Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam taka multi-prośbę do Warszawiaków - macie namair na jakieś tanie domki na 1-2 nocki? Dla 3 osób i trzech psów? (Golden i dwa setery). Narazie znalaźliśmy taki za 180 zł za dobę, ale to troszku drogo wychodzi.
Oczywiście może byc w pewnej odległości od wystawy, bo jestesmy samochodem.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję kogoś, kto wystawi w sobotę sznaucerkę miniaturową czarno srebrną w klasie szczeniąt. Byłabym bardzo wdzięczna, bo w tym samym czasie mamy zawody agility.:lol:

Chyba, że akurat będziemy miały przerwę w startach, to sobie poradzimy, ale jakby co, czy ktoś mógłby ją wystawić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Poszukuję kogoś, kto wystawi w sobotę sznaucerkę miniaturową czarno srebrną w klasie szczeniąt. Byłabym bardzo wdzięczna, bo w tym samym czasie mamy zawody agility.:lol:

Chyba, że akurat będziemy miały przerwę w startach, to sobie poradzimy, ale jakby co, czy ktoś mógłby ją wystawić ?[/QUOTE]
Ja mysle ze bym mogla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Poszukuję kogoś, kto wystawi w sobotę sznaucerkę miniaturową czarno srebrną w klasie szczeniąt. Byłabym bardzo wdzięczna, bo w tym samym czasie mamy zawody agility.:lol:

Chyba, że akurat będziemy miały przerwę w startach, to sobie poradzimy, ale jakby co, czy ktoś mógłby ją wystawić ?[/quote]

Agasia, jak nie będziesz mogła to ja jestem następna w kolejce - bardzo chętnie wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Parsonk - ja bedę w Sobote przy seterach siedziała napewno, z angielką, irlandką..i goldenem :lol: To nas znajdziesz, jak coś. :lol:

Wystawiam "w spółce" z Florką, więc na 100% jakaś z nas będzie wolna.[/quote]

MY będziemy ze sporym zestawem - 4 parsony + mix+ border c. + sznaucerek + 2 jacki + silka + entlebuher


Klubowo będziemy w pomarańczowych koszulkach z napisem HOP Szczecin :cool3: Będzie nas widać :p

Link to comment
Share on other sites

GAZUS :lol: wpisz w google warszawa noclegi tam jest fura ofert szczegolnie w osrodkach wczasowych pod warszawa-ja tak zrobilam jadac do USTRONIA-rozpietosc w cenach byla ogromna ale znalazlam-wlasnie w bylym domu wczasowym-35 zl za pokoj z lazienka i oczywiscie pies:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']No no ladna gromadka :)

To widze ze masz juz w kogo rece oddac sznaucerka, ale gdybym byla przydatna - znajdziesz mnie kolo beagle lub seterow, zdjecia masz na mojej stronie[/quote]
Jakby co wypatrujcie białasów w dużych ilościach z właścicielkami w pomarańczowych koszulkach - to będziemy my :lol:

Link to comment
Share on other sites

Stawki są znane ze strony oddziału warszawskiego a nawet plan sędziowania z godzinami jest opublikowany. To lubię :) Tak powinno być w każdym... oddziale.
A w mojej rasie ustanowiony nowy rekord zgłoszeń - aż 13 cairn terrierów Nawet norwichy jest mniej (10) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...