Jump to content
Dogomania

Galeria wesołej Yoko i......małej iskierki Desi


Yoko2009

Recommended Posts

Cześć Asiu:)Widzę że i Ty musisz wykonywać pracę twórcze do szkoły hihi..z kont ja to znam..jak nie kwiatki,to pajacyki,to wyklejanki..ale dobrze że to lubię:)

Tak to prawda stresik wystawowy to takie fajne uczucie..lubię go oj lubię:)a zobaczysz jak sama zaczniesz wystawiać to dopiero frajda,bo zdobyć coś "własnymi rękami"to taka fajna i inna sprawa ..naprawdę,wtedy uczysz się na swoich błędach i co wystawa to poprawiasz je aż w końcu przychodzi ten magiczny dzień kiedy to sędzia pokazuję Ci dłonią że masz iść na 1 lokatę....cudowne uczucie!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Cześć Asiu:)Widzę że i Ty musisz wykonywać pracę twórcze do szkoły hihi..z kont ja to znam..jak nie kwiatki,to pajacyki,to wyklejanki..ale dobrze że to lubię:)

Tak to prawda stresik wystawowy to takie fajne uczucie..lubię go oj lubię:)a zobaczysz jak sama zaczniesz wystawiać to dopiero frajda,bo zdobyć coś "własnymi rękami"to taka fajna i inna sprawa ..naprawdę,wtedy uczysz się na swoich błędach i co wystawa to poprawiasz je aż w końcu przychodzi ten magiczny dzień kiedy to sędzia pokazuję Ci dłonią że masz iść na 1 lokatę....cudowne uczucie!!!![/QUOTE]

Cześć Aga:) Ja też lubie ale czasem to przesadzają w tej szkole, no ale smoka mamy juz z głowy
Pierwszy raz z pomocą a potem już sama będę musiała sobie radzić sama:)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pod pachami jużmam i lecę na fotki:)


Muszę Wam jeszcze powiedzieć, że mam w domu prawdziwego wampira......Desi zgubiła wszystkie ząbki na dolei u góry między kłami (co prawda górne jedynki już widać alei tak wygląda wampirkowato:) i biedulka nie ma jakgryść moich palców hehehhe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoko2009']
Muszę Wam jeszcze powiedzieć, że mam w domu prawdziwego wampira......Desi zgubiła wszystkie ząbki na dolei u góry między kłami (co prawda górne jedynki już widać alei tak wygląda wampirkowato:) i biedulka nie ma jakgryść moich palców hehehhe[/QUOTE]
Super! Życzymy Desi żeby zgubiła ładnie wszystkie ząbki sama-tak jak to zrobił Antoś :lol:
Dużo się przeciągajcie sznurkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']dobrze ze zgubiła :) nie będzie trzeba wyrywac :D[/QUOTE]

[quote name='kiniaaa']Super! Życzymy Desi żeby zgubiła ładnie wszystkie ząbki sama-tak jak to zrobił Antoś :lol:
Dużo się przeciągajcie sznurkiem ;)[/QUOTE]

Cześć dziewczyny:) superby było jakby wszystkie ząbki tak łatwo gubiła:) Yoko miała wyrywane w sumie 5 za jednym razem biedulka:)
A te przednie podejrzewam, ze zgubiła na marchewce surowej:)
[quote name='chrupcia']Cześć Asiu:)
myślałam że pooglądam sobie śliczne dwie dziewczynki, a widzę że fotek brak :roll: ;)[/QUOTE]

Cześć Kasiu, widzisz jak ja niedobra:) jakaś fotka w aparacie by sie znalazła ale nawet nie mam czasu zeby zgrać do kompa.
Mogę jedynie obiecać poprawę:):):)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i55.tinypic.com/28vgmyr.jpg[/url] Yokula wstydzioszek :)
[url]http://i55.tinypic.com/16hr9l3.jpg[/url] jakbym widziała Antosia :evil_lol: często gryzł nas po palcach jak mu się zęby wyrzynały, czasem nawet dość mocno;) ale ząbki wszystkie mu wypadły i teraz w ogóle nie ugryzie, jedynie lekko dotknie ząbkiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...