Jump to content
Dogomania

Porzucona suka rasy rottweiler - Mińsk Maz.


yaa1

Recommended Posts

[B][COLOR=black]Imię: Sara[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Wiek: 3 lata[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Płeć: suka[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Rasa: rottweiler[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Miasto: Mińsk Maz.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Sterylizacja: brak[/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Szczepienia: brak [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]Kontakt w sprawie adopcji: tel. chwilowo nieczynny, mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B]

[B]Obok mojej znajomej mieszka babka z dwójką dorosłych już dzieci. 3 lata temu kupili sukę rasy rottweiler, bardzo w typie, być może po rodowodowych rodzicach. Pies żył przez te trzy lata na krótkim łańuchu. Niedawno jedna z córek babki urodziła dziecko. W tym samym dniu, kiedy dziecko przyjechało do domu (tj. 30.07.09), suka zniknęła.:angryy::angryy::angryy: Dziś była widziana obok parku w Mińsku. Te ścierwa ją porzuciły. [/B]
[B]Jak już wcześniej pisałam, suka wabi się Sara, ma trzy lata, jest bardzo w typie rottweilera. Przyjzna, lecz w pierwszym kontakcie nieufna. Prawdopodobnie jest w ciąży, ponieważ jakieś dwa tyg. przed porzuceniem miała cieczkę, a na podwórko przedostały się jakieś miejskie burki. [/B]
[B]Nie ma DT, nie ma DS. Nie ma kasy na hotelik i sterylizację aborcyjną. Nie wiadomo, gdzie teraz jest suka, czy nie zgarnął jej już hycel. Sytuacja nie wygląda ciekawie. [/B]

Link to comment
Share on other sites

wklepujesz w wyszukiwarke pomorska fundacja rotka i wyskakuje ich strona,jak nie znajdziesz napisz bo mam adres /rozliczja za darmo pity gdy przekaze sie 1 procent na opp/.suki nie moza zostawic,jesli jest mix to wiecej jest z mix czy z rotka,wydaje sie ze bez zdjec nic nie zrobisz,szkoda ze nikt nie zglosi przucenia psa przez tych cwokow bo pewnie z nastepnym zrobia to samo.

Link to comment
Share on other sites

ja wam zrobię tę sterylke po kosztach ale musicie jej znaleźć DT, bo u mnie nie może zostać, mam 7 bezdomniaków w tym jedną astke w cieczce i mnóstwo starszawej drobnicy oraz koty w pomieszczeniach, więc rotka nie wezme do siebie ale zabieg zrobic mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']mtf zalesie chyba masz rację że suka jest wirtualna - przejrzałam posty yaa1 i obym się myliła ale wyglądami to nieciekawie, Czy ktoś wpłacał jakieś pieniążki dla yaa1?[/quote]

[B]Ciekawa jestem kiedy Cekinka skończy "kręcić w psim interesie".[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...