Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grrrond']sluchajcie myślę o BRICIE Juniorze...
moze ktos polecic, gdzie można kupic tanio? przez net lub gdzies w Warszawie, dzięki z góry ;)
najtaniej znalazłam na telekarmie za 15kg - 99zł :razz:[/quote]

i tam chyba jest najtaniej :) szukałam, sprawdzałam i taniej nie znalazłam :) bo moja Sara je Brita Juniora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']sluchajcie myślę o BRICIE Juniorze...
moze ktos polecic, gdzie można kupic tanio? przez net lub gdzies w Warszawie, dzięki z góry ;)
najtaniej znalazłam na telekarmie za 15kg - 99zł :razz:[/quote]

Hmmm znajoma kupiła za 64zł Brita Juniora, ale nie w sklepie internetowym, a "zwykłym", i w Rzeszowie. :lol:
Wydaje mi się, że własnie na telekarmie najtaniej ;)

[quote name='monita'][B]Cambel&Megi [/B]jak zmnieniasz tak często psu karmy, to pamiętaj o stopniowym wprowadzaniu nowej :p[/quote]

Wiem wiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']o, niewiedzialam, dobra przejrze o ile nie umre w trakcie, bo trochę tych stron jest :P ;)[/quote]
Zamiast miotać się za próbkami ,radzę kupić karmę w opakowaniu 1kg,jest na tyle duża,że pies (stosunkowo mały fox) zdąży coś posmakować ,a na tyle duże,że właściciel zorientuje się czy mu ta karma służy.Próbka jest za mała ,żeby się o tym przekonać.Miarki i foldery powinny być w każdym sklepie ,jaki ma tą karmę,to żadna łaska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Kupilam Brita dla aktywnych nie moge znaleśc daty ważności, wcześniej na Bricie dla duzych ras byla na dole, ktos z Was orientuje sie na oko gdzie szukac na worze tego?[/quote]

Data powinna być na worku u góry pod spawem ale kiepsko widoczna bo tez szukałam czarne cyferki datownika

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...