Jump to content
Dogomania

RUDA - piękna, młoda, cynamonowa. Tylko oko wykłute...ma dom


nata od jadzi

Recommended Posts

[COLOR=blue][B]Cudniaste allegro od Folen. :loveu: [/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Serdecznie podziękowania Skarbie!!! :loveu:[/B][/COLOR]

[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=716209752]Piękna Ruda szuka domu! (716209752) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XmystiqueX']prześliczna!!!...z chęcią dałabym jej kochający dom...tyle tylko, że mieszkam daleko od Łodzi...w bloku i jestem w ciąży...i nie wiem, czy sunia by to wszystko zaakceptowała....[/QUOTE]
Kilometry to najmniejszy problem, jeśli nikt się nie znajdzie to nawet ja Wam ją przywiozę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Kilometry to najmniejszy problem, jeśli nikt się nie znajdzie to nawet ja Wam ją przywiozę :lol:[/quote]

ja też :) jak jest dom to jest i transport, nie ma bata! muszę Wam powiedzieć, że Rudą regularnie odwiedza pan, który własnoręcznie ją uratował. wyczesuje ją, chodzi z nią na spacery, jeździ do lecznicy i załatwia sterylkę. ja mam wolne :) a pan nie byle jaki, bo profesor.
Ruda z kolei pokazała swoje prawdziwe ja :evil_lol: dopomina się o zainteresowanie każdego, kto wejdzie do hotelu - a szczek ma mocny i donośny, zupełnie nie pasujący do cynamonowej piękności :razz:
co do zainteresowania to niestety nikłe. wymieniłam kilka maili z jedną panią, ale niestety chyba zrezygnowała - chyba szukała mniejszego psa. no trudno, jej strata.

a wszystkim Wam tutaj dziękuję za odwiedzanie suni - specjalne podziękowania dla Folen za piękne allegro i bannerek, który już wstawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

no tak...wiem, że odległość to najmniejszy problem ;-) tylko ja jak na razie nie dorobiłam się autka ;-/
a tak bardzo mi brak psiunia w tej chwili... mój ukochany Leoś odszedł 3 stycznia za TM, ([URL="http://www.uniteddogs.com/dog/Leonek"]Uniteddogs - Dog ♥Leon♥[/URL] ) i też z bardzo daleka, bo aż z Wrocławia do mnie przyjechał...niestety, po 8 latach przegrał walkę z rakiem....żałoba mnie już nie opuści, ale w swoim życiu nie wyobrażam sobie domu bez psiaka...tym bardziej, że będzie dziecko, a dzieci powinny od urodzenia wychowywać się wśród zwierząt, uczyć się je szanować, kochać i otaczać opieką...(i mam nadzieję, że tak jak ja, będzie kiedyś vege :p)
..a Sunia ma ten sam wzrok, co L...smutny, a jednocześnie ufny, że będzie lepiej...miłość i mądrość bije z Jej spojrzenia...

a tak by the way, również serdecznie wszystkich witam :multi:...i dziękuję osobie z nk... dzięki jednemu z psiakowych profili się tu znalazłam
pozdrawiam wszystkich
M

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...