Jump to content
Dogomania

Galeria wesołej Yoko i......małej iskierki Desi


Yoko2009

Recommended Posts

[quote name='Yoko2009']Będą fotki, muszę tylko moją małą modelkę z aparatem złapać:):) Moi chłopcy w domu mówią, że małej robię wiecej zdjęć niz im:)[/quote]

Yorki ciezko zalapac z aparatem, jest to duze wyzwanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich:), dziękujemy wraz z Yoko za same komplementy i cieszymy się, ze Yoko sie podoba, dzisiaj byliśmy na działce i troszkę popstrykaliśmy zdjęć ale juz nie mam czasu i przeglądnąć i wrzucić. Ja wyrywałam chwaściory a Yokula kopała w czarnej ziemi (co próbowałam uwiecznić) dlatego zmykam ją wykąpać i lulu:)
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka'][URL]http://img190.imageshack.us/img190/3451/58181471.jpg[/URL]
Pańcia Yoko se dziurę wykopała, a ty jej tam jakieś chwasty wrzucasz :evil_lol: ;)[/quote]

Yoko pomaga Pańci na działeczce :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Bardzo pracowitego masz yoreczka:evil_lol: musi za panią kopać:diabloti:kolegów i koleżanki też ma super. A nie boisz się że oni niechcąco zrobią jej krzywdę np. łapką:-([/quote]

Ja bym się bała :roll: Ale może to dobrzy koledzy-nauczeni przebywać z małymi pieskami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eve86']Ja bym się bała :roll: Ale może to dobrzy koledzy-nauczeni przebywać z małymi pieskami :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Ten kolega zza płotu nie ma do niej dostępu, a czarna labladorka zna ja od małego i jest bardzo ostrożna, ale zawsze jestem obok. Za to małą ma na podwórku przyjaciółkę "schitsu"chtba nie tak się pisze:( to jak tylko się spotkają potrafią bawić sie i biegać razem do upadłego:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']Ten kolega zza płotu nie ma do niej dostępu, a czarna labladorka zna ja od małego i jest bardzo ostrożna, ale zawsze jestem obok. Za to małą ma na podwórku przyjaciółkę "schitsu"chtba nie tak się pisze:( to jak tylko się spotkają potrafią bawić sie i biegać razem do upadłego:)[/quote]

to dobrze że Yoko ma swoich wiernych przyjaciól :loveu: pozdrawiamy i życzymy miłej nocki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...