała:cool3: , a ja jestem gaduła to rozpowiadam dalej:lol:

[B]Aniu[/B]- Judka śliczna, im starsza , tym piekniejsza,napatrzeć sie nie moge. Ja fotek Shamira nie wstawiam, bo jak zaczął wymieniac zęby, to z oczkami tak sie pogorszyło, ze patrzać nie moge na jego wiecznie wilgotnego pysia.:-(
Ponadto przestalam rozjaśniac przebarwienia, bo od tych wszystkich preparatów włoski zaczeły się kruszyć. Jak bedzie poprawa to zrobie mu sesje i coś powstawiam. Choc on i tak nigdy nie bedzie tak fotogeniczny jak Twoja modelka:loveu: , ale cóż on facecik , to co się bedzie sztramowal do obiektywu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

oj judce też leci... naprawde... czasem to aż mi sie przykro robi jak widze oczka wilgotne od łez... naprawde jakby płakala... pysia też ma mokrego... ale i tak sie ciesze ze jest tak a nie gorzej...
Geo... od jakich preparatów krusza sie Shamirowi włoski? czego uzywałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaM']
Geo... od jakich preparatów krusza sie Shamirowi włoski? czego uzywałaś?[/quote]

Ja używałam kilku preparatów jednocześnie i paćkałam mu na te włoski kilka razy dziennie......chyba przesadziłam, bo włoski zaczęły sie kruszyć:roll:
Teraz dałam spokój, aż do wyleczenia oczek i przetkania kanałow. Ciągle mam nadzieje, ze to pomoże choc w niewielkim stopniu i wtedy znów zacznę rozjaśniac te brązowe " cholerstwo":mad:
A używałam: żel z Hery, żel z 1All Systems, paste z Bio groom, płyn Diamentowe Oko, kwas borowy, tonik z ISB, przegotowana wode;) .....więcej grzechów nie pamiętam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='georgina']
A używałam: żel z Hery, żel z 1All Systems, paste z Bio groom, płyn Diamentowe Oko, kwas borowy, tonik z ISB, przegotowana wode;) .....więcej grzechów nie pamiętam:evil_lol:[/quote] :lol:
no sporo tego było...
rzeczywiście... zrób porządek z oczkami a potem "baw sie" w odbarwianie zacieków... zdrowie jest najwazniejsze...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...