Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

darmozjady nie zasłużyły na tą kolację, którą dostały!:shake:
w salonie mamy...MYSZ!!!!!:placz::placz:
biega od kanapy do kanapy, potem pobiegła[B] przy mnie(!!!!!)[/B] do kuchni a psy...?
psy śpią:crazyeye::mad:

[IMG]http://i34.tinypic.com/309le0m.jpg[/IMG]

[IMG]http://i36.tinypic.com/2zque69.jpg[/IMG]

dopiero jak im kazałam poszukać myszy, to doopska ruszyły. etna niuchała a gamoń łaził za nią i ją łapami do zabawy zachęcał(etnę):shake::diabloti: w ogóle nie zajarzył, ze w domu intruz :stupid:

a mi się chce płakać, bo chociaz boję się myszy, to żal mi jej strasznie, bo karol założył łapkę:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']
A może otwórz drzwi na taras i myszka sama ucieknie, jak poczuje świeże powietrze?[/QUOTE]
...albo 5 nowych wpadnie na kolację. o nie! :shake:

juz powiedziałam karolowi, że trzeba było wtedy kota przygarnąć...nic nie powiedział. cos czuję, że to przetrawi i wkrótce będziemy etne do kota przyzwyczajać. na jesień/zimę to dopiero będzie z myszami problem, bo za naszym ogródkiem są pola uprawne, z których myszy będą się chciały do ciepełka ewakuować....:shake:

zastanawiam się skąd się ta mysz wzięła. wszędzie mamy moskitiery, drzwi tarasowe zawsze zamykane...

Link to comment
Share on other sites

Ja się cieszę,że Obama zwierzynę ogląda z zainteresowaniem i chęcią zabawy,ale nie ma morderczych instynktów.Husky na początku wielokrotnie coś upolował i to był po prostu straszny widok...ale nie dało się go na łące upilnować.Teraz się to już nie zdarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']darmozjady nie zasłużyły na tą kolację, którą dostały!:shake:
w salonie mamy...[B]MYSZ!!!!![/B]:placz::placz:
biega od kanapy do kanapy, potem pobiegła[B] przy mnie(!!!!!)[/B] do kuchni a psy...?
psy śpią:crazyeye::mad:[/QUOTE]

[B]o rany Agata ma w salonie WIELKĄ JADOWITĄ MYSZ[/B] :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mi nie chodzi o mordercze instynkty! brońmniepanieboże ;) ale o to, by jak coś obcego wlezie do domu, to psiska ruszyły swoje szanowne 4 litery i chociaż dały znać, że mamy gościa w domu:evil_lol:

mysz w nocy się nie złapała więc[B] nadal gdzieś tam jest!!! [/B]boje się kręcić po domu. jak dawałam psom śniadanie, to z dusza na ramieniu wkładałam rękę do wora z karmą i zastanawiałam się czy myszy kubkiem nie nabiorę:roll:
podejrzewam, że mogła zaszyć się w spiżarni i będzie tam miała raj na ziemi...

baster i lusi, przykro mi z powodu jeżyka :(

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, choć o etnę jakoś nie było kolejki...może dlatego, że kaleka. mam nadzieję, że ta mała znajdzie najlepszy dom. już ja się o to postaram. wiem też, że byle komu kajetan jej nie odda. jak będę wiedziała o niej więcej to jej założę wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...