Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

Witajcie

Kupiłam psiakowi te karmę...ale niestety-nie smakuje mu:(Ewidentnie widzę, że reflektuje na karmy powyżej 100zł:diabloti:Muszę mieszać mu Brita z jogurtem albo mięskiem ewentualnie oliwką, żeby był uprzejmy zjeść. Wcześniej jadł Royal Canin Labrador Retriever-kiedy bym mu nie podała-jadł a teraz to masakra. Nasypie mu-idę do pracy, wracam a micha pełna. Jak wymieszam z mięskiem-to zje jak nie to nie zje. Wcześniej jadł suche bez problemu i bez mieszania.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszyscy mamy podobny problem..ja też mieszałam Brita z jogurtem , kawałkami kiełbasy, polewałam odrobina sosu....
Jak karma była niczym nie "doprawiona", to jak przyszłam z pracy, to niestety była nie ruszona.
Teraz kupiłam Acane Sport- jest to samo!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Mój psiak bardzo negatywnie reaguje na Brita, Hillsa i Purine Pro Plan-bardzo chetnie zjada Nutrę, Royala, Acanę. Teraz zamówiłam mu Eukanubę. Mój mąż uważa, że psiak wybrzydza i tylko czeka, aż dosypie mu sie mięska albo poleje oliwka bo to smaczne.Tym samym bierze mnie na litość a ja miękka jestem...i pies o tym wie. Wczoraj nie jadł cały dzień-dopiero wieczorem zjadł porcję Brita z ciężkim sercem ale chyba zrozumiał, że nie ma innego wyjścia:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenzo']Nasypie mu-idę do pracy, wracam a micha pełna. [/QUOTE]

A może w tym tkwi problem ? Może micha tylko na 15 minut, jeśli nie jego szansa przepadła, a następną dostanie wieczorem również na 15 minut :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casia_i_Figa']Moje psy zjadły 2 worki 15kg Brit Adult i nie narzekały-ja też nie-qpy ok,bączkow nie było,łupieżu nie było,psy sie nie drapały-w tej cenie całkiem ok karma :)[/quote]


No to mam nadzieję, że u nas też będzie ok, tymbardziej, że mój pies bardzo wybredny jes i mało co mu smakuje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']to chyba tylko moje zjedzą wszystko i w każdej ilości i po ni czym nie mają żadnych problemów ;) może dlatego że oba poschroniskowe-życie nauczyło nie wybrzydzać.........[/quote]
U mnie tak samo;)
A moje psiaki juz prawie od roku są na Bricie i mają się dobrze;) Nie narzekam na ta karme;)

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z Brita baaaardzo zadowolona. Brutus je go ze smakiem, a to była największa obawa, bo jest strasznym niejadkiem. Kupowałam mu już droższe karmy_ BEST CHOICA, ACANĘ, RC i zawsze kończyło się tak samo- obwąchana miska i nietknięta karma. Brita wcina więc chyba znalazłam odpowiednią dla niego karmę. Bardzo polecam, tymbardziej, że skład jest bardzo dobry.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz całkiem zrezygnowałam z Brita ale widzę, że z ta Eukanuba to tez nie takie hop-siup...

Jest "sezon" na cieczki-wiadomo. Mój psiak ciagle zako****e sie w siuskach. Rano z reguły wogóle nie je-ale tak jak kiedys zostawiałam mu miche, tak teraz po 5 minutach ja zabieram i w zwiazku z tym mam do Was pytanko:loveu:

rano mu daje-nie je
zabieram miche
dostaje wieczorem-zjada (ale dostaje tylko połowę dawki dziennej-nie całą (no bo jeden posiłek-ponadto wiem, że więcej by nie zjadł)
czy ja dobrze robię?Już sama nie wiem-z jednej strony dwoje sie i troję, żeby jadł mimo miłości:lol:a z drugiej mam dość tego, zabieram miche i daję wieczorkiem.

Dodam, że on je 2x dziennie (jak nie jest zakochany-ok 275 gram na posiłek)

Link to comment
Share on other sites

z tego co widze dorosly labrador wazy miedzy 30 (suka) a 38 (pies) kg
tabela podaje przelicznik wg wagi doroslego osobnika ([url]http://www.brit-petfood.com/images/products/1_obr3.jpg[/url])

9 tygodni to trosze ponad 2 miesiace wiec pierwszy wiersz
szukamy wagi doroslej (przyjme 40 kg)
i wychodzi nam - 180 g dziennie
jednak po uplywie 4 miesiecy zycia producent poleca zmienic karme na Brit Junior Large Breed i tak trzymac az do 2 lat o ile pamietam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Moje psy dobrych kilka miesięcy jadły z powodzeniem Brita, ale coś mnie naszło dla odmiany i urozmaicenia zamówić im Purinę dog chow :cool1: i to był błąd, od razu zauważyłam że kupy są ogromne, a psy zwiększyły częstotliwość ich wydalania:roll: jak skończy nam się ta paczka , wracam do Brita ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...