Jump to content
Dogomania

Lecter(*) Etna-PIGbullka,Morris-CaneCundel,Lucynka-szczurzynka,Kruszynka-burbulinka


agaga21

Recommended Posts

[quote name='bira']Super Wam idzie :-) jeszcze chwila i bedzie mozna dwa psy z kotami integrowac :-)[/QUOTE]
jedynie w układzie morris+lucyna lub etna+lucyna. etna z morrisem jeszcze nie. dzisiaj właśnie całe towarzystwo, łącznie z lucyną-kocią ciocią pogoniło jakiegoś obcego kota:mad:
no ale jakby szału dostały! lucyna nawet na budę wskoczyła a z niej chciała na murek i chwila moment a byłaby za ogrodzeniem:crazyeye: musimy budę przenieść w inne miejsce:shake:[quote name='YxNinaxY']Z Etną pewnie będzie najtrudniej, nie wygląda na szczęśliwą przy kotach ;)[/QUOTE]tak, wiedziałam od początku, że z etną łatwo nie będzie, musi to trochę potrwać. nie wiem czy to na filmikach słychać(bo pewnie słychac tylko moje gadanie:oops:) ale etna w kontaktach z kotami co chwilę popiskuje. niby nic ale ja już wiem o co jej chodzi:mad:
także z kagańcem na mordzie jeszczebędzie długo się "zaprzyjaźniała" ;)

Link to comment
Share on other sites

No rewelacja. Aga tworzysz tak mimochodem poradnik socjalizacyjny dla Dogo i Miau.:) Jeszcze do tego z dokumentacją fotograficzną i filmową.:).
Lucyna rewelacyjnie zaprasza kociaki do zabawy. Maluchy jeszcze są nieco nieśmiałe ale jeszcze lucyna będzie zwiewała przed nimi.
Moris jest tak zainteresowany że aż fajnie patrzyć. Chyba będzie zadowolony że ma śmiesznych " kumpli" w domu.
Z Etną też nie jest najgorzej.:)
Nasza Kropa za płotem " drze" za obcym kotem jak błyskawica. A Astor też podbiegnie tylko rezygnuje szybko/ bo mu się nie chce/.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='conceited']Ale te koty nie mają instynktu przetrwania i ewidentne zapędy samobójcze !!! Wiszą Morisowi na ogonie !!! :)[/QUOTE]

no właśnie troszkę mnie to martwi, że aż tak sobie pozwalają. anis etnie ucho podgryzał, lizał jej nos. o ile takie akcje z gamoniem przejdą to etnę takie spoufalaanie może nieco wkurzyć. choć z drugiej strony może bardziej się zdziwi niż zdenerwuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']no właśnie troszkę mnie to martwi, że aż tak sobie pozwalają. anis etnie ucho podgryzał, lizał jej nos. o ile takie akcje z gamoniem przejdą to etnę takie spoufalaanie może nieco wkurzyć. choć z drugiej strony może bardziej się zdziwi niż zdenerwuje ;)[/QUOTE]

w sumie zależy jaki pies- Ty Etnę znasz bardzo dobrze ale mojemu się właśnie to najbardziej podoba, jak kot zaczyna go lizać, gryzc po uszach, ogonie czy łapach.
Poczekamy jak koty staną się 2 razy takie.
u mnie starsze Szadiego nauczyły "bezpiecznej odległości"- kilka razy dostał z pazura w pysk i teraz od starszych, które nie chcą być wąchane po prostu omija szerszym łukiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='YxNinaxY']czy masz na mysli że ten pisk oznaczał "nooo proszę zdejmij mi ten kaganiec pozwól mi je zjeść"? :D[/QUOTE]to taka ściema...piszczę sobie, nic ci nie zrobię...do czasu...jak cie dopadnę ;)

[quote name='magdyska25']w sumie zależy jaki pies- Ty Etnę znasz bardzo dobrze ale mojemu się właśnie to najbardziej podoba, jak kot zaczyna go lizać, gryzc po uszach, ogonie czy łapach.
Poczekamy jak koty staną się 2 razy takie.
u mnie starsze Szadiego nauczyły "bezpiecznej odległości"- kilka razy dostał z pazura w pysk i teraz od starszych, które nie chcą być wąchane po prostu omija szerszym łukiem.[/QUOTE]morrisowi na pewno to się spodoba ale etnie niekoniecznie, choć w sumie nie widomo, bo lucynie pozwala lizać sie po oczach, uszach, nawet po wnętrzu pyska:roll:

one jak uderzają po noskach to delikatnie, samymi łapkami, nie wystawiają pazurków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']
Etna i tak fajnie się zachowuje ;)[/QUOTE]
dziś próbowała zgarnąć salmę łapą pod siebie, na szczęście w tej samej sekundzie zauważyłam ten jej gest łapą i ją podciągnęłam na smyczy. ciekawe ile to jeszcze potrwa. codziennie mają spotkanie jedno 10-15 minutowe a potem wieczorem godzine czy dwie koty są w salonie w kontenerku, może to za krótko, może po pół godziny powinny być albo 2 razy dziennie...? tylko kiedy jak w międzyczasie tyle maam na głowie a podczas tych ich spotkać ja muszę być tylko na psie skoncentrowana, by nie przegapić np takiego "gestu" jak dzisiaj.
a może dzisiaj powinnam odpuścić ze względu na to, że na dworze kota pogoniły i taakie były nakręcone.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)

Trzymam kciuki za dalszą socjalizację ;) Wszystko się da, tylko trzeba czasami bardzo dużo czasu i cierpliwości :)

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-MqssSWvSvFw/UH8EpocWs8I/AAAAAAAAGq4/RgiOFoQWEeQ/s640/IMG_7134.jpg[/url] haha genialne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :)

Trzymam kciuki za dalszą socjalizację ;) Wszystko się da, tylko trzeba czasami bardzo dużo czasu i cierpliwości :)

[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-MqssSWvSvFw/UH8EpocWs8I/AAAAAAAAGq4/RgiOFoQWEeQ/s640/IMG_7134.jpg[/URL] haha genialne :evil_lol:[/QUOTE]no włsnie, tu na szybko nic się da.

[quote name='malawaszka']haha niemożliwe te Twoje koty!! Anis mały bezczelek :lol: pac łapą psa w pysk :D totalnie bezstresowe są![/QUOTE]dokładnie. zero instynktu samozachowawczego! etne liżą po uszach, po nosie, gamoni pacają łapkami w nos. bezczelne są strasznie w tej swojej nieświadomości.

[quote name='bira']Kurcze nie wiem co poradzic... musza sie w koncu do nich przyzwyczaic. Nie maja wyjscia..[/QUOTE]no nie ma ale wolałabym mieć już to za sobą, bo jest to dość upierdliwe takie oddzielanie. jak ładna pogoda to super, bo psy na dworze a koty łażą po domu do woli ale jak pada to już gorzej.

[quote name='dOgLoV']filmiki :loveu::loveu::loveu::loveu:

odwiedzając waszą galerię coraz bardziej mam ochotę na amstaffa :oops: najlepiej biało błękitnego :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]ja też uwielbiam błękitne:loveu: może kiedyś będe takiego miała a amstaffy są super, jedna z najwspanialszych ras:loveu::loveu:
[quote name='lula2010']widze ,ze sa postepy a kocio/psich relacjach :eviltong:[/QUOTE]no właśnie pomalutku...


a teraz coś dla łasuchów:cool3:
tylko nie biegnijcie do lodówki:diabloti:

babeczki tak pyszne i delikatne([B]i nietuczące)[/B], że o mały włos a byśmy z karolem zjedli wszystkie na raz:oops: na szczęście udało mi się zachować kilka sztuk do jutrzejszej kawki :)
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QZ6SI4XFfKo/UIGuF2xtmfI/AAAAAAAAGzo/nzJwaVCltbY/s512/IMG_7475.JPG[/IMG]


przepis:
-3 jajka(białka oddzielnie ubić!)
-6łyżek otrąb(można dowolne, ja dałam owsiane i pszenne)
-3 łyżki słodzika do pieczenia
-3 łyżki serka homo 0%
-2 łyżki odtłuszczonego mleka w proszku
-1 czubata łyżeczka proszku do pieczenia
-odrobina aromatu(ja dałam śmietankowy)

wszystko prócz białek mieszamy w misce, białka ubijamy na pianę, łączymy łyżką pianę z całą resztą, nakładamy do foremek, najlepiej silikonowych, bo łatwo potem wychodzą, nie przyklejają się.
pieczemy w 150st. ok 15-20 minut z termoobiegiem


na wierzchu jest krem budyniowy:
-2/3 szklanki mleka 0,5%
-10 tabletek słodziku
-łyżka kakao z obnizoną zawartością tłuszczu
-ok 2 łyżki mleka w proszku
-łyżka skrobi kukurydzianej
-przyprawa do piernika lub cynamon

w odrobinie ciepłego mleka mieszam mleko w proszku, trochę mleka zimnego wlewam do kubka by rozmieszać w nim skrobię, reszte mleka wstawiam na gaz z wymieszanym kakao z przyprawą i ze słodzikiem, podgrzewam. do gorącego dodaję wymieszane w mleku mleko w proszku i na koniec to mleko ze skrobią. na małym ogniu mieszam ciągle aż zgęstnieje i się zagotuje.
pychota :) !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']No rewelacja. Aga tworzysz tak mimochodem poradnik socjalizacyjny dla Dogo i Miau.:) Jeszcze do tego z dokumentacją fotograficzną i filmową.:).
Lucyna rewelacyjnie zaprasza kociaki do zabawy. Maluchy jeszcze są nieco nieśmiałe ale jeszcze lucyna będzie zwiewała przed nimi.
Moris jest tak zainteresowany że aż fajnie patrzyć. Chyba będzie zadowolony że ma śmiesznych " kumpli" w domu.
Z Etną też nie jest najgorzej.:)
Nasza Kropa za płotem " drze" za obcym kotem jak błyskawica. A Astor też podbiegnie tylko rezygnuje szybko/ bo mu się nie chce/.[/QUOTE]a twojego postu to wcześniej nie widziałam:crazyeye: dopiero teraz! co się ukrywasz?:diabloti:

[quote name='magdabroy']Trudno pogodzić czas na socjalizaję kocio-psiom i jeszcze dzieci, dom... Ah. Będzie to trwało długo, ale chyba nie ma innego wyjścia ;)[/QUOTE]nie ma i koniec :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']
ja też uwielbiam błękitne:loveu: może kiedyś będe takiego miała a amstaffy są super, jedna z najwspanialszych ras:loveu::loveu:
[/QUOTE]

a czy ta rasa jest nadpobudliwa ?? tzn czy te psy są cały czas nakręcone na zabawę ??

jeju jakie apetyczne ciasteczka :crazyeye: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a czy ta rasa jest nadpobudliwa ?? tzn czy te psy są cały czas nakręcone na zabawę ??

jeju jakie apetyczne ciasteczka :crazyeye: :loveu:[/QUOTE]
niekoniecznie, zależy jak trafisz. kazdy egzemplarz jest inny.
pyszności, jak na razie to chyba najlepszy dukanowy przepis jaki znalazłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']
Nie ukrywam się tylko sadzę iglaki.:) Rany ale robota.:( W miejscu gdzie rosły brzozy. Korzeń na korzeniu. A iglaki kupiłem takie 1,5-2 m więc dziury duże i głębokie.[/QUOTE]chodziło mi o post, który jakoś się ukrył, że go wcześniej nie widziałam:evil_lol:

miłego sadzenia, ja jak się w końcu zmobilizuję to posadzę drugą część tulipanów hiacyntów i krokusów(które też kiełkkują :( )

zobaczcie jaka sunia podobna do lucynki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232749-Mała-sunia-niesamowitej-urody-odebrana-degeneratowi-pilnie-ds-lub-dt[/URL]

cisza tam u niej straszna a malutka do adopcji.

Edited by agaga21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...