Jump to content
Dogomania

Leszno 28-29 Maja


VALANDIL_DACCARIA

Recommended Posts

[quote name='dorotal']
Dlaczego na stronach oddzialu w Lesznie i ZG sa tak przestarzale informacje? :-?[/quote]
Żeby nie było za łatwo - mogłabys sie na przykład zgłosic lub nie - przez wzglad na konkretnego sędziego - a tak pełna loteria i niespodzianka na ringu :lol: To bardzo wygodny sposob - wystawcy nie moga narzekac na nagłą zmiane sedziego - bo przeciez i tak nie wiedzą kto ich ma sedziowac 8)

[b]MAM pytanie - czy jest tu ktos kto ma dojscia do Oddziału w Lesznie?
Bo ja mam idee fixe i szukam kogos kto miałby moc wpłyniecia na organizatorow. Chodzi mi o to, ze namiot w Lesznie jest cudowny - zabezpiecza przed słoncem i deszczem, ale ringi sa malusie... I tak sie zastanawiam czy wzorem niektorych angielskich i amerykanskich wystaw - nie moznaby wyznaczyc ringow tak by polowa ringu znajdowła sie pod dachem, a druga polowa (nie upieram sie - moze to byc tzw. wieksza połowa) na zewnatrz. Wtedy - niezaleznie od pogody - opisywanie i statyka mogłaby sie odbywac pod dachem, a ruch, szczegolnie u duzych ras - na całym ringu. ROzwiazaloby to takze troche problem z tłokiem wokol ringow i dostepem do nich - publicznosc mialaby wieksza prrzestrzen, a wytstawcy znajac życie - zagospodarowaliby czesc zewnetrzna namiotami.[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano - termin wysylania zgloszen niedlugo uplywa, a na stronie bardzo nieaktualne informacje... I nie daja katalogu za darmo do klasy szczeniat :-? A wszystkie inne oddzialy daja - tam przynajmniej, gdzie zglaszalam Bigosa :-?
Kto sedziuje bullterriery?

Link to comment
Share on other sites

Podnosze sprawe ringow - upierdliwa bede w tej kwestii :roll:
[quote name='Fuka']
[b]MAM pytanie - czy jest tu ktos kto ma dojscia do Oddziału w Lesznie?
Bo ja mam idee fixe i szukam kogos kto miałby moc wpłyniecia na organizatorow. Chodzi mi o to, ze namiot w Lesznie jest cudowny - zabezpiecza przed słoncem i deszczem, ale ringi sa malusie... I tak sie zastanawiam czy wzorem niektorych angielskich i amerykanskich wystaw - nie moznaby wyznaczyc ringow tak by polowa ringu znajdowła sie pod dachem, a druga polowa (nie upieram sie - moze to byc tzw. wieksza połowa) na zewnatrz. Wtedy - niezaleznie od pogody - opisywanie i statyka mogłaby sie odbywac pod dachem, a ruch, szczegolnie u duzych ras - na całym ringu. ROzwiazaloby to takze troche problem z tłokiem wokol ringow i dostepem do nich - publicznosc mialaby wieksza prrzestrzen, a wytstawcy znajac życie - zagospodarowaliby czesc zewnetrzna namiotami.[/b][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi'] I nie daja katalogu za darmo do klasy szczeniat :-? A wszystkie inne oddzialy daja - tam przynajmniej, gdzie zglaszalam Bigosa :-? [/quote]
W Poznaniu na miedzynarodowej tez dla szczeniaka musialam kupic katalog, mimo wyzszej niz gdzie indziej oplaty za klase szczeniat.

Bullterier: Elzbieta Chwalibog
PON: Jaromir Dostal (Czechy)

ale sie otrzaskam z przyporzadkowaniem ras do grup :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Grzywacze Wladysława Świsulska :o a ja na stronie [url]www.zkwp.pl[/url] wyczytalam ze Erwin Deutscher (PL) :roll:[/quote]

a w najnowszym numerze "PIES" pisze, ze sedziami IX grupy jest E.Junikiewicz i Jaromir Dostal - wiec ten Pan grzywki by mial.... ale namieszane!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][quote name='tufi'] I nie daja katalogu za darmo do klasy szczeniat :-? A wszystkie inne oddzialy daja - tam przynajmniej, gdzie zglaszalam Bigosa :-? [/quote]
W Poznaniu na miedzynarodowej tez dla szczeniaka musialam kupic katalog, mimo wyzszej niz gdzie indziej oplaty za klase szczeniat.
[/quote]

w Opolu tez nie daja a 40 zl placilam za szczenie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...