Jump to content
Dogomania

Leszno 28-29 Maja


VALANDIL_DACCARIA

Recommended Posts

  • Replies 375
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='flashka-g']ja tesh bede;]
dorotal..sprawdz kto sedziował rok temu budlożki ( jezeli o nie ci chodzi) bo w tym roku na pewno nie bedzie sedziwoac..wiec zostaje ci 2;] Co roku jest ta sama obsada..tylko zamieniaja sie rasami..[/quote]
W tamtym roku buldozki sedziowal Matyas, a w tym roku go nie ma. :D Ten pomysl niestety nie rozwiazal problem sedziowania.

Link to comment
Share on other sites

z moim szczesciem Orsini to pewnie znou przegram.
Troche mnie dziwi czemu suka ktora w Katowicach byla w posredniej w Opolu tez bedzie w posredniej znowu jest w mlodziezy , czyzby powtorka z Rzeszowa? Zwlaszcza ze sedzia tez nie wybitny w zeszlym roku postawil moja suke olbrzymke za rosyjskim importem lysym stromym i wogole brzdykim ( ale cietym)
Jakos nie jestem poztywnie nastwiona niestety:(
i jeszcze ma padac..... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaska']z moim szczesciem Orsini to pewnie znou przegram.
Troche mnie dziwi czemu suka ktora w Katowicach byla w posredniej w Opolu tez bedzie w posredniej znowu jest w mlodziezy , czyzby powtorka z Rzeszowa? Zwlaszcza ze sedzia tez nie wybitny w zeszlym roku postawil moja suke olbrzymke za rosyjskim importem lysym stromym i wogole brzdykim ( ale cietym)
Jakos nie jestem poztywnie nastwiona niestety:(
i jeszcze ma padac..... :evilbat:[/quote]
wlasnie tak mi sie wydaje, ze Rzeszow zwei!!!ale mam cicha nadzieje, ze jednak NIE!
wiesz...trzeba mlodziezowy championat skonczyc, dlatego teraz jest tak zgloszona. U normalnych sedziow bez szans, ale u znajomych....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Grzywacze Wladysława Świsulska :o a ja na stronie [url]www.zkwp.pl[/url] wyczytalam ze Erwin Deutscher (PL) :roll:[/quote]

informacje na temat obsady sedziowskiej czerpie z ulotki - reklamowki tejze wystawy, ktora pobralam 3 tygodnie temu w zarzadzie glownym

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...