Jump to content
Dogomania

samczyk, szynszylek - tylko w BARDZO dobre ręce. - już u Agnieszki Co.


dream*

Recommended Posts

U szynszylek wszystko w porządku. Już się całkowicie zaakceptowały i cały czas spędzają razem, najczęściej przesiadując na tej samej półce. Teraz drzemią przytulone do siebie. Asia obserwowała jak Tuliś przeczesywał Tuptusia. Przy misce tez panuje zgoda i razem się posilają.
Zarodki pszenne bardzo im smakują.
Ten pomysł z połączeniem klatek nie jest zły - ta większa ma także drzwiczki od góry.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super, że chłopcy się dogadują :) Połączyć klatki rzeczywiście możecie. Ja jak miałem poprzednie szczurki (już za TM(*) :( ) to miałem połączone 2 szynszylówki i tak to wyglądało:
[URL]http://img299.imageshack.us/img299/4161/klatkayk0.jpg[/URL]

Nadmienię, że ogony miały z tego frajdę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chłopaki mają się bardzo dobrze. Klatek niestety nie udało mi się połączyć, gdyż ta, która powinna stać na górze ma większą szerokość niż dolna. Ale szylki przebywaja kilka dni w tej klatce co na zdjęciu, a potem kilka dni w tej większej - jedna stoi u Asi, jedna u Filipa. Kąpiele piaskowe zażywają podczas gonitw po pokoju.
Trzymamy dietę bezcukrową. Uwielbiają pędy drzew owocowych.
Obiecuję niedługo zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

to świetne nowiny :) widać, że są już do siebie przywiązani :)
haha, na pierwszym zdjęciu ten Twój czarnuch to wygląda na niezłe ziółko a przytulas na taką małą pokorkę :P czyżby już było jasne, kto w tym związku rządzi? :) cieszę się strasznie, że udało ich się połączyć i że oboje są u Ciebie szczęśliwi :)))

nota bene ja swoim też zaserwowałam klatkowe zmiany i skonczyłam remont mieszkania :)

[URL]http://www.garnek.pl/dream89/a[/URL] - zdjęcia :)
teraz jeszcze zaopatrzyłam ich w hamaczek :) ale też wolą sobie spać na półkach - to kwestia oswojenia - jak się czują pewnie to nie czują już potrzeby spania w ukryciu, w domkach tylko rozciągają kopyta gdzie popadnie :P

wymiziaj puchacze ode mnie :)
pozdrowienia dla całej rodziny! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...