Jump to content
Dogomania

Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Ewelinaa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania to wszystko ujęła, ale chciałam coś od siebie jeszcze dorzucić:
1 - to że i suka i pies są u tej samej pani, wcale jeszcze nie znaczy że jest ok itp.
2 - to że jeden z rodziców jest z czeskiej hodowli to jeszcze nie świadczy że jest ok. NIe wiem dlaczego się uważa że jak się psa importuje to już jest super. Pewnie że można trafić na super pieska, ale tez trzeba dobrze szukać.
A w ogóle bajki typu że rodzic szczeniąt miał rodziców z rodowodem itp... :roll: typowa gadka. No bo co niby mają powiedzieć? Że ten pies to maltańczyk, bo takiego przypomina? Przecież jest biały :cool3:

[B]Kamilko[/B], jak juz maluszek będzie u ciebie, to życze ci żeby się dobrze chował i był zdrowy i w pełni spełnił twoje marzenia i oczekiwania :D Ja też nie mam nic przeciwko pieskom bez papierów (bo w końcu to nie ich wina - a "wszystkie pieski nasze są... ") tylko przeciwko tym ludziom, co to rozmnażają w ten sposób psa... dla kasy!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuje za zainteresowanie :)
Oczywiście woloałabym pieska z rodowodem, ale jak zobaczyłam tego małego to mi sie łezka w oku zakręciła taki jest piękny. Pozatym te pieski już są i muszą znaleźć domek dla siebie.... Wiem, że ludzie rozmnażają pieski dla kasy... ale ja mam przeczucie, że tej Pani moge zaufać. Wczoraj ja poprosiłam, żeby zrobiła zdiecia pieską, abym mogła wybrać.Te zdięcia, jestem w 100% pewna, że były autentyczne. Pani przywiezie mi pieska w niedziele, jeszcze za niego nie zapłaciłam, zapłce jak się spotkamy.
Pewnie, że wszystkim nie ufam, wręcz odwrotnie... ale miewam przeczucia które w wiekszości sie sprawdzają.
Może chciałabym pieska którego mogłabym wystawić, ale narazie najważniejsze jest dla mnie, żeby mieć wiernego przyjaciela. Maltańczyka wybrałam, ze względu na jego łagodność, bo wkrótce bedziemy starać sie o dzieci.... :)
Mam przeczucie, że będzie dobrze...
Wątek oczywiście przeczytam, pewnie na raty ;) bo jest długaśny :lol:
Powiedzcie mi prosze jeszcze czy jak Wasze pieski były malutkie popodgryzały wam meble, albo kanapy?
Pozdrawiam bardzo serdecznie :*

Link to comment
Share on other sites

Mój też mnie ciągnie za nogawki :evil_lol: zwłaszcza jak spodnie ubieram :cool3: .
No i skarpetki sobie ciągle zabiera i memła :mad: chyba zapaszki mu pasują :oops:
A tak to szkód nie było, no nie licząc klapka jednego, który i tak się zepsuł :eviltong:

Kama, czekamy na te zdjęcia :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja nie... ale judka miała kontakt z dziecmi.. w sumie lubiła... ale od kiedy jedna taka.. :angryy: zakreciła judką na smyczy w powietrzu (myslałam ze zatłuke!:mad: ale tatuś dziewczynki sam to zrobił)... ma do dzieci dystans...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwójkę dzieci i z całą pewnością stwierdzam że maltańczyki kochają dzieci i na odwrót .Mój Ticuś też nic nie zniszczył tylko zabawki no kiedyś tam jedna lalka poszła w ruch:evil_lol: ,ale jak był mały to zbierał wszystkie buty które zostawiliśmy na wierzchu i układał na dywanie ,a następnie nakrywał je nim.Odebrałam to jakby chował je przed nami żeby go nie zostawiać samego w domu.:-(
No cocerku rodzinka nam się powiększa !!!

Link to comment
Share on other sites

Kama, śliczny Maltan:)
Maltusia dziecic uwielbia... i to bardziej od nas:D
Ja mozna powiedzieć jestem dzieckiem (ale nie takim, o jakie pani chodzi:D) no ale ja jestem jej 'panią' wieć...:Dmy jak jeździmy na camping to ona lata do takiej jednej Zuzi non stop się z nią bawi, czasami to aż 'wkurzające'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama98']A i9 jeszcze odpowiadam na pytanie dotyczace mojego wieku, mam 21 lat i pieska kupuje sama ;)
Oj nie mogę doczekać sie niedzieli....[/quote]

Kama - robisz błąd kupując psiaka bez rodowodu - ale to twój błąd będzie (no i napedzasz biznes bezrodowodowych psiaków)
zapytaj Cockerka i jednak przeczytaj cały wątek maltanów (z resztą w każdym wątku o wszystko jedno jakiej rasie znajdziesz bardzo podobne opinie - pies powinien mieć rodowód)
osobiście życzę dużo szczęścia maluchowi oraz żeby był zdrowy i wyrósł na maltańczyka - mam nadzieję, że jesteś na tyle odpowiedzialna, że jeżeli nim nie będzie w dalszym ciągu będzie przez was kochany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nesjanka']moim zdaniem Opara jest najlepiej oceniającym sędziom na naszych ringach - jest miły, kulturalny, wyrozumiały i zna się na rzeczy :multi:

o ile pamiętam w Opolu sędziował młodego prezentera[/quote]
A ja osobiście nie znoszę p. Opary...
I jest to jedyny sędzia który tak na mnie działa...
Ale każdy ma prawo do własnego zdania...
Mnie niestety pokazał sie parę razy od tej ciemnej strony...
A zaczęło sie to 12 lat temu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Cockerek,wstyd,Światówka w Polsce jest tylko raz! :shake: Mój kolega mawia słusznie:
"Jezeli praca przeszkadza Ci w przyjemnościach,to trzeba ja rzucić":eviltong:[/quote]

Pozdrów odemnie tego złotoustego kolegę...
Ma facet rację :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...