Jump to content
Dogomania

lalka dla psa i inne bzdury, czyli czego to ludzie nie wymyślą


*Monia*

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludzie, wy tak zawsze wszystko na serio? Na kotki bonsai tez patrzyliscie z przerazeniem? Przecie to zart-gadzet, tak samo jak jakis... nie wiem, gadajacy otwieracz do piwa, czy pierdzaca poduszka. Zreszta, come on - niewiarygodne.pl? Popatrzcie sami co tam jest - 'Uprawiala seks z karuzela, teraz chce ja poslubic', 'Kobieta przez tydzien uwieziona byla w ubikacji' :roll:

Link to comment
Share on other sites

Na serio to ja bujną wyobraźnię mam i, jako że i psy i suczki powinny być traktowane równo, czekam na taką zabaweczkę dla samiczek psich.
Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy kupią psu taką lalkę i to już się (mi) zabawne nie wydaje, bo moja wyobraźnia podsuwa mi obrazy różne :roll: :oops:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy kupią psu taką lalkę i to już się (mi) zabawne nie wydaje, bo moja wyobraźnia podsuwa mi obrazy różne :roll: :oops:.[/quote]Tak, coz, beton sie wszedzie trafi. Motocykli tez niektorzy nie potrafia uzywac prawidlowo, ale co z tego?
Serio myslisz, ze jakis pies polasi sie na kawal plastiku, skoro do odreagowania stresu [bo wiemy przeciez, ze nie chodzi tu o prawdziwa kopulacje], ma poslanko [pachnace nim, bedace miejscem, w ktorym czuje sie milo, przyjemnie, komfortowo i bezpiecznie], albo noge czlowieka, najczesciej tez ukochanego, kojarzacego sie z bezpieczenstwem i przyjemnymi doznaniami?

To tak jak z dmuchana owieczka - niby ktos moze sobie pouzywac 'zgodnie z przeznaczeniem', ale w ogromnej wiekszosci ludzie to kupuja jako prezent mniej lub bardziej smieszny.

Btw, wersja dla suk powinna rzeczywiscie byc zmechanizowana, bo inaczej takie ruchy ciezko oddac. Ale pytanie za sto punktow - czy powinna tez miec mozliwosc zakleszczenia sie? Do tego chyba potrzebne by byly jakies napelniajace sie sola fizjologiczna w odpowiednim momencie baloniki, co? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Znam wiele osób, które dla głupiej zabawy by psu taki gadżet sprawiły, a jak pies zestresowany/sfrustrowany to na plastiku może pokopulować :cool1:.

O dmuchanych lalach słyszałam, ale o owieczkach nie...

No zmechanizowana na pewno, a co do zakleszczania to raczej płyny wszelkiego rodzaju odpadają ze względow zdrowotnych.
Ale suczki i tak by były poszkodowane, bo one mogą tylko 2 razy w roku :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Znam wiele osób, które dla głupiej zabawy by psu taki gadżet sprawiły, a jak pies zestresowany/sfrustrowany to na plastiku może pokopulować :cool1:.[/quote]Nawet jesli, to co z tego? Bo serio, jak gwalci kocyk to jest ok, a jak kawalek plastiku to juz nie? Jaka jest roznica, bo chyba nie rozumiem o co ci chodzi? Czy chodzi o to, ze to ma ksztalt bardzo 'artystycznego' psa...?

[quote]No zmechanizowana na pewno, a co do zakleszczania to raczej płyny wszelkiego rodzaju odpadają ze względow zdrowotnych.[/quote]Dlatego mowie o soli fizjologicznej, a nie jakims zelu czy innym swinstwie :eviltong:
[quote]Ale suczki i tak by były poszkodowane, bo one mogą tylko 2 razy w roku :rolleyes:[/quote]No natury 'poprawiac' nikt nie bedzie, zeby suki mialy chcice co miesiac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kawałek plastiku w kształcie psa, z dziurką- to mi niebardzo pasuje w tym wynalazku. Bo pies to nie facet (ludź) i trochę inne podłoże ma u niego kopulacja z nogą/posłaniem/pościelą itp.

No nie da się zmienić natury, więc suczki poszkodowane. I gdzie tu równość :mad:. Ale Hexa i tak już dawno po sterylce to żadnych chcic i ciąż urojonych nie ma, więc zabawki nie potrzebuje. Zresztą ona zawsze wolała dziewczynki, nawet podczas cieczki :evil_lol:. Na szczęście ja do tolerancyjnych ludzi należę i do kochających inaczej nic nie mam ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Kawałek plastiku w kształcie psa, z dziurką- to mi niebardzo pasuje w tym wynalazku. Bo pies to nie facet (ludź) i trochę inne podłoże ma u niego kopulacja z nogą/posłaniem/pościelą itp.[/quote]I na tym tu polega humor. Przeciez i tak psu nie wytlumaczysz, co i gdzie ma w tym gadzecie wsadzic, prawda? Zreszta o ile mi wiadomo, to plastik nie ma wlasciwosci takich, jak tyl suczki, wiec... i tak pies by nie skorzystal 'prawidlowo' :eviltong:
W kazdym razie, ja i tak nie widze nic oburzajacego w tym dziwadle. Pewnie beda to kupowali zartownisie, albo betony - tak czy siak, psom krzywda sie nie stanie, tak samo jak wspomniane przeze mnie wczesniej dmuchane zwierzatka gospodarskie nie przyczynily sie do masowej emigracji zbokow na wies :eviltong:
A, i link do owcy - [URL="http://www.muttonbone.com/"]Blow Up Sheep ::: The Love Ewe ::: Inflatable Sheep ::: Gag Gift ::: Bachelor Parties and More![/URL] zeby chociaz fotki jakies mozna bylo obejrzec.

[quote]No nie da się zmienić natury, więc suczki poszkodowane. I gdzie tu równość :mad:.[/quote]Ty sie ciesz, ze suka to nie kobieta i nie cieknie co miesiac :eviltong:
[quote]Ale Hexa i tak już dawno po sterylce to żadnych chcic i ciąż urojonych nie ma, więc zabawki nie potrzebuje. Zresztą ona zawsze wolała dziewczynki, nawet podczas cieczki :evil_lol:. Na szczęście ja do tolerancyjnych ludzi należę i do kochających inaczej nic nie mam ;).[/quote]I tak trzymac - i tolerancja, i wyciecie suki [o ktorym i tak wiem, bo jestes jednym z niewielu userow, ktorych kojarze :oops:] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mi jakoś i tak 'sztuczne suczki' się nie podobają, ale z owieczek się uśmiałam (napis "censored" mnie powalił :evil_lol:).

[QUOTE]Ty sie ciesz, ze suka to nie kobieta i nie cieknie co miesiac[/QUOTE]
To chyba bym nauczyła Hexolinę tamponów używać :diabloti:.

[QUOTE]I tak trzymac - i tolerancja, i wyciecie suki [o ktorym i tak wiem, bo jestes jednym z niewielu userow, ktorych kojarze ] [/QUOTE]
Przebywając z różnymi ludźmi się stałam tolerancyjna, ale kiedyś z 'gej party' zwiewałam aż się kurzyło :evil_lol:, z wiekiem zmądrzałam ;). Wycięcie Hexy było najmądrzejszą decyzją (choć trudną, ale zdrowie najważniejsze) i każda kolejna też będzie wycinana.
Miło, że mnie kojarzysz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']To chyba bym nauczyła Hexolinę tamponów używać :diabloti:.[/quote]Przepraszam za niedelikatne pytanie, ale sama by sobie wkladala? :evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]A nie latwiej podpasek, z gustownymi majteczkami?[/SIZE] [SIZE=1]...w ogole o czym my gadamy [/SIZE]:mdleje:

[quote]ale kiedyś z 'gej party' zwiewałam aż się kurzyło :evil_lol:[/quote]Mysle, ze branie heteroseksualisty do baru/na impreze dla homoseksualistow to troche jak ciagniecie rzucajacego palenie do hurtowni papierosow :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin'][SIZE=1]A nie latwiej podpasek, z gustownymi majteczkami?[/SIZE] [SIZE=1]...w ogole o czym my gadamy [/SIZE]:mdleje:
[/quote]

Heh, niektore cieczkowe majteczki sa bardzo gustowne. Jak bym miala ciekajaca sie suczke to przeciez nie dam jej sie pojawic na ulicy w jakims pampersie. Cieczka nie cieczka, kobieta ma elegancka byc! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dunia77']Heh, niektore cieczkowe majteczki sa bardzo gustowne. Jak bym miala ciekajaca sie suczke to przeciez nie dam jej sie pojawic na ulicy w jakims pampersie. Cieczka nie cieczka, kobieta ma elegancka byc! :evil_lol:[/quote]No ja mysle. Nie moze chodzic jak jakas totalna lajza w powyciaganych dresach, z brudnymi wlosami. Musi byc elegancka i dystyngowana. Jakas czarna koronka i te sprawy, delikatnie moze podkreslone oko, rzesy, pazurki opilowane i umalowane... tylko tez nie mozna przesadzic, zeby na puszczalska nie wyszla. Musza chlopaki na nia leciec, ale bez przesady, zeby sie nie slinili jak te psy :evil_lol:
[SIZE=1][Gadam o mejkapie. Dla suki. I koronkowej bieliznie. Tez dla suki. Chyba wiecej w sloncu pracowac nie bede, bo mi to szkodzi.]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...