Jump to content
Dogomania

Agility- Poznań i okolice


Kalunia

Recommended Posts

O licytacja kto wcześniej wiedziała, że Paula będzie mieć bordera? :evil_lol:
No to ja rozstrzygnę konkurs :eviltong: Najpierw wiedziała Gucia od Gofera, w ten sam dzień, kilkanaście minut później wiedziała Marysia od Uny i Ania od Scoobiego, jakieś półtora tygodnia później wiedziała Kinga od Dina ;)

to do zobaczenia - mam nadzieję :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']O licytacja kto wcześniej wiedziała, że Paula będzie mieć bordera? :evil_lol:
No to ja rozstrzygnę konkurs :eviltong: Najpierw wiedziała Gucia od Gofera, w ten sam dzień, kilkanaście minut później wiedziała Marysia od Uny i Ania od Scoobiego, jakieś półtora tygodnia później wiedziała Kinga od Dina ;)

to do zobaczenia - mam nadzieję :multi:[/QUOTE]

jak narazie na deszcz się nie zapowiada :D
ale my jakoś zawsze mamy szczęście. w dzień treningu nigdy nie pada, a dzień przed czy po zawsze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunprince']jak narazie na deszcz się nie zapowiada :D
ale my jakoś zawsze mamy szczęście. w dzień treningu nigdy nie pada, a dzień przed czy po zawsze :evil_lol:[/quote]
Właśnie dzisiaj to mojej mamie powiedziałam,, że zawsze jak się umłwimy na trenign to udaje na się jakoś deszcz wyminąć :loveu:
A więc jeśli nie będzie padać to widzimy się o 18 w tulcach (my z Anią wcześniej :lol: ).
Jajuż chyba nie będe mieć do tego czasu dostępu do neta więc jak co to kom, mój numer macie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']

Ło matko :crazyeye: , ona jutro jedzie moim autkiem. :mdleje: :cool3:[/quote]
A tu musze ją pochwalić bo ostatnio w autobusach i autkach jest coraz lepiej :multi: Na początku to był jeden wielki pisk, a teraz już się trochę uzywilizowała :evil_lol:

Jednak co Bandzior to Bandzior, stwierdzam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja od razu mówię, że odpadam.
Jutro dołączam nad jezioro do rodzinki na parę dni. A w piątek wyjeżdżam do Danii. Tak więc ja najwcześniej za 3 tyg. jak wrócę. :)

Btw, Scooby ma dziewczynę nad tym jeziorem. Obok nas rozbili się ludzie z suczką, mieszańcem labradora. I mój pies poza nią świata nie widzi.
:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...