Jump to content
Dogomania

Maszynka do 200zł dla spaniela


Kasia&Rika

Recommended Posts

Grey andis o którym piszemy z Agnieszką jest wystarczająco mocny, nie zdarzyło mi się aby 40w nie dało rady.
Co do ostrzy to nie mogę się z Tobą zgodzić Grey. Technika idzie do przodu. Dobra stal jest ważna to fakt, ale jeśli możesz ją wymienić na tańszą ceramikę to czemu by tego nie zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*hania'] Dobra stal jest ważna to fakt, ale jeśli możesz ją wymienić na tańszą ceramikę to czemu by tego nie zrobić ?[/quote]
To dlaczego w takim razie ostrza ceramiczne sa droższe ;-) ??

Grey, a tak na marginesie - to stali szlachetna (a z takiej mam wszystkie ostrza) jest jakościowo duuuuuzo lepsza od stali węglowej i nie wiem w takim razie, cóz za ostrza posiadasz, jesli sa z weglówki ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja polecam dla jednego psa Ostera Mark II i ostrze Medium pracuje ta maszynką od kilku lat i sie sprawdza a przygotowuje moje psy na wystawe.Mam 2 maszynki Oster A 5 ale mało je używam.Maszynka jest w miare tania,- Greampol a Moser 1245 jest bardzo mocna i jest do kupienia w Zooplusie w cenie promocyjne niecałe 400,zl z ostrzem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Rika']maszynka doszła. już przetestowana. działa super:) Asia- POLECAM! :)[/quote]
Dzięki za relację. :p
Jeszcze nie dzwoniłam do Germapolu, bo mam ostatnio urwanie głowy, ale w przyszłym tygodniu jak wrócę do domku, to zadzwonię i zobaczymy co oni polecą. Wtedy dopiero się zdecyduję. W każdym razie kuszą mnie maszynki bezprzewodowe, bo zawsze mi kabla brakuje. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie po dość długiej nieobecności :oops:
Ale już jestem i na pewno nie raz skorzystam z Waszej pomocy, gdyż... w końcu mamy piesia :loveu: Udało się go przemycić :cool3:
Jak nauczę się wstawiać fotki to na pewno coś wkleję ;)

Co prawda to nie cocker spaniel, ale bardzo podobny, seterek, nasz kochany Orzech :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A jeśli chodzi o maszynkę Oster Mark I to do niej jakie bym potrzebowała ostrze zęby ostrzyc spaniela ? Ponieważ koleżanka właśnie szuka w miarę taniej maszynki a ma okazje zakupić ten model lub Moser 1400 ale nie wie jakie ostrze by do niej pasowało :)

Link to comment
Share on other sites

Camili z postu wynika ,że nie wiesz na czym polega pielęgnacja spaniela .Odnosząc się dalej taka maszynka jest za słaba .
Spaniela można wygładzić , potrzebna jest mocna maszynka , strzyżenie jest trudne i tylko z włosem , a ostrza 5 mm i 7 mm .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='camili']A jeśli chodzi o maszynkę Oster Mark I to do niej jakie bym potrzebowała ostrze zęby ostrzyc spaniela ? Ponieważ koleżanka właśnie szuka w miarę taniej maszynki a ma okazje zakupić ten model lub Moser 1400 ale nie wie jakie ostrze by do niej pasowało :)[/QUOTE]

Do OSTER Mark I nie masz dużego wyboru ostrzy:
[URL]http://germapol.istore.pl/pl,category,184029,do,mark,i,adjusta.html[/URL]

a do Mosera - jeszcze mniejszy:
[URL]http://germapol.istore.pl/pl,category,184003,do,moser,1400,1170.html[/URL][URL="http://germapol.istore.pl/pl,category,184029,do,mark,i,adjusta.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='camili']A jeśli chodzi o maszynkę Oster Mark I to do niej jakie bym potrzebowała ostrze zęby ostrzyc spaniela ? Ponieważ koleżanka właśnie szuka w miarę taniej maszynki a ma okazje zakupić ten model lub Moser 1400 ale nie wie jakie ostrze by do niej pasowało :)[/QUOTE]
[B]Camili[/B] czy to Ty pytałaś na forum spanielowym o tą maszynkę bardzo polecaną przez spanielarzy?
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/maszynki_pielegnacja_psa/maszynki_do_strzyzenia/pies_maszynka_do_strzyzenia/104115[/URL]
Kupiłaś może tą maszynkę? Jeśli tak, to jak się u Ciebie sprawdza?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...