Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

[quote name='E-S']
Bugi jest po kastracji CHEMICZNEJ - ma wszczepiony implant blokujący wydzielanie hormonów, szybciej wycisza psa niż tradycyjna kastracja (u Bugiego ok. 10 dni i koniec reakcji na cieczki). Jest to odwracalne, w zależności od indywidualnych reakcji psa - prawdopodobnie trzeba będzie go jeszcze doimplantować pod koniec roku.[/QUOTE]
O mamooooooo pierwsze słyszę o takim czymś! Wszędzie tylko piszą żeby jaja ciąć, wrrr...
A możesz mi powiedzieć ile taka "impreza" kosztuje i czy zabieg co jakiś czas się powtarza??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']O mamooooooo pierwsze słyszę o takim czymś! Wszędzie tylko piszą żeby jaja ciąć, wrrr...
A możesz mi powiedzieć ile taka "impreza" kosztuje i czy zabieg co jakiś czas się powtarza??[/QUOTE]

200 zł.
Pierwsza powtórka o ile pies reaguje standardowo - po 6-8 miesiacach. Potem układ hormonalny sam się usypia i pies nie reaguje na suki w cieczce - ale pożywiom, uwidim, to nowość na rynku. Gdzieś jest nawet zdjęcie na wątku tej strony z książeczki zdrowia Bugiego .... z naklejką i nazwą tego implantu.

Link to comment
Share on other sites

Ahaaa, pytam na wszelki wypadek bo mój Gucio to zakapior i warczydło jest. Jak z Docentem mają starcie to Gustaw nie odpuści - myślę że mógłby nawet zagryźć, a już na pewno bardzo dotkliwie pogryźć. Docek nie potrafi się bronić, tylko pisku narobi :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Ahaaa, pytam na wszelki wypadek bo mój Gucio to zakapior i warczydło jest. Jak z Docentem mają starcie to Gustaw nie odpuści - myślę że mógłby nawet zagryźć, a już na pewno bardzo dotkliwie pogryźć. Docek nie potrafi się bronić, tylko pisku narobi :roll: :roll: :roll:[/QUOTE]

Wisełko moje doświadczenie z kastracją celem wyeliminowania agresywnych zachowań wobec innych psów jest takie, że efekty są żadne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Aaaaa !!! dopadłam TZ-a jak śpi w łóżku razem z Bugolcem !
udaje, znaczy TZ udaje, że nie wiedział, że z nim śpi przytulony :eviltong:[/QUOTE]
no i wydało się :):) Oni zawsze tak :) niby nic a jednak :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Aaaaa !!! dopadłam TZ-a jak śpi w łóżku razem z Bugolcem !
udaje, znaczy TZ udaje, że nie wiedział, że z nim śpi przytulony :eviltong:[/QUOTE]
Hahaha, jakbym mojego ojca słyszała jak przychodzi do mnie :evil_lol:
Do Docenta mówi: jak ja cię nie lubie... - i ma radoche że pies ogonem merda...
Albo, nie liż mnie, przez ciebie mam liszaje /guzik prawda/,a za chwile, oj nie całuj mnie nie całuj :loveu:
A jaki dumny jak za tatą chodził jak np. sadził drzewka na działce - kumple 100% ;) a tak to ściema :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Poczekamy jak temperatura spadnie :evil_lol:[/QUOTE]
Myślę, że Bugi się przyzwyczai :)
Bardzo przeżywa istnienie kotów pod naszym balkonem ... głośno przeżywa ... trzeba go wywalać i zamykać pokój z balkonem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']a napisalas podanie? maja 30 dni na odpowiedz![/QUOTE]

Na razie kazałam sesję tej biszkoptowej kudłaczce zrobić bo kroi jej się DS i nie truję, bo Toli sunia dziś odeszła za TM, tzn. jej teściów, ale taka trochę jej :(

Link to comment
Share on other sites

leni jak on dziubki daje :) Z takim lekko otwartym pyszczkiem, bez wywalania jęzora i robi "cmok", no rozwala :)
Kochaneczek mój :)
Bardzo grzeczny w te upały, siły nie ma na wariowanie :) nawet do Szelmy ze mną dzisiaj nie pojechał, padł po spacerze i nie chciał już wyjść z domu ... trochę mi szkoda.
nawet - uwaga - ZOSTAWIŁ W SPOKOJU PAPUGI !!! Pokój normalnie otwarty :) w ogóle ich nie atakuje.

Link to comment
Share on other sites

Upały dają się we znaki nawet mojemu łobuzowi.. nawet myślałam że chory, ale nie :) Za to kudłatej wbiło się trawsko między opuszkami i łapa spuchła jak balon :( Ma ropniaka w tym miejscu, jeździmy na czyszczenie rany z ropy co jest masakrą. Nie wiadomo czy kłosek w całości udało się usunąć czy coś zostało :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...